IKEA aicina Latvijas pastāvīgos iedzīvotājus pieteikties konkursam, kurā varēs laimēt bezmaksas balkona pārvērtības. Konkursam būs 3 uzvarētāji, kuru pieteiktais balkons vai terase tiks pilnībā iekārtots ar IKEA mēbelēm un citām mājokļa labiekārtošanas precēm. Pārvērtību mērķis ir iedvesmot Latvijas iedzīvotājus radīt brīvdienu sajūtu ikdienā un mājās. Konkursam var pieteikties šeit.
“Tuvojas vasara un atvaļinājumu laiks. Ir īstais brīdis padomāt par to, kā vislabāk izbaudīt silto laiku. Kāpēc lai par iekārojamāko brīvdienu galamērķi nekļūtu tava terase vai balkons? Balkoni bieži vien pārvēršas par neizmantoto lietu noliktavu, bet mēs pārvērtībās parādīsim, kā veidot iekārtojumu, lai telpa iedvesmotu un dotu iespēju atpūsties un lai brīvdienu sajūta rastos jebkur,” saka IKEA interjera dizaina nodaļas vadītāja Baiba Freija.
Lai parādītu iedvesmojošus piemērus, kā iekārtot balkonu, IKEA dizaineri radīs pārvērtības 3 balkonos vai terasēs Latvijā. Konkursam pieteikties aicināts ikviens, kam ir balkons vai terase, kuram derētu pārvērtības. Sūti balkona fotoattēlu un īsu vēstuli, kur aprakstīts, kāpēc IKEA būtu jāpārkārto tieši šis balkons.
Konkursa pieteikumus var iesūtīt elektroniski, no 14. maija līdz 26. maijam. IKEA dizaineru žūrija izvēlēsies trīs uzvarētājus, kas laimēs jaunu balkona iekārtojumu*, arī mēbeles, apgaismojumu un interjera priekšmetus. Pārvērtības īstenos jūnijā.

*Pārvērtībās nav iekļauti remontdarbi.