Spožā pusdienlaika saule vilināt vilina kaut mirkli atstāt biroju un kopā ar kolēģiem ieturēt maltīti svaigā gaisā. Īsa kafijas pauze, ko Zviedrijā sauc par fika, ir lieliska atpūta – pat tad, ja nemaz nedzer kafiju. Šī draugu trijotne nolēmusi kondicioniera pūsmas vietā baudīt spirgtu vēju un restorāna vai kafejnīcas vietā doties pusdienot pilsētas parkā. Piebiedrojies!

Vairāk par HÅMÖ un citām āra mēbelēm uzzini ceļvedī pircējiem.
Ērti ir tur, kur esi tu
Atgulties, atslābināties un izvēdināt galvu – lūk, ko nozīmē justies ērti. Pat tad, ja ir tikai stunda laika, vari izveidot sev vietiņu pilnvērtīgai atpūtai. Pāris saulessargu, kas pasargā no svešiem skatieniem un nogurdinošas svelmes, viegls, saliekams HÅMÖ krēsls, un īsto noskaņu varēsi uzburt jebkurā vietā.
Zaļojošs zāliens pilsētas džungļos
Ja parka zāliens jau ir pilns ar cilvēkiem, VÄGMÅLLA pledu var noklāt jebkurā citā vietā. Papildini ar puķainiem SOMMARASTER spilveniem, kas sasaucas ar vasarīgi saplaukušo dabu. Savs mauriņš ir ideāla vieta kopīgām maltītēm un pozitīvām domām.
Sagatavošanās ir panākumu atslēga
Ja plāno tikai īsu ceļojumu uz "fika", liels koferis nemaz nav nepieciešams, turp vari doties ar rokas bagāžu! Piepildi SOMMAR 2019 piknika grozu ar gardām uzkodām, dzērieniem un saulainu noskaņojumu. Pat pilnu grozu varēs viegli nest vienā rokā.
Lai uz galda iemirdzas varavīksne!
Ēdiena vizuālajai pievilcībai ir liela nozīme. Domājot par ēdienkarti, izvēlies produktus košās, apetīti rosinošās krāsās. SOMMAR 2019 kolekcijā ir vieglas paplātes, rotaļīga dizaina salvetes un piknika piederumi ar grafisku rakstu, kas ielīksmos ar dzīvespriecīgu košumu pat tad, ja pati maltīte būs pieticīga.
Saldais saules skūpsts
Ļauj pavasara saulei glāstīt tavu ādu un ogas piknika grozā. Nav nekā saldāka par saulē nobriedušām zemenēm! SOMMAR 2019 kolekcijas burciņām ir hermētiski aizverami vāciņi, lai saglabātu tavu mīļāko ogu aromātu.
Raugies uz pasauli caur rozā brillēm
Pēc pusdienām atvēli dažas minūtes sevis palutināšanai. Ļaujies sapņiem, vēro mākoņus vai lēni malko spirdzinošus kokteiļus un pļāpā ar draugiem. Ar dažiem saskaņotiem aksesuāriem var izveidot sapņu stūrīti, kur pasaule vienmēr rādīsies gaišos toņos.


 


Kārtot pēc
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Sērijas
SOMMARASTER

spilvens

baltā krāsā-daudzkrāsains

3,99

VÄGMÅLLA

pleds

zaļā krāsā

14,99