Viena no lietām, kas guļamistabu padara dzīvīgu un svaigu, ir zaļie augi. Ar dzīviem vai mākslīgiem augiem, pieskaņotu gultasveļu, stikla traukiem un citiem interjera priekšmetiem guļamistabu var uzpost līdz nepazīšanai.

Zaļuma ieskauts

Gultasveļas raksts un krāsa nosaka kopējo telpas noskaņu. Smalkās līnijas maigi zaļā tonī it kā savijas ar apkārtesošajiem augiem, radot harmonisku un veldzējošu dabas tuvuma nojautu.
 

Dekori vairākos slāņos

Pakaramie virs plaukta paver vēl plašākas iespējas izvietot interjera priekšmetus un augus. Ja dažus priekšmetus pakarināsi, bet citus novietosi plauktā, radīsi telpiskuma un dziļuma efektu. Vai esi iedomājies, ka kaltētus augus var ierāmēt? Pamēģini!
 

Ļaujies savai īstajai dabai

Tavā mājoklī var valdīt mūžzaļš svaigums pat, ja neesi augu kopšanas entuziasts. Augiem un ziediem piemīt spēja iepriecināt, un tikai tāpēc, ka šie augi ir mākslīgi, prieks nebūt nebūs mazāks.
 

Zaļā oāze

Novieto trauku ar ūdeni istabā un veido paradumu regulāri padzerties. Šāds stūrītis būs arī dekoratīvs, sevišķi, ja ieturēsi to zaļajā tematikā, tāpat kā pārējo telpu.
 

Papalšini telpu

Ja strādā mājās, darbavietas iekārtošanas pie loga ir labs veids, kā dienas laikā smelties enerģiju un gaismu. Novietojot uz palodzes augus, šķitīs, ka dārzs ienāk istabā.
 

Snauda zem baldahīna

Kurš bērns gan nevēlas sev guļvietu zem koši zaļa gultas baldahīna, kas pārvērš gultu par vietu, kur justies droši un labi? Spilveni, mīkstā rotaļlieta un naktslampiņa guļamzonu padarīs vēl krietni omulīgāku.
 

Kārtot pēc: Ieteicamais
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Kolekcijas

FÖRENLIG

puķupods, 12 cm, lietošanai telpās vai ārā baltā krāsā

1,99

Ir citi varianti

SANNAHED

rāmis, 25x25 cm, baltā krāsā

6,99

Ir citi varianti

HÖVOLM

pakaramais ar 6 āķiem, ozolkoks

12,99

SKURUP

lampa ar fiksatoru, melnā krāsā

11,99

SJÄLSLIGT

rotājumu komplekts, 3 gab., zaļā krāsā

12,99

FEJKA

mākslīgais telpaugs puķupodā, 9 cm, lietošanai telpās vai ārā/pakarināms

5,99

IKEA PS 2002

lejkanna, 1.2 l, baltā krāsā

1,49

LISABO

galds, 140x78 cm, oškoka finieris

149 €

Ir citi varianti

LÖVA

gultas baldahīns, zaļā krāsā

9,99

SOMMARFLÄDER

burka ar krānu, 3 l, stikls/gaiši zaļā krāsā

9,99
X