Jaunā KRÖSAMOS kolekcija ierobežotā daudzumā ļaus ar prieku piepildīt pieliekamo, padarīs maltītes atmiņā paliekošas un dos iespēju kopā ar saviem mīļajiem izgaršot sezonālās dabas veltes.

Rudenīgie rituāli

Ar KRÖSAMOS sietiņa un piltuves komplektu var ērti pudelēs sapildīt sulu vai biezeni. Neļauj bagātīgajai dārza ražai iet zudumā – atklāj jaunas garšas un cel tās galdā.
 

Pieliekamā plauktiem

KRÖSAMOS stikla traukos ar vāku var pildīt garšvielu maisījumus vai kaltētas izejvielas gardu maltīšu un uzkodu pagatavošanai. Pieliekamā plaukta saturs ar traukiem siltos, rudenīgos toņos būs ļoti vilinošs.
 

Dāvini garšu

Sagūsti rudens veltes garšaugu eļļās, tējas maisījumos un augu uzlējumos, ko pēcāk dāvināt radiem un draugiem. Šādas dāvanas vairo gatavošanas prieku un parāda, cik ļoti tev rūp tuvie.

Māksla servēt

Barojošu maltīšu gatavošana un servēšana ar KRÖSAMOS galda piederumiem būs patiesa bauda! Mazie šķīvīši, uzlikti uz bļodiņas kā vāks, saglabās buljonu siltu, kamēr visi būs sasēdušies pie galda. Un vienkārši salāti ar garšaugu eļļu iegūs pavisam citu garšu!
 

Iemesls satikties

Gatavojies uzņemt viesos radus un draugus? KRÖSAMOS kolekcijas trauki palīdzēs to izdarīt skaisti. Minimālisma stilā ieturētie priekšmeti iederēsies dažādos galda klājumos un piestāvēs teju visiem dekoriem. Ikdienā virtuves plauktos tie būs praktiski un vienlaikus kalpos kā interjera priekšmeti.
 
 

Kārtot pēc: Ieteicamais
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Kolekcijas

KRÖSAMOS

trauks ar vāku, 13 cl, dažādās krāsās

4,99 / 3 gab.

KRÖSAMOS

trauks ar vāku, 1 l, sarkanbrūna

2,99

KRÖSAMOS

pudeles aizbāznis

9,99 / 2 gab.

KRÖSAMOS

aizbāznis ar snīpi

8,99
X