Mūzikas burvība spēj savaldzināt pāri kultūru robežām. Tā vieno un atver sirdi. Nespēj iztēloties dienu bez mūzikas? Atklāj FREKVENS – kolekciju ikvienam, kam ballīšu nekad nav par daudz.
Spontanitātē dzimst jautrība
Ja pēkšņi iešaujas prātā doma uzaicināt ciemos draugus, ļaujies tai. FREKVENS būs ballītes dvēsele mājās un viesos – īsto vietu izvēlies tu!


FREKVENS ir ballītes dvēsele. Tu vari būt tās sirds

Tava ballīte, tavi noteikumi
FREKVENS ir pārnēsājama mūzikas atskaņošanas sistēma, kuras iedvesmas avots ir ballīšu dzirkstošais dzīvesprieks. Skaļruņi ir kā kombinējami moduļi, no kuriem katrs var izveidot īsto tieši sev. Pievieno LED lampas un citus piederumus, un ballīte var sākties!
Vairāk nekā tikai gaisma un mūzika
Mūzika vieno! Kvalitatīva skaņa un gaisma FREKVENS kolekcijā ir galvenais kolekcijā ir skaņa un gaisma, bet vai kārtīgai ballītei nav nepieciešams kas vairāk? FREKVENS ir ne tikai skaļruņi un lampas, bet arī ūdensizturīgi spilvenu pārvalki un uzkodām piemēroti trauciņi.
Vienlaikus apkalpot daudzus viesus nemaz nav vienkārši, bet FREKVENS kolekcijā ir ietilpīga paplāte taisni tādiem gadījumiem. Kurš pirmais atradīs punktainajā rakstā zvaigzni?
Ballītē kāju soliņš var pārtapt papildu sēdvietā vai galdiņā, kur salikt uzkodas. Ja nepieciešams, vaskoto virsmu var viens un divi noslaucīt ar mitru drānu.
FREKVENS sega ir ideāli piemērota telpas akustikas uzlabošanai, bet tas nenozīmē, ka to nevarētu izmantot nekam citam. Apakšpuse ir vaskota, tāpēc uz segas var ērti sēdēt arī piknikā.
FREKVENS bāra krēsls un bāra galds veidoti labākajās industriālā dizaina tradīcijās, kas vienmēr ir modē un ilgi neapnīk. Ja krāsa laika gaitā nobružājas, mēbeles var vienkārši pārkrāsot un lietot vēl un vēl.

"Man ļoti patīk mūzika, un esmu bieža viešņa festivālos. Tur noder drēbes, kas pasargā no lietus, tāpēc FREKVENS kolekcijā ir arī lietusmētelis – spīdīgs, stilīgs un ar līnijām, kur uzrakstīt kontaktinformāciju."

Marija Vinka (Maria Vinka)
Naktsklubs tavās mājās
Ielūdz draugus un pārvērt savu mājokli fantastiskā naktsklubā. Daudzfunkcionālās gaismas reaģē uz gaismu, un tām var viegli mainīt 7 dažādus motīvus – tikai jānospiež poga.


 


Kārtot pēc: Ieteicamais
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Kolekcijas

FREKVENS

LED akcentējošā lampa, melnā krāsā/baltā krāsā

24,99 / 1 gab.

FREKVENS

daudzfunkcionāls LED apgaismojums, melnā krāsā

39,99 / 1 gab.
X