Mākslas darbi mājās iedvesmo katru dienu – arī tos, kuri neuzskata sevi par radošām personībām. Mūsu klāstā ir daudz gatavu attēlu un pieskaņotu rāmju. Nāc uz IKEA un atrodi īstos!
Melnbaltā klasika
Izvēlies Krisa Dankera (Chris Dunker), Kristīnes Hēgres (Kristine Hegre), Kellijas Rodžersas (Kelly Rogers) un Irēnes Sušoki (Irene Suchocki) radītos BILD plakātus un izcel tos ar tumši brūniem HOVSTA rāmjiem (40x50).
Ačgārnais aplis
Rodi iedvesmu dabā, rodi iedvesmu Irēnes Sušoki (Irene Suchocki) BILD attēlā ar ceļa motīvu. Papildini ar baltu RIBBA rāmi (50x70) un sajūti piedzīvojumu garu savās mājās.
Dabas elementi istabā
Irēnes Sušoki (Irene Suchocki) radītie BILD plakāti ienes mājās dabu. Liec tos LOMVIKEN alumīnija rāmjos (40x50) un priecē aci ar mierpilnām ainavām.
Pasteļtoņu harmonija
Sajūti krāsu nomierinošo spēku ar BILD attēliem, kuru autori ir Marks Čendons (Mark Chandon), Kristīne Hēgre (Kristine Hegre), Pols Dankans (Paul Duncan) un A. Puateāns (A. Poitean). Attēli labi saskan ar LOMVIKEN alumīnija rāmjiem (30x40).
Augu neredzamā dzīve
Esi aizrautīgs dārzkopis vai ar augu kopšanu drīzāk uz jūs? Šeit netiks tiesāts neviens. Irēnes Sušoki (Irene Suchocki) plakāti ar RIBBA rāmjiem (21x30) atdzīvinās ikvienu mājokli.
Rožainie raksti
Trāpīts! Auroras Bellas (Aurora Bell) radītie attēli rožainos toņos kopā ar FISKBO rāmjiem (30x40) radīs pavisam jaunu noskaņu pie guļamistabas vai dzīvojamās istabas sienas.
Rožainie ziedi
Izdaiļo sienas ar apburošiem Šarlotes Hārdijas (Charlotte Hardy), Kamillas Frānsesas (Camilla Frances) un Sandras Džeikobsas (Sandra Jacobs) BILD plakātiem. Melnos KNOPPÄNG rāmjos (30x40) tie ļaus dzīvojamajai istabai atplaukt ziedos.


 


Kārtot pēc
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Sērijas
CHIAFRÖN

puķupods

baltā krāsā

3,49

Ir citi varianti

MÅLERÅS

bilžu turētājs

13,99

CHIAFRÖN

puķupods

baltā krāsā

11,99

Ir citi varianti

RIBBA

rāmis

baltā krāsā

9,99

Ir citi varianti

LOMVIKEN

rāmis

Iepriekšējā cena 12,99

7,99

HOVSTA

rāmis

9,99

RANARP

galda lampa

pienbaltā krāsā

35,99

LOMVIKEN

rāmis

Iepriekšējā cena 9,99

5,99

RIBBA

rāmis

melnā krāsā

Iepriekšējā cena 4,99

3,99

Ir citi varianti

HOVSTA

rāmis

tumši brūnā krāsā

9,99

Ir citi varianti

RIBBA

rāmis

melnā krāsā

15,99

Ir citi varianti

KNOPPÄNG

rāmis

melnā krāsā

4,99

Ir citi varianti