Pēc vasaras brīvlaika nav viegli atgriezties skolas solā, tāpēc IKEA parūpējās par to, lai jauns mācību gads sāktos pēc iespējas priecīgi. Skolniekam vajadzēs ērtu rakstāmgaldu, labu krēslu, vēlams, dzīvespriecīgā krāsā, vēl arī lampu, kas taupa elektrību, tādā veidā saudzējot dabu. Un vēl mugursomu, kam jābūt gan ērtai, gan stilīgai. Brauc uz IKEA un sagatavojies skolai!
Vai zini, kas ir gudrais krēsls?
Jaunās kolekcijas ÖRFJÄLL krēsls ir vairāk nekā tikai izskatīga mēbele, tas jūt katru tavu kustību. Krēsla augstumu var regulēt, turklāt bremžu mehānisms, kas darbojas ar spiedienu, notur krēslu vietā, kad sēdētājs pieceļas. Apsēžoties ritentiņi automātiski atbrīvojas.
Iekārto savu unikālo darba vietu
Izvēloties kompakto lakoniskā dizaina MICKE rakstāmgaldu, varēsi brīvāk izvēlēties citas mēbeles, spēlējoties ar dažādām krāsām. MICKE rakstāmgalds ir ļoti pateicīgs sava ideālā darba stūrīša iekārtošanai, jo to var kombinēt ar citām šīs kolekcijas mēbelēm – plauktiem un atvilktņu skapīšiem. Padari iekārtojumu personiskāku ar savām grāmatām vai mīļām fotogrāfijām.
Simpātiska un videi draudzīga
SVALLET nav tikai glīta galda lampa. Veidojot tās dizainu, IKEA dizaineris Henriks Preics zināja, ka tai ir jābūt stilīgai, tai jāaizņem maz vietas, tās cenai jābūt pēc iespējas mazai, un ražošanas procesā jāsaudzē daba. Lampa ir izgatavota no pārstrādātas plastmasas, turklāt to var kompakti iepakot, tādā veidā samazinot transportēšanas laikā radītās emisijas. Šī lampa šogad saņēma augstāko atzinību starptautiskajā dizaina konkursā “Red Dot Award”.
Vēl pēdējie sīkumi…
Mācību vieta jau gandrīz gatava – galds ir, krēsls arī, tomēr nepamet sajūta, ka kaut kā vēl trūkst. Varbūt personisku interjera priekšmetu un tavu mīļlietu? Iekārto šo vietu tā, lai būtu lielāks prieks pieķerties mājasdarbiem.
Vai mugursoma var apēst mājasdarbus?
Mācību grāmatas nest stilīgā somā ir vieglāk, jo īpaši, ja tās noformējumu radījis pats mazais skolnieks (šujmašīnu tam nevajadzēs). Tik forši, ka nevienam citam skolā tādas somas nebūs.
Grāmatas ar savu stilu
Ir vērts atšķirties no citiem, jo tā vari izpaust savu stilu. Ar LUSTIGT kolekciju var izveidot grāmatzīmes vai unikālus vākus mācību grāmatām. Lai prieks mācīties!


 

  


Kārtot pēc
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Sērijas
SVALLET

galda lampa

baltā krāsā-tumši pelēkā krāsā

3,99

ÖRFJÄLL

grozāmais krēsls

baltā krāsā-zilā krāsā

49,99

Ir citi varianti

ÖRFJÄLL

grozāmais krēsls

violetā krāsā-baltā krāsā

49,99

Ir citi varianti

ÖRFJÄLL

grozāmais krēsls

tumši dzeltenā krāsā-baltā krāsā

49,99

Ir citi varianti

MICKE

rakstāmgalds

melni brūnā krāsā

35,99

Ir citi varianti

SKÄGGÖRT

audums

baltā un melnā krāsā

4,99

MICKE

rakstāmgalds

baltā krāsā

35,99

Ir citi varianti

LUSTIGT

krelles

Iepriekšējā cena 9,99

6,99

SY

piegludināmā lente

Iepriekšējā cena 2,99

2,49 / 10 m

MICKE

rakstāmgalds

melni brūnā krāsā

69 €

Ir citi varianti

MICKE

rakstāmgalds

baltā krāsā

69 €

Ir citi varianti

FÖRENKLA

mugursoma

melnā krāsā

19,99

9,99

Ir citi varianti