Košās TABBERAS kolekcijas preces ļaus ar prieku darboties virtuvē gan lieliem, gan maziem. Gatavo maltītes, eksperimentē ar ievārījumu receptēm, spied veselīgas sulas un neaizmirsti parūpēties par pārpalikumiem.

Dzīvespriecīgs virtuves tekstils

TABBERAS tekstila rakstus caurvij kolekcijas galvenā tēma – dabas velšu sagatavošana. Rotaļīgi atveidotie dārzeņi un košās krāsas ienes prieku jebkurā virtuvē.

Kā noturēt augļus un dārzeņus uz dēlīša?

Ja ir apnicis, ka izejvielas mūk prom no dēlīša, kad tās jāsmalcina, ņem talkā griešanas palīgrīku. Tas palīdz noturēt vietā dažādu formu dārzeņus un ir teicams un drošs palīgs arī jaunajiem pavāriem.

Māksliniecisks pieskāriens

Mēs ēdam arī ar acīm. Dārzeņu smalcinātājs ar trīs dažādiem asmeņiem domāts kabaču, gurķu, kartupeļu un citu dārzeņu estētiskai smalcināšanai ripiņās.

Pārtikas smalcināšana

Bļodiņas visām situācijām

Krāsainās bļodiņas noderēs saldā krējuma putošanai, salātu mērču pagatavošanai, pašceptiem gardumiem un pārtikas pārpalikumiem. Bļodas var likt saldētavā, bet pēc tam uzsildīt ar visu saturu mikroviļņu krāsnī.

Viens, divi – sula gatava!

Prāto, kā likt lietā ražu no ogulājiem un augļu kokiem dārzā? Ja pa rokai ir šis sulu spiešanas komplekts, liec ogas vai augļus sietiņā, saspaidi un ļauj sulai tecēt tieši glāzē vai pudelē. Mmmm, gardie vitamīni!

Patīkams pārsteigums

Šie paliktņi karstuma ietekmē maina krāsu. Pasniedz viesiem tasi karstas tējas vai kafijas komplektā ar šo paliktni – prieks un izbrīns ir garantēts!

Pārtikas kārbas un citi piederumi

Kas var būt labāks par pašu gatavotu kārumu?

Ar TABBERAS cepamo formu pieaugušie un bērni var radīt savas enerģijas batoniņu receptes no auzu pārslām, žāvētiem augļiem vai pārpalikumiem no sulu spiešanas. Formu var likt gan cepeškrāsnī, gan saldētavā – atliek vien izvēlēties recepti pašu gatavotam našķim.

Virtuves cimds brīdina: karsts!

Konservējot, marinējot un citādi gatavojot dabas veltes ziemai, virtuvē ir daudz karstu trauku un virsmu. Virtuves cimds karstuma ietekmē maina krāsu un brīdina, ka priekšmeta temperatūra pārsniedz tavu ķermeņa temperatūru.

"Lai gan ar karstajiem priekšmetiem virtuvē rīkojas pieaugušie, cimdu ar nolūku veidojām tādu, lai bērniem būtu interesanti vērot notiekošo. TABBERAS cimda raksts atgādina karstuma viļņus, bet audums karstuma ietekmē maina krāsu."

Dizaineres Lūna Gila (Luna Gil) un Anna Marija Nilsone (Anna-Maria Nilsson)

Dzīves cikls līdz pat kompostam

3 metri praktiskuma! Nogriez vajadzīgo trauku drānas garumu, mazgā to veļas mazgājamā mašīnā un lieto atkārtoti. Kad drāna ir nokalpojusi, liec to kompostā, kur tā sadalīsies, un nogriez jaunu gabaliņu.

Lielo sev, mazo – bērnam

Aizmirsti par plastmasas maisiņiem! Dodoties iepirkties, ņem līdzi šos auduma tīkliņus – vienu sev un otru bērnam. Citu komplektu vari izmantot dārzeņu un augļu uzglabāšanai mājās.


Kārtot pēc: Ieteicamais
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Kolekcijas
  • Newly listed

Rezultāti nav atrasti
X

Paziņojumi par to, ka prece atkal ir pieejama

Uzzini pirmais, kad nolūkoto [itemName] atkal varēs iegādāties:

Gatavs! Atliek vien sagaidīt paziņojumu.

Kad [itemName] atkal varēs iegādāties, tu saņemsi e-pastu