Ģimenei augot, guļamistaba bieži iegūst papildu funkciju, jo tajā guļ arī mazulītis. Vecākiem tas ir ērti, jo naktī nav jāceļas un jāiet uz bērnistabu, bet mazais jūtas droši vecāku tuvumā.
Svarīgākais mazulim
LEN pakavs var izrādīties neaizstājams palīgs mazuļa barošanā, jo nodrošina drošu, ērtu pozu mazulim, savukārt pieaugušajam nav jāsasprindzina pleci, rokas un mugura, mazo turot. Pakavu var lietot no pašas pirmās maltītes līdz brīdim, kad mazais sāk ēst patstāvīgi. Tas noder ne tikai barošanai, bet arī pirmajām rotaļām ar mazuli – noliekot to uz pakava, var ērti runāties un veidot acu kontaktu.
Pakava pārvalks ir izgatavots no ilgtspējīgi audzētas kokvilnas un liocela – mīkstiem, dabiskiem materiāliem, kas nešķiet raupji pat mazuļa maigajai ādai.
Mantu glabāšana lieliem un maziem
Pat tad, ja mazulis vēl ir tikai zīdainītis, vienalga ir nepieciešama vieta, kur glabāt nepieciešamākās mantas. Sākumā pilnīgi pietiek ar kasti uz ritenīšiem. Ja tā ir caurspīdīga, saturs ir viegli pārskatāms. Vēlāk, kad mantu kļūst vairāk, vairākas kastes var salikt citu virs citas.
Telpa sapņiem ar vaļējām un ar aizvērtām acīm
Ja guļamistabā pietiek vietas, var iekārtot īpašu "mazuļa stūrīti", kur likt mazajam nepieciešamās lietas, piemēram, pārtinamo galdu un atpūtas krēslu vai zvilni barošanai un kopīgai laika pavadīšanai. Radi harmonisku atmosfēru, izvēloties gaišus pasteļtoņus un noskaņas apgaismojumu, kas nežilbinās mazajam acis.
Nav nekā dārgāka par laiku, ko pavadām kopā
Ēdienreizes ir īpašs brīdis, kad baudīt kopābūšanu ar mazuli. Tas ir mirklis, kad ļaut mazulim sajust, ka viņu mīl un par viņu rūpējas. Ērti, ja maltītes var ieturēt ērtā atpūtas krēslā vai zvilnī, lai kopā pavadītais laiks būtu nesteidzīgs un sagādātu patiesu prieku. Plašais GRÖNLID zvilnis ir kā mīksta ligzdiņa, kur iekārtoties kopā ar mazo.
Atjautīgs risinājums
Telpa prasa neierastus risinājumus? Nebaidies domāt netradicionāli un izmanto, piemēram, brīvo vietu aiz pārtinamā galda, lai glabātu mantas. Tur var ērti novietot veļas grozu. SKUBB veļas groza izmērs ir piemērots novietošanai aiz SOLGUL pārtinamā galda.
Viss pie rokas un labā kārtībā
Telpas funkcionalitāte ir svarīgāka par pakļaušanos noteikumiem. Kad mājās ienāk mazulis, pirmajā vietā interjerā ir vienkāršība un funkcionalitāte. Pieliec pie sienas krāsainus FLISAT pakaramos un izveido risinājumu mazuļa mantu glabāšanai.
Augam kopā
Mazulim augot, viņa vajadzības mainās, un bērnistabas iekārtojumam ir jāmainās līdzi. Bērni vecumā no 3 līdz 7 gadiem parasti vēlas visu darīt paši, tāpēc ir ērtas mēbeles, kurās rotaļlietas un citas mantas būtu ērti sasniedzamas. Ļoti noderīgi, ja mēbeles "aug" kopā ar bērnu, piemēram, SUNDVIK pagarināmā gulta, kas kalpos vairākus gadus.


 


Kārtot pēc: Ieteicamais
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Sērijas
UPPTÅG

spilvens

27x45 cm sarkanā krāsā

9,99

SÅNGLÄRKA

paklājs ar īsām plūksnām

133x160 cm rozā

34,99

UPPTÅG

spilvens

36x49 cm zilā krāsā

9,99

SOLGUL

gultiņa ar putu materiāla matraci

66x53 cm baltā krāsā

75 €

KLAPPA

muzikāla rotaļlieta, kāpurs

6,99

SKURUP

iekaramā griestu lampa

29x Ø38 cm melnā krāsā

14,99

Ir citi varianti

SOLGUL

sega

70x90 cm tumši dzeltenā krāsā

9,99

SPISIG

rotaļu virtuve ar aizkariem

55x37x98 cm

59 €

GOSIG GOLDEN

mīkstā rotaļlieta

40 cm

7,49

GONATT

bērnu gultiņa

66x103 cm gaiši pelēkā krāsā

169 €

Ir citi varianti

DJUNGELSKOG

mīkstā rotaļlieta

8,19

GURLI

spilvena pārvalks

50x50 cm zeltaina-dzeltena

2,59

LEN

pakavs

50x18 cm pelēkā krāsā

Iepriekšējā cena 17,99

15,99

SKUBB

veļas maiss ar statīvu

22x55x65 cm melnā krāsā

4,99

Ir citi varianti

BLÅHAJ

mīkstā rotaļlieta

100 cm

11,99

GRÖNLID

zvilnis

117x164 cm baltā krāsā

330 €

Ir citi varianti

VANDRING HARE

mīkstā rotaļlieta

5,99

SUNDVIK

pagarināmās gultas rāmis ar redelēm

80 cm baltā krāsā

109 €

Ir citi varianti

FLISAT

pakaramais ar 4 āķiem

47x4.5 cm

5,29

STRANDMON

bērnu atpūtas krēsls

55.8x61.7x70.5 cm pelēkā krāsā

119 €

LANGESUND

spogulis

Ø80 cm tumši pelēkā krāsā

59 €

Ir citi varianti

SANDARED

pufs

44x Ø71 cm tumši zilā krāsā

75 €