Lai mājoklī ienāk pavasara vēsmas! Ir laiks ķerties pie lielās tīrīšanas, izmest lieko un plaši atvērt durvis pavasarim. Pat pavisam nelielas pārmaiņas var izrādīties ļoti efektīvas. Vai vēlies tās piedzīvot?
Paturēt vai izmest?
Reizēm nav viegli izlemt, ko tiešām vēlies paturēt un no kā pienācis laiks šķirties. Lai sakārtotu mājokli, noder pārdomāts plāns un ērtas mēbeles mantu glabāšanai. Atbrīvojies no nevajadzīgajām drēbēm, žurnāliem, rotaļlietām un citām mantām, atdodot tiem, kam tās vēl varētu noderēt, vai arī nodod pārstrādei. Pēc tam izlem, cik daudz vietas ir nepieciešams mantām, kuras vēlies atstāt sev. Izmēri vietu, kuru plāno atvēlēt mantām un izveido tieši tādu kombināciju, kāda nepieciešama. Ar PLATSA plānotāju tas būs vieglāk par vieglu.


 
PLATSA nebeidzamās pārvērtības
PLATSA mēbeles mantu glabāšanai var kombinēt ļoti dažādos veidos, tāpēc tās ir pielāgojamas atšķirīgām vajadzībām. Izlem, kāds izmērs tev derētu un kāds stils un krāsa patīk vislabāk. Ar SKUBB kolekcijas organizatoriem katrai lietai atradīsies sava vieta.

Vaļēji plaukti ir praktiski ikdienas mantu glabāšanai, tomēr, ja raizējies, ka mājoklis izskatīsies nekārtīgs, sīkumus var salikt FJÄLLA kastēs. Tām ir vieta etiķetei, lai uzreiz būtu redzams, kas ir iekšā, un būtu viegli atrast vajadzīgo.

Agrā pavasarī, kad laiks ir mainīgs un dzestri rīti mijas te ar siltu saulīti, te ar lietusgāzēm, vēl nesteidzies noglabāt skapja dziļumā siltākas drēbes. Tās vari paslēpt no acīm glītās RABBLA kastēs, lai tās būtu tuvumā, bet netraucētu.
Kompakta un praktiska guļamistaba
Pavasarī tā vien gribas plaši atvērt logus un durvis, ielaist mājās svaigu gaisu, sakārtot un sākt jaunu, skaistu dzīvi. Lielas pārmaiņas var sākties ar mazumiņu – vienkāršais, taču nepārspējami funkcionālais PLATSA gultas rāmis ir tam pierādījums. Tam ir vaļēji plaukti, kur ērti salikt grāmatas vai paslēpt kaut ko, ko likt uz kārā zoba. Viss tuvumā un pa rokai. Kājgali var papildināt ar plauktiem un skapjiem un HJÄLPA iekšējām detaļām.
Atcel plānus nedēļas nogalei
Vēlies veltīt laiku mierīgām pārdomām vienatnē vai vienkārši ieritināties zem siltas segas un vēl pagulēt? Lai guļamistabā uzplaukst pavasaris ar jaunu organiska auduma gultasveļu un paplāti nesteidzīgām brokastīm gultā. Atvēli sev kaut 15 minūtes dienā, lai atvilktu elpu un justos labi.
Iepazīsties – aizkari ar superspējām!
GUNRID ir aizkari par pievilcīgu cenu, kuri gādā, lai tu mājoklī varētu elpot brīvāk. Aizkari ir izgatavoti no inovatīva materiāla, ar minerālu pārklājumu, kuru aktivizē gaisma. Saskaroties ar gaismu, pārklājums sašķeļ dažādus kaitīgus savienojumus, kas piesārņo gaisu telpās, piemēram, nepatīkamus aromātus un formaldehīdu. Turklāt šis poliestera materiāls ir izgatavots no pārstrādātām PET pudelēm, tātad ir radīts, saudzējot dabu.

Vēl vairāk ideju – jaunajā digitālajā katalogā
Apskati tiešsaistē