Ilgu laiku esam pavadījuši mājās, un arvien vairāk cilvēku vēlas, lai dzīve mājās sniegtu lielāku gandarījumu. IKEA uzskata, ka ir pienācis laiks atvērt durvis skaistākai dzīvei un jauniem iespaidiem un rīko pirmo virtuālo festivālu 24 stundu garumā. Festivāls notiks ceturtdien, 16. septembrī. Sākums, plkst. 9 no rīta.

Mākslinieku, interjera dizaineru, dīdžeju, pavāru un daudzu citu talantīgu dalībnieku dzīvesvietas pārtaps par virtuālo skatuvi. Pievienojies un izbaudi muzikālus vai pavārmākslas priekšnesums, mājokļa pārvērtību paraugdemonstrējumus un ekskursijas slavenību mājokļos, pat nepieceļoties no sava dīvāna. IKEA festivālā varēs paviesoties vairāk nekā 100 mājokļos vairāk nekā 50 pasaules valstīs. Nekādas ieejas maksas, tikai aizraujoši pavadīts laiks ikvienam!
Pasaules mēroga mākslinieki, interjera dizaineri, dīdžeji un pavāri atver sava mājokļa durvis, lai iedvesmotu un aicinātu ikvienu aizdomāties par to, kam veltām un kā izmantojam laiku mājās. Sagaidāms, ka šis festivāls aizsāks diskusijas par ilgtspējīgiem ikdienas paradumiem un par to, kā samazināt ikdienas izdevumus mājās. Festivālā, protams, būs arī dažādi pārsteigumi.

Kā piedalīties IKEA tiešsaistes festivālā?

Vispasaules festivālā var piedalīties, atverot tīmekļa vietni IKEA.com/festival, kur dažādi pasākumi tiešraidē notiks 24 stundu garumā. Programmā:

• 24 translācijas no dažādām telpām. Konkrētā laikā, vienreiz stundā;
• aktivitātes pārējās istabās varēs apskatīt pēc pieprasījuma jebkurā laikā, izvēloties interesējošo kategoriju;
• visas aktivitātes vēlāk vai atkārtoti varēs noskatīties festivāla tīmekļa vietnē; arī pēc festivāla beigām;
• nekādas reģistrācijas, un ieeja festivālā ir bez maksas;
• IKEA vispasaules festivāla tīmekļa vietnē informācija būs angļu valodā.

Festivāla telpas

Veidojot IKEA festivāla digitālo noformējumu, radītas dažādas telpas, nosaucot tās vārdos, kas skaidri izsaka saistību ar ģimeni, draugiem, mūziku vai ēdienu. Šajās telpās redzamais arī apliecina, ka IKEA ir pasaules uzņēmums, jo ir pārstāvētas visdažādākās valstis. Festivāla gaitā varēs uzzināt arī dažādus IKEA jaunumus un stāstus, lai rosinātu vēl lielāku interesi par IKEA un lai pastāstītu, ko mēs darām.

Kas gaidāms festivālā?

Mūziķi un dīdžeji spēlēs koncertus intīmā atmosfērā savās mājās vai studijā. Interjera dizaina interesenti varēs virtuāli apceļot dažādas pasaules valstis, noskatīt idejas pārvērtībām savās mājās un uzzināt, kā interjera dizaineri un pašreizējie vai kādreizējie IKEA sadarbības partneri rada meistardarbus. Festivāla apmeklētāji varēs sekot līdzi arī spraigiem pavārmākslas priekšnesumiem un virtuāli paciemoties pie dažādām slavenībām, kas dalīsies ar veselīgām un planētai draudzīgām receptēm un parādīs, kā pagatavot maltīti bez pārpalikumiem. Ikviens būs aicināts klausīties virtuves sarunas par mūsdienās ļoti aktuālām tēmām: ilgtspēju, gaisa kvalitāti, spēlēm un interjeru. Datorspēļu cienītāji varēs novērtēt, kā jaunā IKEA geimeru kolekcija iedzīvojusies citu cilvēku mājokļos. Un būs arī translācijas no IKEA veikaliem, lai redzētu, kas konkrētajā brīdī notiek dažādās IKEA pārstāvniecībās, piemēram, Zbąszynek ražotnē Polijā un prototipu rūpnīcā Zviedrijas pilsētā Emhultā. IKEA faniem būs arī iespēja ceļot laikā digitālajā IKEA muzeja ekspozīcijā un izzināt IKEA zīmola vēsturi.
Manas mājas
Mājas ir vieta, kur pa īstam varam justies... kā mājās. Dodies pastaigā kopā māksliniekiem MØ, Kanis, Niki un Masego, kuri parādīs savu pilsētu, savu rajonu vai savus kaimiņus, un priecēs arī ar kādu priekšnesumu.

Mājas koncerti
Pagriez skaļāk un ļaujies mūzikas skaņām. Koncerti no mākslinieku īpašākās un personiskākās skatuves – no viņu mājām.

Mājas ēdieni
Ienāc visgardāko smaržu virtuvē, kur saimnieko pavāri no dažādām pasaules malām. Iedvesmojies no labākajiem pavāriem kulināriem meistardarbiem arī savās mājās. Daži no iedvesmotājiem šajā telpā būs Pasta Queen un Paul Svensson.

Dīdžeju seti
Lai mūzika nebeidzas! Piedalies klubu mūzikas maratonā tieši no dīdžeju mājām. Kaytranada, Loraine James un ZULI ir tikai daži no slavenajiem dalībniekiem.

Ciemošanās
Laipni lūdzam ceļojumā apkārt pasaulei! Izmanto unikālu iespēju ielūkoties gan slavenu, gan nezināmu cilvēku, piemēram, Ilse Crawford, īpašākajā vietā – mājās.

IKEA muzejs
Tev ir unikāla iespēja ceļot laikā un uzzināt visu, kas padarījis IKEA tādu, kādu to pazīstam šodien. Tie ir dažādi vēsturiski notikumi: pozitīvi, apbēdinoši, skaisti, nepievilcīgi – visādi.

IKEA jaunumi
Iepazīsties ar mūsu darbiniekiem un sadarbības partneriem dažādu valstu IKEA veikalos, rūpnīcās, birojos vai studijās. Šeit satiksi daudzus no mūsējiem, piemēram, kādreizējo sadarbības partneri dizaineru Virgil Abloh.

Mājokļa pārvērtības
Idejas un ieteikumi, kā efektīvāk sakārtot savas mantas, kā iekārtot ērtāku virtuvi vai kā ar dekoriem izveidot dzīvespriecīgu, mājīgu interjeru.

Virtuves sarunas
Piedalies sarunās par ikdienas dzīvi mājās: par priekiem un izaicinājumiem, kas aktuāli daudziem. IKEA darbinieki uz sarunu aicinājuši dažādas spilgtas personības, piemēram, sērfotāju Kassia Meador, astronautu Christer Fuglesang un piedzīvojumu meklētāju Renata Chlumska.

Iepērcies kopā ar…
Ar ko tu labprāt dotos iepirkties, lai atklātu jaunas, savās mājās noderīgas idejas? Šie eksperti ir tavā rīcībā – dodies ar viņiem virtuāli iepirkties visas dienas garumā savā vietējā IKEA veikalā.
 


X