Mājoklis, kura iekārtojumā dominē dabas motīvi, uzreiz šķiet ļoti pievilcīgs. Ir vairāki viedi, kā, izmantojot dabiskos materiālus, iekštelpās radīt vietu, kas sasaucas ar dabu. IKEA interjera dizainers atklāj dažas idejas un padomus, kā mājās radīt dabas tuvuma noskaņu.

Šajā dzīvoklī ir daudz lina izstrādājumu. Vai tam ir kāds īpašs nolūks?

“Lins ir elpojošs, skaists un arī videi draudzīgs materiāls. Šajā dzīvoklī lina aizkari padara maigāku gan gaismu, gan kopējo noskaņu. Ar katru mazgāšanas reizi lina audums kļūst mīkstāks, turklāt tas labi izskatās arī negludināts. Tas ir izcils materiāls gultas veļai, īpaši, ja nepieciešama bieža mazgāšana, kā tas ir, ja mājās ir bērni.”
 

Kāda ir zaļo augu loma šajā mājoklī?

“Šajā dzīvoklī augi nav izvietoti dažādās vietās, bet gan tiem visiem atrasta vieta dzīvokļa gaišākajā nostūrī. Augiem gaisma patīk, un, turot tos vienkopus, ir vieglāk par tiem rūpēties, turklāt šādi iekārtots stūrītis izskatās glīti un interesanti.”
 

Un kā ar mantu glabāšanu? Kāds risinājums izmantots šajā mājoklī?

“Lai gan caurspīdīgas plastmasas kastes ir ļoti parocīgas, šī ģimene priekšroku dod pakarināmiem, pītiem groziem un mīkstām auduma somām. Tie ir ne tikai ietilpīgi, bet arī kalpo kā interjera priekšmeti, papildinot mājokļa kopējo noskaņu.”
 

Kas un kā šajā dzīvoklī izlikts apskatei?

“Dažas ģimenes kolekcionē antīkus priekšmetus, taču šeit novērtē no ceļojumiem atvestās piemiņas lietas. Kaltēti ziedi vitrīnā aiz stikla durvīm būs drošībā un tur ilgāk saglabās savu izskatu.”
 

Kārtot pēc: Ieteicamais
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Kolekcijas

VANILJSTÅNG

augu statīvs, 55 cm, priežkoks/melnā krāsā

29,99

Ir citi varianti

HOLMVI

pleds, 120x160 cm, gaiši pelēkzaļā krāsā

7,99

Ir citi varianti

KONSTFULL

vāze, 26 cm, stikls/rakstains

14,99

Ir citi varianti

VINARN

vannas dvielis, 70x140 cm, gaiši pelēkā krāsā/smilškrāsā

9,99

Ir citi varianti

MILSBO

skapītis ar stikla durvīm, 73x175 cm, baltā krāsā

219 €

FLÅDIS

grozs, 25 cm, jūraszāles

10,99
X