Katru trešdienu kanālā TV3 būs skatāms interjera ideju raidījums “Manas mājas ar IKEA”.
Uzzini, uz ko ir spējīgas IKEA interjera dizaineres, kas atklās dažādus interjera knifus un pastāstīs, kā vari tos likt lietā arī savās mājās.
Elīna

Kolēģi saka, ka man ar sevi jāiepazīstina, sakot: “Mani sauc Elīna, un man patīk rozā krāsa”. Interjera dizainā labprāt spēlējos ar lieliem krāsu laukumiem gan sienu krāsojumam, gan mēbelēm. Man ir svarīgi, lai iekārtojums būtu ergonomisks, pārdomāts un praktisks un lai viss būtu viegli pieejams un ērti aizsniedzams. Man patīk arī interjera izaicinājumi, piemēram, iekārtot mazas telpas un spēt savienot labu dizainu, funkcionalitāti un klienta vēlmes.
Ieva

Man patīk izaicināt un uzdrīkstēties, tāpēc veidoju drosmīgus interjerus ar neierastām idejām un dažādiem krāsu salikumiem. Ļoti interesanti ir plānot bērnistabas, jo var ļauties radošam lidojumam. Tomēr, arī veidojot rotaļīgu interjeru, ir labi jāpārzina drošības standarti un bērnistabas mēbeļu klāsts. Uzskatu, ka interjeram jābūt saturiskam, jēgpilnam un funkcionālam.
Renāte

Veidojot interjeru, mani iedvesmo iespēja pārsteigt un radīt tādus risinājumus, ko klienti pat nebija iedomājušies. Man patīk strādāt ar tekstilizstrādājumiem, kombinēt dažādas faktūras un krāsas. Vislabprātāk veidoju dzīvojamās istabas interjeru, jo tas ir mājas dzīves epicentrs. Ir aizraujoši šo telpu padarīt skaistu, mājīgu un funkcionālu, īpaši tad, ja dzīvojamā istaba ir arī guļamistaba. Veidoju dažādu stilu interjerus, lai interesanti būtu gan man, gan klientiem.
Kristīne

Vislabprātāk strādāju ar virtuves interjeru, jo virtuve ir viena no funkcionāli sarežģītākajām telpām mājās. Man patīk meklēt šķietami vienkāršus risinājumus, veidojot ērtu un mājīgu vidi, lai tajā būtu patīkami gatavot maltīti un pavadīt laiku ģimenes lokā. Man ir ļoti paveicies, jo mans darbs ir mans hobijs, un varu palīdzēt citiem radīt skaistu un funkcionālu vidi mājās. Labs interjera dizains ir tāds, kas atvieglo ikdienas dzīvi un kas cilvēkus padara laimīgus.
Barba

Man aizraujošākais izaicinājums ir veidot interjeru lielām un plašām telpām, jo tās parasti pilda vairākas funkcijas, un šādas telpas ir jāsadala zonās. Interjerā labprāt apvienoju dažādus materiālus, un man patīk kontrasti. Pārsvarā strādāju ar neitrāliem toņiem – smilškrāsu, balto un pelēko krāsu vai pasteļtoņiem; spilgtākas krāsas izmantoju akcentiem. Labs interjers ir ne tikai pievilcīgs, bet arī ar individuālu stilu jeb “odziņu”, lai, ienākot telpā, būtu skaidrs, kas tur dzīvo.
Līva

Mani vienmēr ir interesējusi māksla un dizains, tāpēc darbs interjera dizaina jomā šķiet likumsakarīgs. Veidojot interjeru, man patīk viss process – saruna ar cilvēkiem, kas šajā telpā dzīvos, kā arī iespēja meklēt risinājumus viņu sadzīviskiem izaicinājumiem, atvieglot viņu mājas soli un padarīt viņu ikdienu skaistāku. Vienmēr ieklausos klientu vēlmēs, jo pārveidoju telpu, kur šiem cilvēkiem būs jādzīvo. Es interjerā vispirms saskatu lielās lietas, mēbeles un krāsu laukumus. Pārveidojot interjeru, izpētu arī citas telpas mājoklī, lai interjers būtu saskaņots.
TV ekrānos jau no 11. septembra!
Interjera ideju raidījums “Manas mājas ar IKEA” arī tavās mājās katru trešdienu jau no 11. septembra.