Šī nelielā virtuve ir īsta miera osta. Gaisīgi gaišie un ietilpīgie skapīši ar elegantajām fasādēm telpai piešķir saskaņoti izsmalcinātu noskaņu. Savukārt stiklotais skapītis ēdamzonā uzbur īpaši mūsdienīgas un mājīgas telpas atmosfēru.        

Lieliskas virtuves recepte

Lai virtuve būtu sakopta un parocīga, nepieciešami ne tikai glīti skapīši, bet arī pārdomāts izkārtojums un daži papildu risinājumi mantu uzglabāšanai, piemēram, atvilktņu organizatori. Tad atvilktnēs un skapjos būs pietiekami daudz vietas un nebūs jātērē laiks, meklējot nepieciešamo, kad vēlēsies pagatavot kafiju vai vakariņas ģimenei.

Vajadzīgais rokas stiepiena attālumā

Aiz vienkāršā dizaina fasādes slēpjas līdz sīkākajai detaļai pārdomāts glabāšanas risinājums. Vienkārši atver skapīša durvis, un no tām izslīdēs ietilpīgs plaukts, savukārt, atverot zem izlietnes atrodamo atvilktni, pa rokai būs visas atkritumu šķirošanas tvertnes.
 

Atjautīgi un glīti mantu glabāšanas risinājumi

Neliela virtuve sniedz iespēju radoši izpausties, lietderīgi izmantojot telpu. Atvilktņu ieliktņi un organizatori ļaus atvadīties no jucekļa, plauktos glīti sarindoti stikla trauki kalpos par pārtikas produktu glabātavu, un izvelkamā darba virsma nodrošinās vairāk vietas ēdiena gatavošanai.
 

Radi savu sapņu virtuvi

Virtuves ir dažnedažādas, un katram ir savs priekšstats par ideālo virtuvi, tāpēc METOD virtuves iekārta ir ļoti funkcionāla: skapīši pieejami dažādos izmēros un ir kombinējami, lai būtu pilnībā pielāgojami tavām vajadzībām.
 
 X

Paziņojumi par to, ka prece atkal ir pieejama

Uzzini pirmais, kad nolūkoto [itemName] atkal varēs iegādāties:

Gatavs! Atliek vien sagaidīt paziņojumu.

Kad [itemName] atkal varēs iegādāties, tu saņemsi e-pastu