Vasarai piestāv viss košais, un krāsu nekad nevar būt par daudz! Izvēlies skaistākos ziedus no mūsu plašā klāsta.Izvēlies skaistākos ziedus mājai, balkonam, terasei un dārzam no IKEA plašā klāsta.
Zemā samtene 0,69 €  (IKEA Family cena 0,39 €)
Samtenēm vislabāk patiks siltā, saulainā vietā, taču tās var audzēt arī daļēji apēnotā vietā. Samtenes var stādīt arī nabadzīgā augsnē, un tās ir noturīgas pret sausumu, slimībām un kaitēkļiem. Piemērotas stādīšanai balkona kastēs, puķupodos vai dobēs.
Fuksija "Bella" 2,59 € (IKEA Family cena 1,69 €)
Fuksijas jūtas labi daļēji apēnotā vietā aizvējā. Vislabāk tās aug mitrā augsnē, taču nevajadzētu pārlaistīt. Fuksijas bagātīgi zied visu vasaru līdz pat oktobrim. Ziemā tās var novietot pārziemošanai telpās.
Nokarenā pelargonija 7,99 € (IKEA Family cena 5,99 €)
Krāšņa, izturīga un pieticīga puķe. Tā ir noturīga pret sausumu un labi aug gan saulainās, gan ēnainās vietās. Pelargonijas ir piemērotas audzēšanai uz balkona, uz terases, augstajos puķupodos un iekaramos puķupodos.
Nokarenā petūnija 1,99 € (IKEA Family cena 1,69 €)
Labi aug un krāšņi zied saulainās vietās un auglīgā augsnē. Bieži jālaista un jāmēslo. Piemērota audzēšanai iekaramos puķupodos. Stādot starp augiem jāatstāj 15–20 cm atstarpe.
Mūžzaļais buksis 12,99 €
Dekoratīvais, mūžzaļais buksis labi aug gan saulainās, gan daļēji apēnotās vietās, un ir ļoti piemērots apgriešanai dažādās formās. Bukšiem nav nepieciešama auglīga augsne, svarīgāk, lai tā būtu viegla.
Garšaugi 1,69 € (IKEA Family cena 1,49 €)
Vislabāk stādīt vieglā augsnē garenos puķupodos vai puķu kastēs un novietot saulainā, daļēji apēnotā vietā.
Lavanda 2,49 € (IKEA Family cena 1,69 €)
Lavanda ir dekoratīvs, daudzgadīgs augs, kas vislabāk aug saulainās vietās un smilšainā augsnē. Lavandas noteikti nevajadzētu pārlaistīt. Tās ir piemērotas gan audzēšanai dārzā, gan stādīšanai puķupodos. Stādot starp augiem ir jāatstāj 30 cm liela atstarpe.
Dižā begonija (solēnija) 2,99 € (IKEA Family cena 1,99 €)
Dižās begonijas ir jāstāda gaišā vietā, vislabāk austrumu vai rietumu pusē. Tās var audzēt arī telpās. Noteikti nevajadzētu pārlaistīt. Stādot starp augiem jāatstāj 20–25 cm atstarpe.
Joslu pelargonija 2,49 € (IKEA Family cena 1,99 €)
Joslu pelargonijas labi aug gan saulainās, gan ēnainās vietās. Noteikti nevajadzētu pārlaistīt. Šīs pelargonijas ir ideāli piemērotas audzēšanai uz balkona, uz terases vai kāpņu telpās. Bagātīgi zied līdz pat salnām.
Dārza neļķe  1,99 €  (IKEA Family cena 1,69 €)
Šim divgadīgajam augam patīk kaļķaina, mēreni mitra smilšmāla augsne un saulaina vai daļēji apēnota vieta. Zied līdz vēlam rudenim. Stādot starp augiem jāatstāj 20–25 cm atstarpe