Jauna sezona daudziem saistās ar jaunu sākumu. Kādam sākas jauns mācību gads, kāds dodas prom no vecāku mājām, uzsākot patstāvīgu dzīvi, vai kāds uzsāk kopdzīvi jaunā mājokli. Jauns sākums parasti ir saviļņojošs, tomēr tas var būt arī mazliet satraucošs. Tāpēc jo īpaši ir svarīgi iekārtot mājīgu un drošu dzīves telpu, kur rast mieru un atjaunot spēkus. IKEA ir, ko piedāvāt tiem, kas iekārto savas mājas. Sāc ar mazumiņu un soli pa solim.
Pilnvērtīga atpūta labākai dzīvei
Lai kur tevi aizvestu dzīves ceļš, arī jaunajā posmā svarīga ir ērta gulta, jo pēc pilnvērtīgas atpūtas tev būs daudz vairāk spēka stāties pretī ikdienas izaicinājumiem. MALM augstā gulta ar ietilpīgām atvilktnēm būs vērtīgs ieguvums ikvienās mājās. Šai gultai ir paaugstināts galvgalis, ko novērtēs tie, kam patīk gultā ar spilveniem iekārtot ērtāko vietu lasīšanai vai filmu vakariem. MALM ir eleganta tradicionālā dizaina gulta, turklāt tik praktiska – gultas malu augstumu var mainīt atkarībā no tā, cik biezs ir tavs matracis.
Ietaupi vietu
Kā lietderīgi izmantot brīvo vietu zem gultas? Ar MALM kastēm uz ritentiņiem! Divās vai četrās kastēs vietas pietiks daudzām mantām. Paslēp kastes zem MALM gultas.
Vairāk nekā kumode
MALM kumode ir droša visai ģimenei. Tās atvilktnes viegli veras, un fiksatori neļauj atvilktnēm izkrist, ja tās atvērtas līdz galam. Kumodes komplektācijā ietilpst stiprinājumi mēbeles pieskrūvēšanai pie sienas. Atvilktnēs būs vieglāk uzturēt kārtību, ja mantas saliksi SKUBB kastēs.

Ja kādu dienu tev būs vajadzīgs zīdaiņu pārtinamais galds, pietiks tikai MALM kumodei piestiprināt speciālu virsmu. Gudrs ietaupījums.
Izveido savu PLATSA plauktu
Ļauj vaļu iztēlei! PLATSA – tava unikālā plauktu kombinācija. Saliec kopā tik rāmjus, cik tev vajag, pieliec plauktus vai atvilktnes un izveido konstrukciju, kādu vajag tieši tavās mājās. PLATSA plauktu sistēmai ir regulējamas kājas, lai tā stabili stāvētu pat uz nelīdzenas grīdas.
Der it visur
Ar PLATSA ikviens var iejusties interjera dizainera tēlā. Ja meklē mēbeles mantu glabāšanai nestandarta telpā ar slīpajiem griestiem vai kāpnēm, tev vajag tieši PLATSA. Tā sastāv no moduļiem, kurus vari kombinēt pēc vajadzības.
Sols vai mantu glabātava?
PLATSA sols pilda vairākas funkcijas. Tā ir mantu glabātava, uz kuras var arī sēdēt. Uzliekot tai mīkstu paliktni, tā var kļūt par mīļāko sēdmēbeli tavās mājās.
Skapis mazajiem
Kompaktais PLATSA skapis ir piemērots vismaz 6 gadus veciem bērniem. Uzsākot skolas gaitas varētu kāroties jaunas drēbes, kam vajag atbilstošu mājvietu. Kad visam vairs nepietiks vietas vienā skapī, noliec blakus vēl vienu un sastiprini tos ar klipšiem, kas ietilpst komplektācijā. Tos ir viegli pielikt un noņemt bez speciāliem instrumentiem.
Mājoklis pārtop ar mājām
Pienācis laiks mainīt iekārtojumu, bet nezini, ar ko sākt? Mājīgu noskaņu telpā visvieglāk ir radīt ar spilveniem, aizkariem, paklāju un citiem tekstilizstrādājumiem. Ar tiem var atsvaidzināt telpas iekārtojumu un parādīt savu stilu, ieguldot tikai pāris desmitus eiro. Ja esi gatavs pārmaiņām savās mājās, ieskaties – idejas un iedvesma ir visapkārt.


 


Kārtot pēc: Ieteicamais
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Sērijas
SKUBB

kaste, 6 gab.

baltā krāsā

4,99

Ir citi varianti

KINNEN

spilvena pārvalks

50x50 cm melnā krāsā-baltā krāsā

3,99

GURLI

spilvena pārvalks

50x50 cm gaiši tirkīzzila/zaļa

2,59

Ir citi varianti

GURLI

spilvena pārvalks

50x50 cm gaiši zilā krāsā

2,59

Ir citi varianti

BRUNKRISSLA

segas pārvalks un spilvendrāna

150x200/50x60 cm ceriņu krāsā

14,99

Ir citi varianti

KLARASTINA

spilvena pārvalks

50x50 cm baltā krāsā-melnā krāsā

3,99

KLAPPA

muzikāla rotaļlieta, kāpurs

6,99

MALM

gultas rāmis ar 2 kastēm, augsts

140x200 cm baltā krāsā

254 €

Ir citi varianti

MALM

augsts gultas rāmis

160x200 cm baltā krāsā

119 €

Ir citi varianti

MALM

kumode ar 2 atvilktnēm

40x48x55 cm

39,99

Ir citi varianti

MALM

augsts gultas rāmis

90x200 cm baltā krāsā

105 €

Ir citi varianti

MALM

augsts gultas rāmis

90x200 cm

109 €

Ir citi varianti

MALM

kumode ar 3 atvilktnēm

80x48x78 cm baltā krāsā

Iepriekšējā cena 69 €

59 €

Ir citi varianti

MALM

gultas rāmis ar 2 kastēm, augsts

90x200 cm baltā krāsā

150 €

Ir citi varianti

STOCKHOLM

gludi austs paklājs

170x240 cm melna/pienbalta

199 €

Ir citi varianti

MALM

kumode ar 2 atvilktnēm

40x48x55 cm baltā krāsā

36,99

Ir citi varianti

LIXHULT

skapīšu kombinācija

120x35x57 cm pelēkā krāsā

60 €

PLATSA

skapītis

180x42x113 cm baltā krāsā-baltā krāsā

211 €

PLATSA

skapis

120x46x181 cm baltā krāsā-baltā krāsā

241 €

LAMPAN

galda lampa

29 cm gaiši rozā

5,99

Ir citi varianti

PLATSA

skapis

240x57x231 cm baltā krāsā-baltā krāsā

346 €