Ērta darba vieta un kvalitatīvs miegs mājoklī, kura platība ir vien 15 kvadrātmetri? Vai tas maz ir iespējams? Apskati radoši iekārtotu vienistabas dzīvoklīti, kur vienā telpā iekārtota guļamistaba, darbistaba, virtuve un skapis.
Plānojums ir interjera pamatu pamats
Ja nedzīvo ne ar vienu kopā, guļvieta nav jāslēpj aiz aizvērtām durvīm, un strādāt vari, kur vien ienāk prātā, kaut vai turpat, kur parasti ieturi maltītes vai guli. Šajā dzīvoklī atjautīgi iekārtotas dažādas zonas, izmantojot gultu kombinācijā ar skapi un plauktu, galdu, kas reizē ir rakstāmgalds un ēdamgalds, skapi, kurā var salikt lietas, ko parasti glabā pieliekamajā, un citas daudzfunkcionālas mēbeles.
Guļamistaba
Kas teicis, ka gulta noteikti jānovieto ar galvgali pret sienu? Jauno PLATSA gultas rāmi var tikpat labi likt arī pašā telpas centrā. Patiesībā tā telpa kļūst vēl funkcionālāka! Gultas rāmis dod iespēju ieplānot gulēšanu un mantu glabāšanu vienuviet. Skapīšos un plauktos zem matrača ir daudz vietas, bet augstais PLATSA skapis ir praktisks galvgalis.
Darbistaba
Šajā dzīvoklī valda princips, ka mēbelēm ir jābūt daudzfunkcionālām un praktiskām pat tad, ja budžets to iegādei ir ierobežots. Arī galds nav izņēmums. To mājokļa īpašnieks pats uztaisījis no skaidu plātnes, piestiprinot tai KRILLE kājas ar ritentiņiem, lai galdu būtu viegli pārvietot. Pie galda ir dažādi krēsli: NILSERIK augstā taburete, kas nodrošina pareizāku pozu strādājot, kā arī MARIUS taburetes un saliekamie krēsli viesiem.
Virtuve
Kad darbi ir apdarīti, galdu var pastumt malā, virs gultas, lai virtuves zonā varētu brīvāk kustēties. Virtuves iekārtojumā ir pārdomāts katrs centimetrs. Sienas skapīši ir līdz pat griestiem, tādējādi ietaupot vietu uz grīdas. Kādas vēl šai virtuvei ir priekšrocības? KUNGSBACKA virtuves iekārtas fasāde tumšā antracīta tonī ir izgatavota no pārstrādātas koksnes ar pārklājumu, kas ražots no pārstrādātām PET plastmasas pudelēm. Virsma ir noturīga pret triecieniem, viegli kopjama un viegli tīrāma.
Skapis
Tā kā nelielajā miteklī nav atsevišķa pieliekamā, visa siena aiz gultas ir iekārtota ar PLATSA skapjiem mantu glabāšanai. Tur ir sienas skapīši gultas veļai un drēbēm, kas tobrīd nav nepieciešamas, skapis ar 3 durvīm un LÄTTHET drēbju stanga. Stanga ir praktisks risinājums, ja vēlies izmantot vietu starp vairākiem rāmjiem vai starp rāmi un sienu, turklāt uz tās viss ir labi redzams, un apģērbu ir viegli aizsniegt.


   


Kārtot pēc
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Sērijas
PÄRKLA

maiss mantu glabāšanai

1,99

MARIUS

taburete

baltā krāsā

3,99

Ir citi varianti

MARIUS

taburete

sarkanā krāsā

3,99

MARIUS

taburete

melnā krāsā

3,99

Ir citi varianti

PLATSA

gultas rāmis ar 2 durvīm un 3 atv.

baltā krāsā

438 €

FJÄLLA

kaste ar vāku

tumši pelēkā krāsā

7,99

Ir citi varianti

PLATSA

skapis

baltā krāsā-baltā krāsā

293 €

NILSERIK

augstā taburete

melnā krāsā-melnā krāsā

34,99

Ir citi varianti

KRILLE/LINNMON

galds

baltā krāsā-baltā krāsā

55,99

Ir citi varianti

FJÄLLA

kaste ar vāku

tumši pelēkā krāsā

3,99

Ir citi varianti

LÄTTHET

drēbju stanga rāmim

baltā krāsā

12 €

Ir citi varianti

BEKVÄM

pakāpšanās soliņš, 3 kāpšļi

29,99

NILSERIK

augstā taburete

pelēkā krāsā-baltā krāsā

34,99

Ir citi varianti

DELAKTIG

LED stāvlampa

melnā krāsā

85 €

KUNGSBACKA

nosegplāksne

antracīta krāsā

24 €

Ir citi varianti

KRILLE

kāja ar riteni

baltā krāsā

10 €