Darbam no mājām ir savas priekšrocības, piemēram pasaulē īsākais ceļš līdz darba vietai! Tomēr ir arī ēnas puse: strādājot mājās, mēs nereti pavadām pie datora vairāk laika. Tāpēc ir svarīgi laiku pa laikam atpūsties un izkustēties, lai darbs būtu produktīvāks.
 

Atjauno enerģijas līmeni

Nepārtrauktas tiešsaistes sapulces un mūžīgā doma: "vēl tikai šo vienu e-pastiņu" var novest pie tā, ka pavisam aizmirsti paēst un padzerties. Tāpēc turi uz galda ūdens karafi un veselīgas uzkodas, lai saglabātu enerģiju visas dienas garumā.
 

Ieplāno pauzes un parūpējies par sevi

Laiku pa laikam atpūsties darbam nāk tikai par labu: produktivitāte no tā tikai pieaug. Izmanto smilšu pulksteni mini pauzēm un kārtīgi izstaipies vai pastaigājies. Jau drīz tu pamanīsi, ka jūties labāk un enerģiskāk.
 

Radi noskaņu

Mūzikas klausīšanās strādājot var uzlabot omu un palielināt produktivitāti un radošumu. Reizēm var arī noklausīties kādu raidījumu vai piezvanīt un ar kādu mazliet papļāpāt, lai atpūtinātu prātu.
 

Savs miera stūrītis

Dienas laikā atrodi brītiņu mierīgai atpūtai un pārdomām. Uzlabo ērtības ar spilveniem un plediem un papildini logu ar viedajām žalūzijām, ko var kontrolēt no attāluma, lai mainītu telpas noskaņu pēc vēlēšanās.
 
 X