Šīs nedēļas raidījuma izaicinājums bija iekārtot mazu guļamistabu jaunas ģimenes mājoklī, kur vecāki Santa un Ilmārs un mazais Frederiks dzīvo kopā ar kaķi Boniju. Profesionāļa skatījums bija nepieciešams, lai šo telpu pārveidotu par relaksējošu un personisku mīlas ligzdiņu jaunajiem vecākiem. IKEA interjera dizainerei Renātei ir pilna galva ar idejām, kā pārvērst šo mazo telpu par mājīgāko vietu mājās.
Romantiskākā telpa mājās
Raidījuma galvenie varoņi jau bija izdomājuši, kādu guļamistabu vēlas – viņi sapņo par buduāru tumšos, piemēram, tumši sarkanos toņos, par vietu ne tikai gulēšanai, bet arī romantiskiem mirkļiem divatā. Istabā vajadzīgas vērienīgas interjera pārvērtības, lai to padarītu par mājīgu un skaistu telpu atpūtai pēc garas darba dienas, kur atgūt spēkus un atmodināt romantikas dzirksti pāra attiecībās.
Iedzīve kastēs
Tik mazā telpā iekārtot mājīgu mīlas midziņu, vienlaikus atrodot vietu divu cilvēku mantām ir uzdevums, kas prasa palauzīt galvu. Jābūt taču kādam labam risinājumam, lai beidzot varētu izpakot visas drēbes no kastēm un sakārtot tās skapī aiz durvīm, kas tās pasargātu no putekļiem un istabā radītu kārtības sajūtu. Kārtīga telpa ir mājīgāka, un tādā ir vieglāk atslābināties.
Interjera dizainere Renāte
Veidojot interjeru, interjera dizaineri Renāti iedvesmo iespēja pārsteigt un radīt tādus risinājumus, ko klienti pat nebija iedomājušies. Viņai patīk strādāt ar tekstilizstrādājumiem, kombinēt dažādas faktūras un krāsas. Ir aizraujoši telpu padarīt skaistu, mājīgu un funkcionālu, lai kaut mazliet uzlabotu cilvēku dzīvi mājās.
Mīlestība ir gaisā
Pāra vēlme pēc tumšiem un piesātinātiem toņiem ir neierasta izvēle guļamistabā, tomēr tiek ņemta vērā. Guļamistabas svarīgākais atribūts ir MALM gulta. Mēbeles un telpas sienas joprojām ir gaišas, bet romantiska buduāra sajūta uzburta ar daudziem tekstilizstrādājumiem tumšos toņos. MAJGULL un ANNAKAJSA aizkari ir vairākos slāņos, lai varētu variēt un pielāgot dabisko apgaismojumu – no caurspīdīgiem aizkariem līdz pat gaismu necaurlaidīgiem. Intīmu gaisotni veido arī tumša gultas veļa, paklājs un spilveni, spilveni, spilveni.
Mantu paslēptuve zem gultas
Istaba ir pārāk šaura gultai ar sānu atvilktnēm, jo tām nepietiek vietas – atverot tās, nebūtu, kur stāvēt, lai ērti izņemtu meklēto. Izvēlēts MALM gultas rāmis ar ietilpīgo mantu glabātavu, kam var piekļūt, paceļot gultas pamatni, un kur pietiks vietas pat gludināmajam dēlim vai sniega dēlim. Lai uzturētu kārtību arī tur, neaizstājami ir mazie palīgi STUK, SKUBB un STORSTABBE – kastes, maisi un citi organizatori. Augstais galvgalis kalpo kā ērts atbalsts mugurai, piemēram, lasot grāmatu gultā.
Neuzkrītošs drēbju skapis
PAX skapis ar durvīm rada akurātu un elegantu iespaidu istabā. Paslēpjot apģērbu aiz durvīm, istaba izskatās kārtīga. Telpā, kurā ir siena, noteikti būs vieta arī skapim. Mazā telpā vietas taupības noslēpums ir bīdāmās durvis. Skapī ir iemontēta LED apgaismojuma sloksne. Tā ieslēdzas automātiski, dodot pietiekami daudz gaismas, lai izvēlētos, ko ģērbt mugurā, tomēr ne pārāk daudz, lai nepamodinātu to, kurš vēl guļ. Augstā kumode MALM ar spoguli, kas atklājas, paceļot virsējo paneli, ir kosmētikas galdiņa kompaktā variācija.
Audumu romantika
Tekstili un klusināts, daudzveidīgs apgaismojums spēj telpu pārvērst par omulīgu aliņu. Tumšie akcenti ir SANELA kokvilnas samta spilvena pārvalki, plisēts VÄGMÅLLA pleds, VÅRELD gultas pārklājs, FILODENDRON  gultas veļa, aizkari, tumši pelēkais īsas plūkstas paklājs STOENSE, kā arī bilžu rāmji un citi interjera priekšmeti. Istabā ir trīs veida gaismas ķermeņi: neuzkrītoša griestu lampa ALÄNG vispārējam pagaismojumam, akcentējošās sienas lampas HEKTAR lasīšanai un LAMPAN naktslampas intīmam vakara apgaismojumam.


 
Kompakta guļamistaba
Neticama telpas interjera transformācija tavā acu priekšā! Interjera dizaina brīnums, kas sniedz ieskatu par to, kā pavisam mazu telpu var pārvērst par mājīgu guļamistabu mīlošam pārim. Mazā telpa ir kļuvusi par funkcionālu istabu, kurā virmo intīma noskaņa.


 


Kārtot pēc
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Sērijas
PÄRKLA

maiss mantu glabāšanai

1,99

SANELA

spilvena pārvalks

tumši pelēkā krāsā

11,99

Ir citi varianti

EDSBRUK

rāmis

melni beicēts

7,99

Ir citi varianti

EDSBRUK

rāmis

melni beicēts

9,99

Ir citi varianti

CHIAFRÖN

puķupods

pelēkā krāsā

3,49

Ir citi varianti

LINDKNUD

paklājs ar garām plūksnām

smilškrāsā

14,99

VÅRELD

gultas pārklājs

tumši pelēkā krāsā

29,99

Ir citi varianti

TRONES

apavu skapītis

baltā krāsā

24,99

Ir citi varianti

ULLVIDE

spilvendrāna

tumši zilā krāsā

Iepriekšējā cena 3,99

3,59

Ir citi varianti

LAMPAN

galda lampa

brūnā krāsā

6,49

Ir citi varianti

MAJGULL

gaismu necaurlaid. aizkari, 1 pāris

tumši zilā krāsā

34,99

Ir citi varianti

MALM

gulta ar paceļamu guļvietu

baltā krāsā

319 €

Ir citi varianti

KUBBIS

pakaramais ar 3 āķiem

baltā krāsā

6,49

Ir citi varianti

MALM

kumode ar 2 atvilktnēm

tumši sarkanā krāsā

39,99

Ir citi varianti

FEJKA

mākslīgais telpaugs puķupodā

5,99

SANELA

spilvena pārvalks

tumši sarkanā krāsā

5,99

Ir citi varianti

STUK

pārvalks apģērbam, 3 gab.

baltā un pelēkā krāsā

Iepriekšējā cena 9,99

7,99

SANELA

spilvena pārvalks

tumši zilā krāsā

Iepriekšējā cena 5,99

4,99

Ir citi varianti

TJENA

kaste ar vāku

baltā krāsā

3,99

Ir citi varianti

SKUBB

maiss mantu glabāšanai

baltā krāsā

Iepriekšējā cena 9,99

7,99

Ir citi varianti

HEKTAR

lampa ar fiksatoru/sienas lampa

tumši pelēkā krāsā

15,99

NJUTNING

vāze un 6 aromātiskie kociņi

ceriņu krāsā

Iepriekšējā cena 7,99

4,99

Ir citi varianti

VÄGMÅLLA

pleds

zaļā krāsā

14,99