Ziemassvētkos svarīgs ir kopā pavadītais laiks, iekšējais miers un ar mīlestību gatavota maltīte. Parādi savējiem, ka vari ne to vien, un liec galdā kādu no šīm rotāšanas idejām.
Svētki karaliskos toņos
Šogad Ziemassvētki uzplaukst košās, piesātinātās krāsās. Tradicionālos zaļos akcentus papildini ar bagātīgiem sarkaniem, pelēkiem un ziliem elementiem. Mājīguma sajūtu paspilgtinās kažokādas – šogad ir modē pūkainais.
Saderīgs ir tas, kas patīk
Akcentē svētku noskaņu, kombinējot tradicionālus rotājumus un mūsdienīgus elementus. Retro stila glāzes var likt uz galda kopā ar moderniem ēdampiederumiem un traukiem, bet klasiskus svečturus papildināt ar LED lampiņu virtenēm stikla kupolā.
Pasniedz kā dāvanu
Ziemassvētki ir laiks, kad dodam saviem mīļajiem pašu labāko. Arī galda klājums var būt kā dāvana. Liec uz galda STRIMMIG šķīvjus un bļodiņas, apsien ar lenti, papildini ar glītiem eglīšu rotājumiem un pievieno katrai "dāvanai" vietas karti vai sveicienu.
Krāšņi un tradicionāli
Vai vēlies savās mājās tādu krāšņu galda klājumu, kāds redzēts Ziemassvētku filmās? Ņem sarkanu galdautu un vidū izveido kompozīciju ar zaļu skujkoku zaru vainagu. Ņem savus skaistākos traukus un neskopojies ar dekorācijām. Sarkanas sveces, grezni salvešu gredzeni, eleganti trauki ēdiena pasniegšanai un spožas eglīšu mantiņas ir elementi, kādiem noteikti jābūt uz šāda galda.
Senlaiku šarms
Katrs, kam sirdij tuvs viss tradicionālais, noteikti atceras par saskanīgo krāsu duetu, kas bieži redzams svētkos – par sarkano un balto. Šis salikums ienes telpā gaišu dzīvesprieku. Vai baltie UPPLAGA trauki neizskatās lieliski uz sarkana galdauta?
Dabas pieskāriens
Elegants minimālisms var valdīt arī uz svētku galda, nemaz nelaupot mirklim svinīgumu. Izvēlies tikai nedaudzus krāsu toņus un spožu eglīšu rotājumu vietā ņem dabas rotājumus. Jūraszāļu paliktņi, koka virtuves dēlīši un lina dvieļi papīra salvešu vietā radīs tekstūru dažādību, un VINTERSAGA piparkūku sirdis ar glazūras rotājumiem ļaus viesiem justies vēl sirsnīgāk gaidītiem.
Zaļie akcenti
Grūti iedomāties Ziemassvētku krāsu paleti bez zaļā un baltā toņa. Neaizmirsti par zaļumiem arī klājot svētku galdu. VINTERFEST mākslīgo augu vainagi, virtenes un pušķi krāšņos mājokli un gadu no gada nezaudēs ne nieka no sava skaistuma.
Ziemassvētki ledus pilī
Pirms 60 gadiem Elviss Preslijs dziedāja par ziliem Ziemassvētkiem, un tagad tie var kļūt par īstenību! Izvēlies vēso krāsu gammu baltos un zilos toņos un papildini traukus un tekstilu ar caurspīdīga stikla rotājumiem gada modīgākajam svētku galdam.


 


Kārtot pēc: Ieteicamais
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Sērijas
STRIMMIG

servēšanas šķīvis

pelēkā krāsā

7,99

UPPLAGA

šķīvis

baltā krāsā

3,49

KONUNGSLIG

vīna glāze

3,49

Ir citi varianti

STRIMMIG

mazais šķīvis

pelēkā krāsā

1,99

Ir citi varianti

VARDAGEN

glāze

5,99 / 4 gab.

STRIMMIG

šķīvis

zilā krāsā

2,99

Ir citi varianti

UPPLAGA

mazais šķīvis

baltā krāsā

2,59

STRIMMIG

bļodiņa

pelēkā krāsā

1,99

Ir citi varianti

FRAMTRÄDA

glāze

0,99

FULLTALIG

svečturis, 3 gab.

melnā krāsā

9,99

IKEA 365+

šķīvis

baltā krāsā

Iepriekšējā cena 3,49

2,49

Ir citi varianti

DYRGRIP

baltvīna glāze

2,59

IVRIG

glāze

Iepriekšējā cena 1,49

1,29

INGOLF

krēsls

melni brūns

49,99

Ir citi varianti

INGATORP

izvelkamais galds

melnā krāsā

235 €

Ir citi varianti

UPPLAGA

bļodiņa

baltā krāsā

2,59

GARNERA

divlīmeņu trauks

baltā krāsā

14,99

TERJE

saliekamais krēsls

sarkanā krāsā

9,99

Ir citi varianti