Šīm virtuves fasādēm ir tumši pelēka, matēta virsma un vienkāršs dizains, ko katrs var personalizēt, piemeklējot rokturus. NICKEBO fasādes ir izgatavotas no pārstrādāta koka un tām ir plastmasas pārklājums. Risinājums mūsdienīgai virtuvei, kurā tā vien gribas uzkavēties.

Durvis

Virtuves mēdz būt tik dažādas un tik atšķirīgi ir arī viedokļi par to, kādai jābūt ideālajai virtuvei. Tieši tāpēc METOD virtuves iekārta aiz NICKEBO fasādēm ir tik pārdomāta un praktiska. Pieejami dažādi skapīšu izmēri, lai katrs var izveidot savām prasībām atbilstošu kombināciju.
 

Atvilktnes

NICKEBO atvilktnēm var piemeklēt rokturus pēc savas gaumes. Vēl vienotāku kopskatu var panākt ar FÖRBÄTTRA cokoliem un nosegplāksnēm.
 

Pašai pilnībai

Plašajā piederumu un organizatoru klāstā atradīsi lietas, kas palīdzēs uzturēt virtuvi ne vien tīru un kārtīgu, bet arī pielāgot to tieši taviem paradumiem.
 

Garantija

Diendienā lietojot virtuves iekārtu, tā tiek pakļauta pamatīgai slodzei, tāpēc mēs virtuves iekārtas rūpīgi testējam, lai tās izturētu lielu svaru, augstu temperatūru un citus ikdienas pārbaudījumus. 

Mēs esam pārliecināti par METOD virtuves iekārtu izturību un dodam tām 25 gadu garantiju.
 

Virtuves plānotāji

IKEA dod iespēju izveidot tieši tādu virtuvi, kā esi iecerējis. Spēlējies ar idejām un savas ieceres vispirms izmēģini plānošanas rīkā. Ķeries klāt kaut tūliņ! Plānošanas rīki ir pieejami tiešsaistē bez maksas un speciālu programmatūru lejupielāde nav nepieciešama.
Vēlies padomu? Mūsu komanda ir gatava palīdzēt dažādos posmos: no mērīšanas līdz uzstādīšanai.
 

 

Kārtot pēc: Ieteicamais
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Kolekcijas

SCHOTTIS

gaismu necaurlaid. žalūzijas, 100x190 cm, tumši pelēkā krāsā

7 €

NYDALA

rokturis, 154 mm, melnā krāsā

8 € / 2 gab.

Ir citi varianti

NICKEBO

atvilktnes priekša, 60x40 cm, matēts antracīta krāsā

23 €

Ir citi varianti

KONSTFULL

vāze, 26 cm, stikls/rakstains

17,99

Ir citi varianti

FINSMAKARE

pie sienas stiprin. tvaika nosūcējs, 70 cm, melnā krāsā

495 €

Energy efficiency class
Ražojuma informācijas lapaX