Pirms iegādājies mēbeles mājas birojam, nesteidzīgi visu apdomā. Ja darbistabā pavadi savas dienas produktīvākās stundas, iekārtojumam ir jābūt tā cienīgam. Darba vietai jābūt ergonomiskai un vienlaikus iedvesmojošai, lai tevi motivētu kāpt no gultas ar darba sparu un skatu savas gaišās nākotnes virzienā. Paveries apkārt un atbildi uz precizējošajiem jautājumiem, piemēram, vai tava darba vieta ir tikai rakstāmgalds vai tev ir sava darbistaba? Vai vēlies telpu gaišos vai noslēpumaini tumšos toņos? Cik darba virsmas tev vajadzētu, un kādi priekšmeti tev nepieciešams ikdienas darbā?
Pacelties un izcelties
BILLY kolekcijas mēbeles pieejamas daudzās variācijās, un tajās var glabāt visdažādākās lietas. Naudu un vietu var ietaupīt, pirms plaukta iegādes padomājot, kādas lietas plauktā jāsaliek. BOTTNA eksponēšanas paliktņus, ko parasti izmanto birojā vai uzgaidāmajā telpā, var ielikt ne tikai BILLY grāmatplauktā, bet arī citos līdzīgos plauktos, lai grāmatas, žurnālus vai attēlus novietotu stateniski, piesaistot vairāk uzmanības. Tos pārdod atsevišķi un var salikt vienā vai vairākos plauktos.
Radīts, lai kalpotu tev
BILLY ir vairāk nekā tikai grāmatplaukts. Tas ir pieejams dažādās variācijās, un to var daudzējādi kombinēt, izvēloties augsto, zemo vai vaļējo. Bet varbūt plauktu ar durvīm – stikla vai necaurredzamām? BILLY ir kompakta un pielāgojama grāmatu un citu mantu glabātava, turklāt tajā var salikt arī lielus priekšmetus, jo plauktus var izņemt un salikt tev vajadzīgajā augstumā. Pielāgojamas mēbeles ir īsta laime tiem, kam glabājamas dažāda lieluma mantas vai kam patīk ik pa laikam pārkārtot istabu.
Skaidri un gaiši
Dažādo apgaismojumu savā darbistabā, un neaprobežojies tikai ar rakstāmgaldu. Paveries augstāk – ja augstos skapjus virini bieži, jo tur stāv diendienā vajadzīgas lietas, atvieglo sev dzīvi un izgaismo sev ceļu, virs skapja pieliekot lampiņas. URSHULT ir funkcionāls LED apgaismojums. Vēl labāk ir tas, ka šīm lampām ar dimeri var mainīt gaismas intensitāti. Šo lampiņu var izmantot arī citu tumšāku kaktu izgaismošanai telpā.
Tava krāsu gamma
Ir pierasts runāt par darba galda un krēsla ergonomiku, tomēr atceries arī par sanāksmju vietu un uzgaidāmo telpu. Tai jābūt aicinošai un mājīgai. VEDBO atpūtas krēsli ir gan stilīgi, gan ērti, turklāt to dizains ir tik veiksmīgs, ka ilgi neizies no modes. Šie krēsli piestāv dažādu stilu mēbelēm. Neatkarīgi no tā, vai tev labāk patīk piesātinātas krāsas vai pasteļtoņi, tumšas krāsas vai gaišas, interjerā ieteicams izmantot tikai trīs vai četras krāsas, lai iekārtojums nešķistu haotisks vai uzmācīgs. Krāsainiem vai kontrastējošiem akcentiem izvēlies viegli maināmus dekorus, piemēram, spilvenus vai telpaugus.
Mājīgums mājas birojā
Vai tavā mājas birojā ir mīlīgs kaktiņš labi pelnītiem atpūtas brīžiem vai ērtākais atpūtas krēsls, kur ar tējas krūzi rokās atskatīties uz paveikto un kaldināt nākotnes plānus? STRANDMON ir viens no ērtākajiem IKEA atpūtas krēsliem. Tas pieejams ne tikai dažādās krāsās, bet arī divos izmēros – gan pieaugušajiem, gan bērniem. Tekstilizstrādājumi un mājīgi dekori, piemēram, krāsaini spilveni un mīksts pleds var rast pielietojumu arī darbavietā, jo īpaši mājas birojā. Netaupi uz mājīguma sajūtu, cik vien to ļauj tavs iekšējais priekšnieks.
Dabas pieskāriens
ULRIKSBERG atpūtas krēsls ir vairāk nekā tikai ērta sēdmēbele. Tas ir ilgtspējīgs mākslas priekšmets, kas radīts, domājot ne tikai par sēdētāja ērtībām, bet arī par dabas resursiem un to ilglaicību. Kā vairums amatniecības preču, arī katrs no šiem krēsliem dabisko šķiedru raksta daudzveidības dēļ ir unikāls. Turklāt ULRIKSBERG sver pavisam maz, tāpēc to ir viegli pārvietot, lai iztīrītu grīdu vai pārbīdot mēbeles. Sēdvieta un atzveltne izgatavota no rotangpalmas. Tas ir dabisks, amatniecībā bieži izmantots materiāls, kas labi izskatās arī pēc daudziem aktīvas lietošanas gadiem.
Kustīgums darba laikā
Darba galda un krēsla iegāde ir ne tikai investīcija darbā, bet arī ieguldījums tavā veselībā un nākotnē. Stils un krāsa vienmēr ir no svara, tomēr tās svarīgumā nespēj sacensties ar mēbeļu ergonomiku un ērtumu. Galdam jābūt atbilstošā augstumā, un vēl labāk, ja tas ir BEKANT rakstāmgalds, kura augstumu var regulēt no 65 līdz 125 cm, lai pamīšus strādātu sēdus un stāvus. Jo vairākas reizes mainīsi pozu darba laikā, jo pateicīgāks būs tavs ķermenis. Galda apakšā piestiprināms vadu organizators noderēs kārtības uzturēšanai darba vietā.
Piesēdi ar stilu
Atkarībā no darāmā darba vidē var iederēties arī mīkstais dīvāns un kafijas galdiņš. FJÄLLBO galdiņš izgatavots no izturīga metāla, un tam ir masīvkoka virsma. Pateicoties koka šķiedru veidotam rakstam, nav divu vienādu dabiskās tekstūras galda virsmu. Tekstilizstrādājumi un telpaugi spēj uzburt mājīgumu teju ikvienā telpā. Skaista un nomierinoša vide uzlabo ne tikai tur strādājošo, bet arī apmeklētāju un klientu labsajūtu un rada patīkamu iespaidu.
Apcere tradicionālā stilā
Ja mājīgs atpūtas vai klientu pieņemšanas stūrītis jāiekārto tradicionāla stila interjerā, drošākā izvēle būs HEMNES kolekcijas mēbeles. Piemēram, kafijas galdiņš ar koka apdares virsmu un plauktu, kur salikt žurnālus, lai ar tiem nenokrautu galda virsmu. GRÖNLID auduma dīvāns ir mīksts un tā vien aicina atlaisties. Varbūt tam jābūt arī tavā mājas birojā?


 


Kārtot pēc: Ieteicamais
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Sērijas
LEIFARNE

krēsls

52x52x82 cm tumši dzeltenā krāsā

45 €

Ir citi varianti

ALEX

atvilktņu skapītis ar ritenīšiem

67x48x66 cm zilā krāsā

99 €

BEKANT

regulējams rakstāmgalds

80x160 cm melnā krāsā-zilā krāsā

489 €

JÄRVFJÄLLET

biroja krēsls

68x68 cm smilškrāsā

149 €

STOCKHOLM 2017

gludi austs paklājs

250x350 cm sarkanā krāsā

299 €

Ir citi varianti

STRANDMON

atpūtas krēsls

82x96x101 cm gaišā smilškrāsā

Iepriekšējā cena 189 €

169 €

Ir citi varianti

LISABO

galdiņš

45x45x45 cm

59 €

EKTORP

divviet. dīvāns

179x88x88 cm baltā krāsā

279 €

249 €

Ir citi varianti

BILLY/BOTTNA

grāmatplaukts ar ekspon. plauktu

80x28x106 cm smilškrāsā

58,98

Ir citi varianti

URSHULT

skapja LED apgaismojums

7.4x9.3 cm

14,99

GRÖNLID

divvietīgs dīvāns

177x98 cm smilškrāsā

489 €

Ir citi varianti

FRANSINE

spilvena pārvalks

50x50 cm daudzkrāsains

9,99

FJÄLLBO

kafijas galdiņš

46x46 cm melnā krāsā

49,99

STRANDMON

bērnu atpūtas krēsls

55.8x61.7x70.5 cm pelēkā krāsā

119 €

BILLY/BOTTNA

grāmatplaukts ar ekspon. plauktu

80x28x106 cm baltā krāsā-smilškrāsā

48,98

Ir citi varianti

LISABO

kafijas galdiņš

70x70x50 cm

95 €

Ir citi varianti

BILLY

grāmatplaukts

80x28x202 cm baltā krāsā

39 €

Ir citi varianti

DELAKTIG

LED stāvlampa

160 cm melnā krāsā

85 €

BILLY

grāmatplaukts

80x28x106 cm

39 €

Ir citi varianti

BILLY

grāmatplaukts

80x28x106 cm baltā krāsā

29 €

Ir citi varianti

VEDBO

atpūtas krēsls

73x65 cm tumši pelēkā krāsā

165 €

Ir citi varianti

ULRIKSBERG

atpūtas krēsls

67x74x76 cm antracīta krāsā

95 €

NILSERIK

augstā taburete

41 cm melnā krāsā-melnā krāsā

36,99

Ir citi varianti

HEMNES

kafijas galdiņš

90x46 cm gaiši brūna

89 €

VEDBO

atpūtas krēsls ar augstu atzveltni

80x85x108 cm zilā krāsā

215 €

SKRUVSTA

grozāmais krēsls

69x69 cm baltā krāsā

99 €

GLADOM

paplātes galdiņš

52.5x Ø44.5 cm melnā krāsā

17,99

Ir citi varianti

VEDBO

atpūtas krēsls

73x65 cm zilā krāsā

165 €

Ir citi varianti