Ir pienācis laiks jaunam, iedvesmojošam darba cēlienam birojā. Vai jau jūti radošo enerģiju, kas kolēģos kūsā pēc vasaras atvaļinājuma? Un vai biroja telpas ir gatavas rosīgām darba stundām un kopīgām atpūtas pauzēm?

Motivējoša vide birojā

Ja tavā darba dienā radošuma uzplūdi mijas ar vajadzību koncentrēties, iekārto biroja interjeru tā, lai to varētu pielāgot dažādām darba īpatnībām. Iekārtojumā paredzot vietu mēbelēm, kas dienas laikā ļauj strādāt dažādās pozās, kolēģi nesūdzēsies par vienveidīgu darbu ne tiešā, ne pārnestā nozīmē.
 

Gluži kā mājās

Iztēlojies vietu, kur kolēģi aizmirst, ka atrodas darbā, un jūtas kā mājās. Ir tik jauki omulīgā stūrītī pasēdēt, daloties savos vasaras piedzīvojumos! Daudzfunkcionālie GALLNÅS atpūtas krēsli, viegli pārvietojamais TINGBY galdiņš, daži interjera priekšmeti – un mājīgs atpūtas stūrītis ir tapis!

Kārtībai un privātumam

Izturīgie IDÅSEN un BEKANT plaukti ir ietilpīgi, un tos var izmantot ne tikai biroja piederumu uzglabāšanai, bet arī kā nodalošo sienu starp darba vietām. Plauktiem ir 10 gadu garantija, tāpēc vari būt pārliecināts, ka savu uzdevumu tie izpildīs godam.
 

Garām sarunām un īsai snaudai

Viegls pleds un daži mīksti spilveni nelielas kafijas pauzes var padarīt vēl baudāmākas. Vai tavā birojā ir vieta draudzīgām sarunām un īsai snaudai? Runā, ka apmierināta un labi atpūtusies komanda var gāzt kalnus!

Fika ar kolēģiem

Fika jeb kopīga kafijas pauze ir lieliska iespēja tuvāk iepazīt kolēģus. Turklāt tas ir arī laiks, kad atpūtināt prātu no darba pirms ķerties klāt nākamajam uzdevumam. Ja arī tu, tāpat kā mēs, uzskati, ka kafija garšo labāk kopā ar kaut ko saldu, parūpējies, lai līdzās kafijas krūzēm plauktā ir arī elegantais ARV BRÖLLOP servēšanas trauks.
 

Nepieciešama palīdzība?

Ja tev ir jautājumi, vēlies izmantot mūsu pakalpojumus vai nepieciešams padoms, iesniedz pieprasījumu un saņem atbildi 24 stundu laikā.
 
 

Atradi visu nepieciešamo?

Ja jau esi izvēlējies mēbeles un zini, kādi risinājumi nepieciešami tava biroja labiekārtošanai, veic pasūtījumu tiešsaistē.
 

Kārtot pēc: Ieteicamais
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Kolekcijas

HOLMVI

pleds, 120x160 cm, gaiši pelēkzaļā krāsā

7,99

Ir citi varianti

HANNELISE

spilvens, 50x50 cm, daudzkrāsains

7,99

GALLNÅS

atpūtas krēsls, daudzfunkcionāls/Vissle tumši pelēkā krāsā

219 €

IDÅSEN

plaukts, 120x140 cm, tumši pelēkā krāsā

199 €

OFANTLIGT

mazais šķīvis, 22 cm, baltā krāsā

5,99

OFANTLIGT

krūze, 31 cl, baltā krāsā

4,99

OFANTLIGT

bļodiņa, 13 cm, baltā krāsā

5,99

BEKANT

plaukts, 121x134 cm, melnā krāsā

329 €

Ir citi varianti

TINGBY

galds ar ritenīšiem, 50x50 cm, baltā krāsā

39,99

Ir citi varianti

ARV BRÖLLOP

servēšanas trauks ar vāku, 29 cm, stikls

14,99

GLATTIS

paplāte, 38 cm, misiņa krāsā

14,99
X