Kādi ēdieni ieņems centrālo vietu uz tava svētku galda? Varbūt tas vēl nav izlemts? Apskati iedvesmojošas idejas neaizmirstam gardai Ziemassvētku maltītei.
Svētku ēdienkarte
Vienalga, vai plāno izmantot paaudzēs mantotas tradicionālās receptes vai izmēģināt kaut ko avangardisku, viens likums ir spēkā vienmēr – kopīgi gatavota maltīte sagādā vairāk prieka! Svētku galda klāšanā var piedalīties visa ģimene – kādam labāk padodas salāti, cita meistarstiķis ir debešķīgi deserti, bet paši mazākie var palīdzēt nomazgāt dārzeņus un cept piparkūkas! Kopā darbi ies no rokas un gatavošanās mielastam būs tikpat aizraujoša kā gardumu notiesāšana vēlāk! 
Prieks garšas kārpiņām un prieks acīm!
Īpašai maltītei ir jāsagādā prieks gan vēderam, gan acīm. Pirms celt galdā kārdinošus ēdienus, neaizmirsti pienācīgi sagatavot pašu galdu. Tradicionāli rotājumi vienmēr izskatās labi, taču svētkos noteikti var atļauties arī košākus un rotaļīgus akcentus. Tādi papildinājumi kā galdauts, auduma salvetes, svečturi vai krāsaini trauki var pārvērst ikdienišķu ēdamgaldu maģiskā un ļoti īpašā svētku maltītes fonā.


 
Kas būs saldajā?
Desertu var vienmēr, vai ne? Un Ziemassvētku galdu ir grūti iztēloties bez saldumiem. Ja saldie našķi nav tavs jājamzirdziņš vai arī to gatavošanai vienkārši nepietiek laika, iegriezies IKEA un izvēlies labāko no plaša svētku kārumu klāsta. VINTERSAGA kolekcijā ir viss, kas vajadzīgs saldiem svētkiem.


 

Kārtot pēc: Ieteicamais
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Sērijas
VINTERSAGA

zviedru svētku dzēriens

500 ml

0,60

VANLIGEN

vāze/krūze

26 cm zilā krāsā

19,99

STRIMMIG

mazais šķīvis

Ø21 cm pelēkā krāsā

1,99

Ir citi varianti

VARDAGEN

glāze

12 cm

5,99 / 4 gab.

STRIMMIG

šķīvis

Ø27 cm zilā krāsā

2,99

Ir citi varianti

VINTERSAGA

glögg, karstais augļu dzēriens

750 ml

1,99

Standarta cena 3,49

GARNERA

divlīmeņu trauks

33x Ø29 cm baltā krāsā

15,99

FULLTALIG

svečturis, 3 gab.

melnā krāsā

9,99

VINTERSAGA

piparkūku putni

0,70

VINTERSAGA

saldētas safrāna maizītes

0,49

KORKEN

trauks ar vāku

10.5x Ø11 cm

1,49

Ir citi varianti
X