Mīkstās rotaļlietas vai mēbeles, kas aug kopā ar bērnu – radot jaunas preces mazajiem, mēs cenšamies iejusties viņu ādā. Jau daudzus gadus piedāvājam mantas, kas rosina rotaļas, veicina izkustēšanos un motorikas attīstību, kā arī aicina radoši izpausties. Ar IKEA ir pavisam viegli iekārtot drošu, dzīvespriecīgu un patiesi iedvesmojošu bērnistabu.
Rotaļājos, tātad esmu
Jau kopš mazulis pirmoreiz ierauga dienas gaismu, sākas mijiedarbība ar pasauli. Rotaļās attīstās bērniņa maņas, mazulis mācās orientēties un izprast apkārtējo vidi, pamazām veidojoties par personību. KLAPPA rotaļlietu kolekcijā ir dažādu krāsu, formu un tekstūras mantas, kas rada dažādas skaņas; daudzveidība padara aizraujošo ceļojumu jaunā pasaulē vēl interesantāku. KLAPPA pasaulē ir dzīvnieki, augi un arī šis jaukais grabulītis žirafes formā. Mazulim ir viegli paņemt žirafi rociņā, un tai neko nekaitēs košana un zelēšana. Ja grabulis no lielas spēlēšanās kļuvis mazliet netīrs, droši liec to veļas mazgājamajā mašīnā un izmazgā.
Saldo sapņu valstībā
Mazulis čučēs gultiņā daudzas stundas, tāpēc ir svarīgi parūpēties, lai bērniņš vienmēr justos ģimenes tuvumā un drošībā. SOLGUL gultiņas dizaina iedvesmas avots ir senlaiku šūpuļi, un tā konstrukcija atbilst jaunākajiem un stingrākajiem standartiem. Gultiņu var novietot blakus vecāku gultai, lai naktī, ja mazulis pamostas, varētu pastiept roku un viņu nomierināt. Saldi sapņi mazulim un tev.
Silti kā māmiņas rokās
Kas mazulim nepieciešams, lai mājās justos droši? Nekas nav labāks par mīlošu vecāku rokām un siltu, mīkstu sedziņu. SOLGUL sedziņa ir austa no ilgtspējīgi audzētas kokvilnas, ar katru mazgāšanas reizi kļūst arvien mīkstāka, un ir ļoti ērta, kad jāapsedz iesnaudies mazulis. Sedziņā nav kaitīgu vielu, ftalātu un ķimikāliju, kas varētu ietekmēt mazuļa veselību. SOLGUL sedziņa ir droša izvēle mazulim un dabai.
Vieta rotaļām un spēlēm
Bērnam augot, istabu var pārkārtot pēc nepieciešamības. STUVA plaukti un skapīši ir bērniem piemērota augstuma. Tajos mazie varēs bez pūlēm atrast gan apģērbu, gan rotaļlietas. Vaļējie plaukti ir ideāli piemēroti mīļāko rotaļlietu, bērna radošo darbiņu vai grāmatu parādīšanai, taču, ja bērnistabā ir tikai vaļēji plaukti, ātri var ieviesties nekārtība, un mantas vairāk pieput. Tāpēc STUVA kolekcijā ir arī atvilktnes, lai pietiktu vietas visam. Pieejami dažādi izmēri, durtiņu krāsas un iekšējās detaļas, tāpēc STUVA spēj pielāgoties mainīgām vajadzībām, lai nebūtu jāpērk jaunas mēbeles.
Aug mazais, aug mēbeles
Izvēlies mēbeles, kas kalpos daudzus gadus. BUSUNGE bērnistabas mēbeļu kolekcijai piemīt visas labākās bērnu mēbeļu īpašības – tām ir rotaļīgs dizains, izturīga konstrukcija un noapaļoti stūri. Pagarināmā gulta aug līdzi bērnam, un skapis ir pietiekami dziļš, lai tajā saliktu drēbes uz standarta pieaugušo pakaramajiem vai paslēptos rotaļājoties. Bērnam augot, drēbju stangas un plauktu augstumu var mainīt.
Dod pieci!
LUSTIGT lielā, mīkstā roka aicināt aicina dot pieci. Liec plaukstu spilvena lielajā kabatā, uzvelc rokā un spēlē sunīšus, ēnu teātri un visu, ko vien vēlies. Esi saguris? Liec spilvenu zem galvas un atpūties. LUSTIGT kolekcija ir radīta, lai iedvesmotu rotaļām, un bērni un pieaugušie kopā varētu baudīt aizraujošāku ikdienu. Ja prāts nenesas uz rotaļām, IKEA PS LÖMSK atpūtas krēsls ir brīnišķīga vieta atpūtai.
Istaba pirmklasniekam
Ģimenē ir pirmklasnieks? Laiks pārmaiņām bērnistabā! Ja īsti nezini, ar ko sākt, droša izvēle būs PÅHL rakstāmgalds ar regulējamu augstumu, SLÄKT gultas rāmis, zem kura ir vieta mantu glabāšanai, saliekamam matracim vai papildu guļvietai, un STUVA skapis, kas tagad ir ietilpīgāks un kalpos daudzus gadus, jo ir pietiekami dziļš arī standarta izmēra drēbju pakaramajiem un ar regulējamām iekšējām detaļām, ko var pārvietot pēc nepieciešamības.


 


Kārtot pēc
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Sērijas
SNIGLAR

gultas rāmis ar redelēm

34,99

KLAPPA

grabulis

dzeltenā krāsā-daudzkrāsains

2,59

KLAPPA

attīstošā rotaļlieta

27,99

MÖJLIGHET

spilvens

14,99

SOLGUL

palags ar gumiju bērnu gultiņai

7,49 / 2 gab.

SOLGUL

sega

tumši dzeltenā krāsā

9,99

MÖJLIGHET

gultas kabatas

zilā krāsā

5,99

BUSUNGE

skapis

baltā krāsā

129 €

Ir citi varianti

LUSTIGT

laimes rats

19,99

LUSTIGT

spilvens

8,99

VIMUND

bērnu rakstāmgalda krēsls

gaiši tirkīzzilā krāsā

55 €

Ir citi varianti

LUSTIGT

krāsojamā papīra rullis

Iepriekšējā cena 3,99

2,99 / 10 m

BUSUNGE

pagarināma gulta

baltā krāsā

145 €

Ir citi varianti

PÅHL

rakstāmgalds ar papildu moduli

zaļā krāsā-baltā krāsā

74 €

Ir citi varianti

LÖVA

gultas baldahīns

zaļā krāsā

7,99

YPPERLIG

bērnu sols

tumši sarkanā krāsā

39,99

Ir citi varianti

FRITIDS/STUVA

skapis

baltā krāsā-baltā krāsā

133 €

Ir citi varianti

FRITIDS/STUVA

galds ar nodalījumu rotaļlietām

baltā krāsā-sarkanā krāsā

130 €

Ir citi varianti