Iepazīsties – pirmā telšu pilsētiņa ar ērtībām Baltijas valstīs, kas iekārtota ar IKEA mēbelēm un interjera priekšmetiem. Pilsētiņa atrodas WakeWay veikparkā netālu no Nemeža ezera nieka dažu minūšu brauciena attālumā no Viļņas.
Ērta atpūta zaļumos
Vārds glamping nāk no angļu valodas un izveidots no diviem vārdiem – glamorous un camping.Tas nozīmē dzīvošanu teltī, kas labiekārtota tāpat kā viesnīcas numurs, taču ļauj baudīt dabas tuvumu. Šādas "telšu viesnīcas" kļūst arvien populārākas visā pasaulē.

WakeWay Glamping katrai teltij ir sava terase, kas iekārtota ar ÄPPLARÖ, TÄRNÖ vai ASKHOLMEN āra mēbelēm, bet visām teltīm kopīga ir atpūtas zona ar rotaļu laukumu bērniem un vietu grilēšanai. Teltīs dzīvojošajiem pieejama arī pārējā veikparka teritorija, dušas, tualetes un bezvadu interneta savienojums.
Piecas teltis katrai gaumei
WakeWay Glamping viesi var izvēlēties no piecām dažādā stilā iekārtotām teltīm. Ar IKEA mēbelēm un interjera priekšmetiem radīts bohēmisks, džungļu, jūrmalas, marokāņu un indiešu iekārtojums.
Katrā teltī ir plaša guļamtelpa ar nepieciešamākajiem piederumiem un mēbelēm ērtai dzīvošanai. Divi TARVA naktsgaldiņi, HOL galds mantu glabāšanai un divas vienguļamas gultas, kuras kopā var izmantot kā divguļamu gultu, un, protams, pievilcīga gultas veļa, paklāji un citi tekstilizstrādājumi.
Dzīve pēc saules rieta
Vakarā visas teltis apgaismo ar LEDLJUS LED lampiņu virtenēm un SOLVINDEN lampām ar saules baterijām. Katra guļamtelpa ir apgaismota tā, lai varētu palikt augšā, cik vien ilgi vēlies, un nebūtu pirms gulētiešanas jāatsakās no žurnāla vai grāmatas palasīšanas.


 


Kārtot pēc: Ieteicamais
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Sērijas
NEIDEN

gultas rāmis

90x200 cm

29 €

Ir citi varianti

LANGSTED

paklājs ar īsām plūksnām

133x195 cm zaļā krāsā

29,99

Ir citi varianti

FEJKA

mākslīgais telpaugs puķupodā

9 cm

5,99

FEJKA

mākslīgais telpaugs puķupodā

19 cm

39,99

Ir citi varianti

HOL

galds mantu uzglabāšanai

50x50 cm

65 €

GILLHOV

spilvena pārvalks

40x65 cm daudzkrāsains

12,99

FEJKA

mākslīgais telpaugs puķupodā

105 cm

26,99

Ir citi varianti

GURLI

spilvena pārvalks

50x50 cm melnā krāsā

2,49

Ir citi varianti

ASKHOLMEN

krēsls, āra

36x49x87 cm gaiši brūni beicēta

20 €

ASKHOLMEN

galds, āra

60x73 cm gaiši brūni beicēta

25 €

Ir citi varianti

TÄRNÖ

krēsls, āra

39x40x79 cm melnā krāsā-gaiši brūni beicēta

10 €

GRUNDFÖR

kājslauķis

1,99