Bieži darbavieta ir kā otrās mājas un kolēģi – kā otra ģimene, tāpēc arī darbavieta ir pelnījusi ietērpties svētku rotā, lai kopā ar kolēģiem un viesiem varētu baudīt svētku atmosfēru. IKEA Biznesa klientu apkalpošanas nodaļa nolēma iepriecināt 3 dažādas darbavietas, to darbiniekus un viesus ar īpašām Ziemassvētku pārvērtībām.

IKEA Biznesa klientu apkalpošanas nodaļas interjera dizaineres Linda Ribaka-Orlova un Auce Graudiņa atzīst, ka katra uzņēmuma telpas atspoguļo tā identitāti, un Ziemassvētkos tā nedrīkst būt bezpersoniska un auksta. Turklāt darbiniekiem kopīga uzņēmuma dekorēšana var kalpot kā lielisks saliedēšanas pasākums, lai atkāptos no ikdienas darbu rutīnas.

Lai prieks kā darbiniekiem, tā apmeklētājiem

Rīgas Dzemdību nams skaistās Ziemassvētku pārvērtības saņem 75 gadu pastāvēšanas jubilejā. Valdes priekšsēdētāja Santa Markova saka, ka līdz ar to prieks par uzvaru konkursā ir dubultliels. Dzemdību namā ik gadu vidēji tiek pieņemtas gandrīz 6000 dzemdības, kas ir aptuveni trešā daļa no visām dzemdībām valstī, tomēr reģistratūra izskatās samērā vēsa un bezpersoniska. Tāpēc IKEA Biznesa klientu apkalpošanas nodaļas dizaineres svētkos ieplānoja to padarīt daudz sirsnīgāku un svinīgāku, lai prieks ir ne tikai darbiniekiem, bet arī apmeklētājiem un, protams, arī ģimenēm, kas sagaidījušas pasaulē savus mazulīšus.

Vieta laimīgiem mirkļiem

IKEA B2B dizaineres stāsta: "Pirmkārt, mēs ieplānojām mājīgu foto stūrīti ar slaveno STRANDMON krēslu, kur apmeklētāji un arī darbinieki varēs uzņemt skaistas bildes atmiņām. Parasti jaunās ģimenes ar nesen dzimušajiem bērniņiem savas pirmās bildes fotografē ārā pie Dzemdību nama plāksnes, taču tā izvietota samērā augstu. Tāpēc mājīgs fotostūrītis iekštelpās ir ideāls risinājums, kuru Dzemdību nama darbinieki, nomainot dekorācijas, varēs piedāvāt izmantot arī turpmāk. Plašā telpas kvadratūra ļāva izvietot arī daudz Ziemassvētku eglīšu, bet skaistie, lielie logi tā vien prasījās pēc STRÅLA zvaigznēm un palodžu dekorācijām. Lai iepriecinātu līdzi atnākušos mazos māsas un brāļus, reģistratūrā nolikām MAMMUT galdiņu un krēslus, kur ērti pazīmēt. Svētku dekorācijas papildinātas ar mīlīgiem rūķiem no VINTERFINT kolekcijas." Pēc pārvērtībām Dzemdību nama reģistratūra ir kļuvusi daudz krāšņāka un mājīgāka, par ko nu ir prieks itin visiem.

Kafejnīca kā pie Ziemassvētku vecīša

Kafejnīca "Mežavējš" atrodas Liepājas šosejas malā, pāris kilometru aiz Saldus. Tā pastāv jau kopš 1989. gada un ir mantots ģimenes bizness. Īpašniece Stella Štāla atzīst, ka pašu spēkiem izplānot pārvērtības būtu bijis neiespējami, un ir redzams, ka IKEA dizaineres, plānojot detaļas, ir padomājušas par visu.

"Vēlējāmies radīt īpašniecei, darbiniekiem un apmeklētājiem īstu svētku sajūtu! Tāpēc izmantojām klasiskus zaļos, baltos un sarkanos toņus, kas teicami sader ar ķieģeļu sienām un koka detaļām, padarot omulīgo telpu vēl mājīgāku," teic dizineres.

Kā svētkos izrotāt kafejnīcu

"Protams, liela nozīme ir apgaismojumam, jo tieši tas rada noskaņu. Tāpēc lampiņu virtenes izvietojām gan pie galdiem, gan bāra. Gaismiņas darbojas ar atkārtoti uzlādējamām baterijām, tāpēc tās var ērti likt lietā jebkur pat tad, ja nav pieejama kontaktligzda. Kafejnīcas logos ielikām STRÅLA zvaigznes – tās rada omulīgu sajūtu gan tiem, kas telpā, gan arī garām braucošajiem," par kafejnīcas pārvērtībām stāsta stāsta B2B interjera dizainere.
 "Mežavēja" saimniece stāsta, ka uzvara konkursā ir īsta dāvana un interjers svētku noskaņās noteikti palīdzēs uzņēmumam palielināt apmeklētāju skaitu, kas pēc Covid laika bija krietni sarucis un apdraudēja kafejnīcas pastāvēšanu.

Biroja tipa telpas, kas priecē katru dienu

Biedrības "Zeme zied" koprades telpa "CoLabora Lielvārde" atrodas blakus Lielvārdes dzelzceļa stacijai un ir atvērta tipa biroja telpa, kur pieejamas bezmaksas darba vietas un telpas pasākumiem un nodarbībām. Tās vadītāja Linda Cīrule atzīst, ka vēlas telpu pēc ieilgušā, pandēmijas radītā sastinguma perioda atdzīvināt un sapost svētkiem, padarot to skaistāku un līksmāku, lai koprades telpa kā magnēts ap sevi pulcētu arvien vairāk cilvēku.

Apgaismojums labam noskaņojumam

"Mēs šeit izmantojām daudz apgaismojuma, īpaši STRÅLA zvaigznes, kuras nudien spēj vienā mirklī uzlabot omu un radīt svētku noskaņu. Būtiski, ka STRÅLA gaismekļi ir arī ļoti energoefektīvi. Ar SOLHETTA spuldzīti viena STRÅLA zvaigzne, ja to lietotu visu diennakti, mēnesī patērētu tikai 1,31 kWh elektrības. Atkarībā no piegādātāja, tas izmaksātu 30-45 eiro centu. Svētku noskaņu akcentē uz galdiem novietotie rotājumi un, protams, eglīte, zem kuras dekoratīvi noliktas dāvanas," stāsta pārvērtību autore.

Strādāsim kopā!

Velti laiku lietām, kas tev ir patiesi svarīgas, un mēs parūpēsim par pārējo! Mūsu Biznesa klientu apkalpošanas nodaļas pakalpojumu klāstā ir plānošana, piegāde un montāža. Interjera dizaineri ne tikai izstrādās interjera plānu, bet arī sniegs padomus mēbeļu izvēlē un vērtīgas idejas par iekārtojumu. 
 

Kārtot pēc: Ieteicamais
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Kolekcijas

ULLERSLEV

aitāda, 85 cm, pienbaltā krāsā

39,99

PENNFISK

galda paliktnis, 37 cm, smilškrāsā/grīslis roku darbs

5,99

STRÅLA

abažūrs, 70 cm, mežģīnes baltā krāsā

5,99

STRÅLA

galda lampas pamatne, baltā krāsā

4,99

Standarta cena 7 €

SNIDAD

grozs, 54x39 cm, rotangpalma

37,99

MAMMUT

bērnu krēsls, lietošanai telpās vai ārā/sarkanā krāsā

14,99

Ir citi varianti

EKORRE

šūpuļzirdziņš-alnis, sarkanā krāsā/gumijkoks

37,99

STRANDMON

kāju soliņš, Djuparp tumši zaļā krāsā

74,99

Ir citi varianti

MAMMUT

bērnu galds, 77x55 cm, lietošanai telpās vai ārā baltā krāsā

27,99

Ir citi varianti

STRANDMON

atpūtas krēsls, Djuparp tumši zaļā krāsā

239 €

Ir citi varianti
X