IKEA Family

Mūsu atbildes uz tevi interesējošiem jautājumiem

Vai pietiek tikai reģistrēties IKEA kontā, lai varētu izmantot visas IKEA Family priekšrocības?
Reģistrējot jaunu IKA kontu, ir jāieliek atzīme lodziņā par pievienošanos IKEA Family lojalitātes programmai.

Vai IKEA Family cenas ir spēkā, iepērkoties interneta veikalā?
Īpašie piedāvājumi ir pieejami tiem, kas, reģistrējoties IKEA kontā, pievienojās IKEA Family lojalitātes programmai.

Ko darīt, ja manam kontam nav piesaistīta IKEA Family karte?
Pieraksties savā kontā www.IKEA.lv/client un aktivizē pogu ""Pievienoties IKEA Family"".

Cik maksā dalība IKEA Family?
Dalība IKEA Family lojalitātes programmā neko nemaksā. Turklāt, lai saņemtu IKEA Family karti, tev nekas nav jāpērk. 

Kādas priekšrocības ir IKEA Family kartes lietotājiem?
IKEA Family lojalitātes programmas dalībnieki var iegādāties daudzas IKEA preces par īpaši izdevīgu cenu, izmantot preču bezmaksas apdrošināšanu, iegādāties preces par izpārdošanas cenām dienu agrāk nekā citi, kā arī 365 dienu laikā atdot IKEA veikalā iegādātās preces un darbdienās, iepērkoties restorānā tikai par 1 €, baudīt bezmaksas kafiju vai tēju. Turklāt, izrādot IKEA Family karti, tavi bērni varēs ilgāk rotaļāties Småland rotaļu istabā.

Kā kļūt par IKEA Family dalībnieku?
Lai reģistrētos IKEA Family lojalitātes programmai, ir jāaizpilda IKEA Family reģistrācijas veidlapa (jānorāda tikai e-pasta adrese) vai jāizveido IKEA konts, kurā jāatzīmē, ka vēlies kļūt par IKEA Family lojalitātes programmas dalībnieku. Veidlapa ir pieejama tīmekļa vietnē www.IKEA.lv. Reģistrējoties IKEA Family, var saņemt tikai digitālo karti. Pēc reģistrācijas uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta apstiprinājuma vēstule. Apstiprinot savu e-pasta adresi, digitālo karti saņemsi savā e-pastā, un tā būs pieejama arī tavā IKEA kontā. IKEA Family karte apliecina, ka esi IKEA Family lojalitātes programmas dalībnieks.

Cik bieži saņemšu informāciju savā e-pastā?
IKEA Family izsūta informāciju e-pastā 4–5 reizes mēnesī.

Vai manu karti drīkst lietot mani ģimenes locekļi, draugi vai paziņas?
IKEA Family karti drīkst lietot tikai kartes turētājs vai kartes turētāja tuvs ģimenes loceklis. Tavi paziņas var saņemt paši savu IKEA Family karti – tam vajadzēs tikai minūti.

Vai var saņemt karti kāda radinieka (drauga) vārdā?
Nē. Karti izsniedz tikai turētājam.

Kad var sākt lietot karti?
Digitālā karte tiek aktivizēta brīdī, kad tā tiek nosūtīta e-pastā.

Kā rīkoties, ja pazaudēju savu IKEA Family digitālo vai plastikāta karti?
Ja pazaudēji savu IKEA Family karti un vēlies jaunu, digitālo karti vari lejupielādēt savā IKEA kontā vai saņemt, vēlreiz ierakstot savu e-pasta adresi IKEA Family programmas reģistrācijas veidlapā. Jaunu digitālo IKEA Family karti saņemsi dažu sekunžu laikā.

Ja man nav digitālās kartes, vai varu izmantot savu plastikāta karti?
Jā! Dalību IKEA Family lojalitātes programmā apliecina gan digitālā, gan plastikāta karte.

Ja man ir gan digitālā karte, gan plastikāta karte, vai tās ir vienlīdzīgas?
Ja plastikāta kartes turētājs lejupielādē digitālo karti savā IKEA kontā, digitālās kartes numurs būs tāds pats, kā plastikāta kartei. Abu karšu veidu lietotājiem ir vienādas priekšrocības.

Kādas atlaides piedāvā IKEA Family dalībniekiem? Vai tās attiecas uz visām IKEA precēm?
Starpība starp preces standarta cenu un īpašo cenu IKEA Family programmas dalībniekiem var būt dažāda – tā atkarīga no konkrētās preces. IKEA Family īpašie piedāvājumi mēdz būt dažādām precēm, dažiem ēdieniem IKEA restorānā un precēm IKEA Zviedrijas pārtikas preču veikalā vai bistro. Lai iegādātos preces ar atlaidi, pirkuma brīdī uzrādi savu IKEA Family karti kasē vai, iepērkoties tiešsaistē, pieraksties savā IKEA kontā.

Kā uzzināt par jaunākajiem IKEA Family ikmēneša piedāvājumiem?
Lai saņemtu informāciju par jaunākajiem piedāvājumiem IKEA Family lojalitātes programmas dalībniekiem, piesakies jaunumu saņemšanai e-pastā.

Kāpēc uzrādīt karti, ja nepērku preces par īpašo IKEA Family cenu?
Norēķinoties par pirkumiem un uzrādot IKEA Family karti kasē, uz precēm attiecina apdrošināšanu pret nejaušiem bojājumiem pārvadājot. Turklāt informācija par pirkumiem palīdzēs sagatavot aktuālus un tieši tev interesantus piedāvājumus.

Vai IKEA Family karte ir derīga visās valstīs?
IKEA Family karti var lietot tikai tajā valstī, kurā tā izsniegta. Ja esi reģistrējies dalībai IKEA Family lojalitātes programmā Igaunijā, tava IKEA Family karte būs derīga arī IKEA veikalā Latvijā.X