Dzīve ir nekārtīga un mēs to mīlam. Juceklis ir cilvēcīgs, jo cilvēki mēdz nolikt lietas, kur pagadās, un aizmirst nomazgāt traukus. Kuram gan tā negadās? Tāpēc esam mēs, IKEA, kas esam gatavi radīt labāku un harmoniskāku dzīvi mājās.

Radošs juceklis vai...

Mājas un darbs vienā telpā var radīt jucekli, nemaz nerunājot par mantu kaudzēm, kas rodas, strādājot attālināti. Lai gan reizēm dokumentu, līmlapiņu un pildspalvu krāvums uz galda var būt iedvesmas avots, lielākoties tas rada vizuālu jucekli, kas novērš uzmanību un traucē koncentrēties darbam.
Atvilktnes un skapīši ir parocīgi mazāku mantu glabāšanai zem un virs galda. Aizverot skapīšus, mantas tiek pasargātas no putekļiem un telpā acumirklī ienāk rāmas kārtības dvesma. Līdz tu atkal tos atver. Par laimi, atbrīvoties no jucekļa atvilktnēs un skapjos nav nemaz tik grūti. Ievies kārtību ar kastēm, ieliktņiem un dalītājiem – tad lietas arī būs vieglāk pārskatāmas.

Laiks ierādīt juceklim vietu

Neatkarīgi no tā, vai strādā pie jaunas radošas idejas vai gatavo prezentāciju, kas apžilbinās komandu, kārtīgā telpā ir vieglāk koncentrēties. Vienkāršākais veids, kā sakārtot darba vai mācību vidi, ir katrai lietai piešķirt savu vietu. Rakstāmgaldam pievienojot sienas skapjus un plauktus, kārtību var ieviest, neaizņemot pārāk daudz vietas uz grīdas.

Acu priekšā vai prom no acīm?

Atrodi un izveido savam darba stilam atbilstošāko plauktu, kastu, organizatoru, perforēto dēļu un citu uzglabāšanas risinājumu kombināciju.

Ar IVAR kolekcijas mantu uzglabāšanas risinājumiem lietas spēsi atrast vai nolikt vietā jebkurā laikā. Vienkārši izvēlies kādu no mūsu jau radītajām kombinācijām vai pats kombinē plauktus un skapīšus, pievieno durvis un nokrāso tās savā mīļākajā krāsā.

Pirms un pēc. Pēc un vēlreiz pēc.

Juceklis nav vienkārši nekārtība. Tajā var atrast jaunas iespējas labākai ikdienai. Prātīgāk izmantota vieta. Mierīgāka ikdiena mājās. Vairāk iespēju izpaust savu personību. Lielāks prieks par vietu, kurā dzīvojam. Mazāk neizskaidrojami pazudušu zeķu. Tās ir nemitīgas pārmaiņas, jo mājas piekārtošana ir nebeidzams process.
50 % cilvēku strīdas par nekārtību mājās. Mēs uzskatām, ka tas ir pilnīgi lieki. Ja apkārt valda nekārtība, jābūt arī veidiem, kā tikt ar to galā.

Paslēpt, nolikt, sašķirot

Kārtības uzturēšana ikdienā ir daudz vieglāka ar piemērotiem mantu uzglabāšanas risinājumiem. Atvērtā plauktā viss ir pa rokai, bet slēgtas mēbeles uzlabo telpas vizuālo tēlu. Izvēlies, kurš variants tev šķiet ērtāks! Mums ir gan kastes ar vākiem, kurās glabāt gultas veļu, drēbes vai hobiju piederumus, gan atvilktņu ieliktņi mazāku nieku uzglabāšanai.
 
 

Universāli risinājumi guļamistabai

No PLATSA kolekcijas moduļiem var izveidot gan drēbju skapi, gan grāmatplauktu. Izvēlies piemērota izmēra rāmi un veido savu kombināciju, papildini to ar atvilktnēm, skapīšiem un plauktiem. Katram būs sava ideālā kombinācija – PLATSA iespējas ir teju bezgalīgas.
 
 

Kārtot pēc: Ieteicamais
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Kolekcijas

ÖSTANÖ

krēsls, sarkanbrūna Remmarn/sarkanbrūna

19 €

Ir citi varianti

RISBYN

griestu lampas abažūrs, 57 cm, sīpols/baltā krāsā

19,99

BUNKEFLO

iekaramā griestu lampa, 36 cm, smilškrāsā/bērzkoks

34,99

KALBÅDEN

eņģu durvis, 60x60 cm

19 €

Ir citi varianti

KLÄMMEMACKA

rakstāmgalda organizators, 35x22 cm, smilškrāsā saplāksnis

34,99

LINDBYN

spogulis, 80 cm, melnā krāsā

Iepriekšējā cena 69,99

49,99

Ir citi varianti

STUK

kaste ar nodalījumiem, 20x34x10 cm, baltā krāsā

2,99

Ir citi varianti

SAMLA

kaste ar vāku, 57x39x28 cm/45 l, caurspīdīgs

11,99

Ir citi varianti

NYMÅNE

stāvlampa/lasāmlampa, baltā krāsā

49,99

Ir citi varianti

KUGGIS

kaste ar vāku, 37x54x21 cm, baltā krāsā

22,99

Ir citi varianti

TINGBY

galds ar ritenīšiem, 50x50 cm, baltā krāsā

47,99

Ir citi varianti

JANINGE

krēsls, dzeltenā krāsā

45 €

Ir citi varianti
X