Dzīve ir nekārtīga un mēs to mīlam. Juceklis ir cilvēcīgs, jo cilvēki mēdz nolikt lietas, kur pagadās, un aizmirst nomazgāt traukus. Kuram gan tā negadās? Tāpēc esam mēs, IKEA, kas esam gatavi radīt labāku un harmoniskāku dzīvi mājās.

Juceklis virtuvē?

Uz virtuves darba virsmas vienmēr valda juceklis? Nepieciešamie rīki nekad nav pa rokai? Ikvienam reizēm vajadzīga iedvesma un svaigas idejas kārtības ieviešanai virtuvē. 

Ja tev šķiet, ka virtuve par šauru, nebēdā! Tam ir daudz risinājumu. Lai atbrīvotu vietu un uzturētu kārtību, reizēm atliek vien gudri iekārtot skapīšus un atvilktnes.
Atvilktņu organizatori un plauktu ieliktņi ir ideāla izvēle tiem, kuriem nepieciešams pēc iespējas praktiskāks virtuves piederumu uzglabāšanas risinājums. Elastīgie UPPDATERA organizatori ne tikai ļauj atvilktnēs uzturēt kārtību, bet arī pasargā galda piederumus no skrāpējumiem un citiem bojājumiem

Slēp, kas slēpjams, rādi, kas rādāms

Uzturi virtuvi tīru un kārtīgu, nepārblīvējot to ar mēbelēm – pietiek ar dažiem skapīšiem un plauktiem, kuros novietot skaistākos šķīvjus un bļodas vai citas lietas, kas ir ne tikai praktiskas, bet arī kalpo par virtuves rotu. Izvēlies mūsu plašajā fasāžu klāstā un piešķir virtuvei raksturu. Nevari vien izvēlēties? Sāc ar baltām skapīšu durvju un atvilktņu fasādēm, aiz kurām juceklis pazūd kā nebijis.

Lai sienas strādā tavā vietā

Ja nevēlies pārblīvēt darba virsmu vai atvilktnes, liec pie sienām stiprinājumus un āķus, pie kuriem var piekārt dažādus virtuves piederumus. Savukārt neizmantotajā telpā, piemēram, starp logiem, novieto šauru skapīti ar stikla durvīm. 

Viesistabā nav vietas viesiem?

No grāmatām un vaļaspriekam nepieciešamajām lietām līdz impulsīviem pirkumiem, no rotaļlietām līdz nezināmas izcelsmes vadiem un kabeļiem – dzīvojamā istaba no miera ostas ātri vien var pārtapt karalaukā. Bet satraukumam nav pamata, jo mums ir izcili risinājumi kārtības ieviešanai un rāmas noskaņas atgūšanai.

Noglabā vai lepni izrādi pasaulei

Ar BESTÅ mantu glabāšanas risinājumiem ieviest kārtību dzīvojamajā istabā var viegli un ar stilu. Izvēlies krāsu un apdari – plašajā skapīšu klāstā noteikti atradīsi sev piemērotāko. Lai izmantotu ik stūrīti brīvās vietas, BESTÅ risinājumus kombinē ar EKET mantu glabāšanas mēbelēm. Tās piešķirs rotaļīgumu un ļaus gudri izmantot vietu uz sienas, pat pie loga un durvīm.
Bez plauktiem un skapīšiem dzīvojamā istaba nav iedomājama, bet neļauj tiem gūt virsroku. Velti vietu arī grāmatām, augiem, fotogrāfijām vai rotājumiem, kas telpai piešķir raksturu. 
 

Paslēpts acu priekšā

Iecienītākās lietas izliec kā uz pjedestāla, glabā grāmatas vai žigli ievies kārtību, izmantojot uzglabāšanas kastes vai ērti pārvietojamu kafijas galdiņu ar mantu glabātavu. Daudzfunkcionālās un viegli pārvietojamās VIHALS un BORGEBY kolekcijas mēbeles ir ideāli piemērotas nelielām telpām.
 
 

Radošs juceklis vai...

Mājas un darbs vienā telpā var radīt jucekli, nemaz nerunājot par mantu kaudzēm, kas rodas, strādājot attālināti. Lai gan reizēm dokumentu, līmlapiņu un pildspalvu krāvums uz galda var būt iedvesmas avots, lielākoties tas rada vizuālu jucekli, kas novērš uzmanību un traucē koncentrēties darbam.
Atvilktnes un skapīši ir parocīgi mazāku mantu glabāšanai zem un virs galda. Aizverot skapīšus, mantas tiek pasargātas no putekļiem un telpā acumirklī ienāk rāmas kārtības dvesma. Līdz tu atkal tos atver. Par laimi, atbrīvoties no jucekļa atvilktnēs un skapjos nav nemaz tik grūti. Ievies kārtību ar kastēm, ieliktņiem un dalītājiem – tad lietas arī būs vieglāk pārskatāmas.

Laiks ierādīt juceklim vietu

Neatkarīgi no tā, vai strādā pie jaunas radošas idejas vai gatavo prezentāciju, kas apžilbinās komandu, kārtīgā telpā ir vieglāk koncentrēties. Vienkāršākais veids, kā sakārtot darba vai mācību vidi, ir katrai lietai piešķirt savu vietu. Rakstāmgaldam pievienojot sienas skapjus un plauktus, kārtību var ieviest, neaizņemot pārāk daudz vietas uz grīdas.
 

Acu priekšā vai prom no acīm?

Atrodi un izveido savam darba stilam atbilstošāko plauktu, kastu, organizatoru, perforēto dēļu un citu uzglabāšanas risinājumu kombināciju.

Ar IVAR kolekcijas mantu uzglabāšanas risinājumiem lietas spēsi atrast vai nolikt vietā jebkurā laikā. Vienkārši izvēlies kādu no mūsu jau radītajām kombinācijām vai pats kombinē plauktus un skapīšus, pievieno durvis un nokrāso tās savā mīļākajā krāsā.

Kārtība ir parocīga

Prātīgi izmantojot mantu glabāšanas risinājumus, piemēram, kastes un žurnālu statīvus, rakstāmgaldu var uzturēt kārtībā, visu nepieciešamo turot pa rokai. Kastes vari izmantot gan darbam, gan atpūtas brīžiem. Liec kastēs nepieciešamos nieciņus, dokumentus, kancelejas preces vai uzkodas (vai jebko citu, ko vēlies uzglabāt), lai svarīgākās lietas vienmēr stāvētu vietā un nerastos juceklis.
 
 

Pirms un pēc. Pēc un vēlreiz pēc.

Juceklis nav vienkārši nekārtība. Tajā var atrast jaunas iespējas labākai ikdienai. Prātīgāk izmantota vieta. Mierīgāka ikdiena mājās. Vairāk iespēju izpaust savu personību. Lielāks prieks par vietu, kurā dzīvojam. Mazāk neizskaidrojami pazudušu zeķu. Tās ir nemitīgas pārmaiņas, jo mājas piekārtošana ir nebeidzams process.
50 % cilvēku strīdas par nekārtību mājās. Mēs uzskatām, ka tas ir pilnīgi lieki. Ja apkārt valda nekārtība, jābūt arī veidiem, kā tikt ar to galā.

Paslēpt, nolikt, sašķirot

Kārtības uzturēšana ikdienā ir daudz vieglāka ar piemērotiem mantu uzglabāšanas risinājumiem. Atvērtā plauktā viss ir pa rokai, bet slēgtas mēbeles uzlabo telpas vizuālo tēlu. Izvēlies, kurš variants tev šķiet ērtāks! Mums ir gan kastes ar vākiem, kurās glabāt gultas veļu, drēbes vai hobiju piederumus, gan atvilktņu ieliktņi mazāku nieku uzglabāšanai.
 
 

Universāli risinājumi guļamistabai

No PLATSA kolekcijas moduļiem var izveidot gan drēbju skapi, gan grāmatplauktu. Izvēlies piemērota izmēra rāmi un veido savu kombināciju, papildini to ar atvilktnēm, skapīšiem un plauktiem. Katram būs sava ideālā kombinācija – PLATSA iespējas ir teju bezgalīgas.
 
 

Kārtot pēc: Ieteicamais
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Kolekcijas

ÖSTANÖ

krēsls, sarkanbrūna Remmarn/sarkanbrūna

15 €

Ir citi varianti

RISBYN

griestu lampas abažūrs, 57 cm, sīpols/baltā krāsā

Iepriekšējā cena 19,99

14,99

TINGBY

galds ar ritenīšiem, 50x50 cm, baltā krāsā

Iepriekšējā cena 44,99

34,99

Ir citi varianti

KALBÅDEN

eņģu durvis, 60x60 cm, priedes imitācija

19 €

Ir citi varianti

STUK

kaste ar nodalījumiem, 20x34x10 cm, baltā krāsā

2,99

Ir citi varianti

SAMLA

kaste ar vāku, 57x39x28 cm/45 l, caurspīdīgs

Iepriekšējā cena 11,99

8,49

Ir citi varianti

LINDBYN

spogulis, 80 cm, melnā krāsā

49,99

Ir citi varianti

NYMÅNE

stāvlampa/lasāmlampa, baltā krāsā

49,99

Ir citi varianti
X

Paziņojumi par to, ka prece atkal ir pieejama

Uzzini pirmais, kad nolūkoto [itemName] atkal varēs iegādāties:

Gatavs! Atliek vien sagaidīt paziņojumu.

Kad [itemName] atkal varēs iegādāties, tu saņemsi e-pastu