Sagaidi pavasari un ļauj ienākt savās mājās jaunām krāsām. Šogad izvēlies pasteļtoņus un minimālisma stilu. Liec GODMORGON mēbeles vannasistabā, atklāj PLATSA kolekciju guļamistabai un ļauj sirdī ienākt brīvībai un mieram.
Viss tieši tā, kā vēlies
Uzveic nekārtību guļamistabā ar PLATSA kolekcijas mēbelēm mantu glabāšanai. Kolekcijā ir dažādu izmēru rāmji un moduļi. Kombinē atbilstoši telpas formai. Izvēlies piemērotāko istabai ar slīpiem griestiem, maksimāli izmanto telpu ar augstiem griestiem vai iekārto omulīgu stūrīti lasīšanai. Iespējas ir nebeidzamas!
Saldi sapņi un pilnvērtīgs miegs
Atmodini guļamistabu pavasarim! Ir īstais brīdis atjaunot segu un gultasveļas krājumus. Ņem plāno SILVERTOPP segu, zem kuras nebūs par karstu, un viegli kopjamos AXAG spilvenus ar atsperīgu, ērtu šķiedras bumbiņu pildījumu. Ja parasti guli uz vēdera, izvēlies mīkstu spilvenu, bet, ja esi ieradis atpūsties uz sāniem vai uz muguras, ņem stingrāku spilvenu. Domājot par gultasveļu, atceries, ka miegu ietekmē ne tikai materiāls, bet arī krāsa. Zaļā ir nomierinoša, zilajai piedēvē spēju atraisīt radošumu, bet siltie toņi, piemēram, rožainais vai sarkanais, var rosināt optimismu un dzīvesprieku.
Paslēpt vai parādīt? Izlem pats!
Dzīve pastāvīgi mainās, un mājoklis mainās tai līdzi. PLATSA kolekcijā ir mēbeles gan guļamistabai, gan dzīvojamajai istabai, gan priekšnamam. Nav vajadzīgas pat durvis, lai sakārtotu apģērbu, aksesuārus vai pat traukus. Paplašini vietu mantu glabāšanai ar vaļējiem plauktiem un sakārto mantas kastēs ar rāvējslēdzēju un stiepļu grozos.


   


Kārtot pēc: Ieteicamais
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Sērijas
SILVERTOPP

sega, vidēji silta

150x200 cm

3,99

MARIUS

taburete

40 cm baltā krāsā

3,99

Ir citi varianti

TRENSUM

spogulis

33x Ø17 cm

4,99

VARIERA

kaste

24x17x10.5 cm baltā krāsā

2,99

Ir citi varianti

VÅGSJÖN

vannas dvielis

70x140 cm tumši pelēkā krāsā

4,99

Ir citi varianti

DRAGAN

vannasistabas piederumi, 4 gab.

9,99

DRAGAN

ziepju trauks

8.4x13 cm

3,59

Ir citi varianti

TORKIS

veļas grozs lietoš. telpās vai ārā

58x38x28 cm zilā krāsā

5,49

TOFTBO

vannasistabas paklājs

50x80 cm pelēkbalta

6,99

Ir citi varianti

TOFTBO

vannasistabas paklājs

50x80 cm smilškrāsa/balta

6,99

Ir citi varianti

PLATSA

skapis

240x57x231 cm baltā krāsā-baltā krāsā

346 €