Vai arī tev nav sveši sapņi par eksotiskām salām un galvu reibinošiem piedzīvojumiem kopā ar bērniem? Ienāc mājās, kur šogad Lieldienās plānots kaut kas ļoti īpašs. Vecvecāki nolēmuši ne tikai pārsteigt viesus, bet iepriecināt arī sevi, pēc ilgiem laikiem beidzot piešķirot jaunu dzīvi balkonam. Tas modies jaunam pavasarim, kļūstot par noslēpumu apvītu dārgumu salu viņu mīļajam mazdēliņam un par mājīgu stūrīti saules baudīšanai, gardām maltītēm svaigā gaisā un atpūtai, ieklausoties līksmos putnu treļļos.

Vairāk par ASKHOLMEN un citām āra mēbelēm uzzini ceļvedī pircējiem.
Maltīte ar saules pieskārienu
Lai noskaņojums pie galda vienmēr ir saulains. Klāj brīvdienu galdu ar košiem traukiem un piederumiem no SOMMAR 2019 kolekcijas, mielo acis un mielojies pats! Iepriecini izsalkušos viesus ar gardākajiem ēdieniem, kādus vien varētu kārot izsalkušie dārgumu mednieki.
Dzīvības elpa
Ienes mājās vairāk zaļumu ar FEJKA kolekcijas augiem un ziediem. Neliela, askētiski trausla kompozīcija vai krāšņi zaļojoši džungļi tikai rokas stiepiena attālumā un neiztērējot ne lāses ūdens!
Ku-kū! Kur zaķis paslēpis raibās Lieldienu olas?
Ja piedzīvojumiem šķiet pašauri, atbrīvo vietu, paslēpjot nevajadzīgās mantas LÄCKÖ plauktā, ko var droši novietot arī ārā. Turpat nobēdzini arī Lieldienu gardumus mazajiem piedzīvojumu meklētājiem.
Lieldienu gardums, taču ne ola. Kas tas ir?
Uzmini mīklu un dodies dārgumu medībās! Atrodi paslēpušos VÅRKÄNSLA piena šokolādes zaķus, saliec un nogaršo. Pačukstēšu noslēpumu: meklē garaušus uz balkona...
Atpūta divvientulībā
Kad ciemiņi aizgājuši, salas iezemieši var atvilkt elpu un pavadīt laiku kopā uz ērtajiem HÅLLÖ spilveniem pie ASKHOLMEN āra galda.
Saulains noskaņojums augu dienu
Saulainā laikā ir viegli aizmirst, cik pulkstenis. Atpūties ģimenes un draugu lokā, līdz sāk krēslot, un skatam paveras krāšņas vakara debesis, kas aicina ļauties sapņiem par tāliem ceļojumiem. SOLVINDEN lampas ar saules baterijām sniegs gaismu arī pēc tumsas iestāšanās.


 


Kārtot pēc
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Sērijas
FEJKA

mākslīgais telpaugs puķupodā

3,99

LÄCKÖ

plaukts, āra

pelēkā krāsā

29,99

INGEFÄRA

puķupods ar paliktni

2,49

Ir citi varianti

SOCKER

lejkanna

3,99

RUNNEN

āra grīdas segums

brūni beicēts

19,99 / 9 gab.

Ir citi varianti

ASKHOLMEN

krēsls, āra

gaiši brūni beicēta

20 €

ASKHOLMEN

galds un 2 krēsli lietošanai ārā

pelēkbrūni beicēts

65 €

VÅRKRAGE

pleds

pelēkā krāsā

3,99

2,99

Ir citi varianti

ASKHOLMEN

galds, āra

gaiši brūni beicēta

25 €

Ir citi varianti