Ciemos pie Oskara, Ilvas un mazā Kārļa! Mazā ģimenīte ir gatava lielām pārmaiņām. Pārvērtībām izvēlētā istaba ir Oskara teritorija: šai telpā viņš nododas saviem vaļaspriekiem un pavada lielu daļu sava brīvā laika. Oskars ir ļoti daudzpusīga personība: viņš ieguvis izglītību mikrobioloģijā, strādā IT jomā un brīvajā laikā spēlē bungas un mācās dziedāt. Viņa sapnis ir kādudien kāpt uz operas skatuves. Pārvārēt izaicinājumus, apgūstot kaut ko jaunu, ir Oskara stihija. Tomēr izaicinājums iekārtot ērtāku, pilnvērtīgu hobiju telpu līdz šim nav bijis viņam pa zobam, jo aizņem daudz laika.

Vieta visam un nekam

Lai arī varētu likties, ka atsevišķa hobiju telpa ir viss, ko varētu vēlēties, Oskaram vienalga ikdienā sagādā daudz rūpju vietas trūkums. Plauktos tik tikko var satilpināt daudzās grāmatas un citas lietas, ko paredzēts novietot šajā telpā. Viens no sāpīgākajiem punktiem ir brīvas piekļuves problēma mūzikas instrumentiem, jo tos Oskars lieto bieži.

Mūzika ir dzīvesveids

Lai arī Oskara ikdiena IT lauciņā var šķist gaismas gadu attālumā no visa mākslinieciskā, mūzika tomēr vienmēr ir bijusi neatņemama viņa dzīves daļa. Oskars ir prasmīgs bundzinieks un mācās akadēmisko dziedāšanu cerībā kādudien nonākt uz operas skatuves. Mūzikas sajūtu Oskars vēlētos arī jaunajā interjerā. Lai arī viņš prot novērtēt funkcionalitāti un gribētu arī praktiskus glabāšanas risinājumus, kopējai noskaņai tomēr vajadzētu atgādināt ierakstu studiju. No krāsām Oskaram patīk siltie toņi, un viņš nebaidās no drosmīgām kombinācijām. Interjera dizainere Ieva ir īstā šim uzdevumam: arī viņa ir lietpratēja mūzikas lauciņā un ir gatava ieguldīt visas savas zināšanas, lai uzburtu īsto interjeru.

Kā atrast vairāk vietas

Ar rūpīgu plānošanu Ievai ir izdevies atrast telpā daudz vairāk vietas, nekā šķiet iespējams. Dizainere ir veiksmīgi izmantojusi sienas, izraugoties augstus grāmatu plauktus, kas sniedzas teju līdz griestiem. Ergonomisks, regulējams rakstāmgalds veido darba vietas pamatu, un tas ir novietots tā, lai pēc iespējas varētu izmantot dienasgaismu. Mūzika ienāk telpā caur instrumentiem, kas funkcionē kā interjera elementi, un caur lielformāta plakātiem pie sienām.
 

Saki: "mantu glabāšana", domā: "daudzveidība"

Kā jau bieži gadās, lielākais izaicinājums ir atrast visam īsto vietu. Mantu glabāšanai var pieiet divējādi. Vien no veidiem ir ieturēt minimālisma stilu un likt mantas slēgtos skapīšos, kur tās nebūs redzamas. Attiecīgi telpa netiks saraibināta. Otra pieeja ir pretēja, tā koncentrējas uz personisko un liek uzsvaru uz mantu izrādīšanu. Interjera dizainere Ieva ir izvēlējusies vidusceļu: tumšās mēbeles veido harmonisku fonu, kas "savāc" redzamās mantas un sīkumus, lai tie neradītu nekārtības iespaidu. Vieta tomēr atstāta arī mīļiem priekšmetiem, kurus saimnieks vēlētos izcelt.
 

Darba un atpūtas līdzsvars

Kad kārtīgi pastrādāts, ir laiks atpūsties. Lai atpūta būtu vēl patīkamāka, tai atvēlēto vietu var iekārtot, aizmirstot par stingrajiem funkcionalitātes rāmjiem, kuri jāņem vērā darba vietas iekārtojumā. Atpūtas stūrītis ir īstā vieta, kur ļauties sirdij. Izvēlies drosmīgus risinājumus un košas krāsas. Šajā istabā saulaini dzeltens atpūtas krēsls kombinēts ar tā paša stila dīvānu harmoniski pelēkā tonī, un abu noapaļotās formas kontrastē ar pārējiem telpas elementiem, tā vien aicinot piesēst un atpūsties.

"Daudzi baidās ienest interjerā tumšos toņus, jo domā, ka telpa varētu izskatīties drūma, tomēr patiesībā tumšas krāsas ir lielisks fons, uz kura sīkumi var izcelties, reizē neradot nekārtīgu iespaidu. Piesātinātas, tumšas krāsas rada vīrišķīgu iespaidu, kas ļoti labi iederas šajā telpā."

 

Kārtot pēc: Ieteicamais
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Kolekcijas
BILLY

grāmatplaukts ar stikla durvīm

80x30x202 cm pelēkā krāsā

149 €

Ir citi varianti

BERGSHULT

plaukts

80x30 cm melni brūns

Iepriekšējā cena 10,99

9,99

Ir citi varianti

TILLTALANDE

spilvena pārvalks

50x50 cm brūnā krāsā

14,99

ÅSUNDEN

grozs

30x36x25 cm tumši pelēkā krāsā

12,99

SANELA

gaismu daļ.aizt. aizkari, 1 pāris

140x300 cm sarkanbrūna

74,99

Ir citi varianti

NILSERIK

augstā taburete

41 cm tumši pelēkā krāsā-smilškrāsā

39,99

Ir citi varianti

VARIERA

kaste

24x17 cm melnā krāsā

2,99

Ir citi varianti

VIRRMO

rakstāmgalda lampa

20x54 cm

19,99

STRANDMON

trīsvietīgs dīvāns

171x92x100 cm tumši pelēkā krāsā

399 €

KOPPLA

pagarinātājs

5 m baltā krāsā

4,99

SANELA

gaismu daļ.aizt. aizkari, 1 pāris

140x300 cm tumši pelēkā krāsā

74,99

Ir citi varianti

LOMVIKEN

rāmis

21x30 cm

4,99

Ir citi varianti

OXBERG

durvis

40x97 cm melni brūnā krāsā

20 €

Ir citi varianti

STRANDMON

atpūtas krēsls

82x96x101 cm dzeltenā krāsā

169 €

Ir citi varianti

BILLY

grāmatplaukts

80x28x202 cm melni brūnā krāsā

59 €

Ir citi varianti

HÖSTKVÄLL

pleds

120x180 cm oranžā krāsā

19,99

KOPPLA

pagarinātājs ar 3 ligzdām

5.5x17 cm baltā krāsā

4,99 / 2 gab.
X