Esi pieteicis karu nekārtībai? Sāc guļamistabā! Ja telpa ir nestandarta (atvērta tipa plānojums vai viena guļamistaba ar bērniem), vajadzēs arī nestandarta risinājumus. Viegli pielāgojami un pārvietojami pakaramie, plaukti un citas ērtas mēbeles mantu glabāšanai ir neatsverami palīgi, īstenojot apņemšanos uzturēt kārtību.
BILLY – grāmatplaukts personībai
Šogad klasiskais BILLY grāmatplaukts savā dzimšanas dienā ieguvis jaunu ārieni, papildināts ar nebijušiem piederumiem un nokrāsots dzīvespriecīgā, koši dzeltenā krāsā. Izvēlies, kas tev patīk, un izrādi savas skaistākās mantas. Ko tu liktu plauktā – grāmatas, dokumentu mapes, bērnu rotaļlietas vai varbūt sporta piederumus? Viss ir tavās rokās – iedvesmojies!
Viens, divi, atpūtas krēsls gatavs!
Ja uz dīvāna vairs nav vietas taviem mīļākajiem spilveniem, pamēģini tos novietot uz krēsliem. Ar MAJALISA spilvenu pārvalkiem vienkāršu krēslu var pārvērst mākslas darbā, un tā krāsa sader ar GURLI spilvenu pārvalkiem.
Daudzpusīgā ģeometrija
Saliec vairākus vienu uz otra. Stiprini pie sienas. Izmanto telpas sadalīšanai vai pieliec ritentiņus. KALLAX plauktu atturīgais, elegantais dizains un daudzveidība padara tos piemērotus teju ikvienai vajadzībai. Parādi savas skaistākās mantas vaļējos plauktos vai izmanto KALLAX kā slēgtu plauktu ar kastēm un durtiņām, lai paslēptu sīkumus un nekārtību, bet ko nevēlies turēt acu priekšā.
Daudzveidība un viegla montāža
PLATSA skapju salikšanai nav nepieciešami darbarīki. Tapu mehānisms nodrošina iespēju sastiprināt daļas pavisam vienkārši. Savukārt, ja plāno pārvākties vai gribi pārvietot skapi uz citu istabu, rāmjus var tikpat vienkārši atkal izjaukt. Turklāt mēbeles var viegli pārveidot, lai pielāgotu dažādām vajadzībām vai izveidotu citādu dizainu. Vienkārši pievieno, noņem vai samaini daļas vietām.
SPA pašu mājās
Izmanto lielākas un mazākas kastes, lai vannasistabas plauktos neveidotos nekārtība. DRAGAN četrdaļīgajā komplektā atradīsies vieta gan nagu lakām, gan šampūnam, gan ausu aizbāžņiem. Turklāt kastītes ir no bambusa – dabīga materiāla, kas rada vannasistabā siltu, mājīgu noskaņu.
              
Visiem dzīves gadījumiem 
Izvēlies dažādu izmēru KALLAX plauktus, lai pielāgotu tos tieši savai telpai. Sakārto guļamistabu vai virtuvi, izveido košu akcentu neitrālos toņos iekārtotā telpā, vai izmanto KALLAX telpas sadalīšanai atvērta tipa plānojumā. Vai tavā mājoklī ir kolonna, ko tu labprāt paslēptu? Novieto apkārt plauktus ar durtiņām, atvilktnēm un ieliktņiem. Meklē iespēju apvienot plauktu un rakstāmgaldu? Novieto KALLAX horizontāli un izmanto virsmu kā galdu.


   


Kārtot pēc: Ieteicamais
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Sērijas
KUNGSBLOMMA

segas pārvalks un 2 spilvendrānas

240x220/50x60 cm dzeltenā krāsā-pelēkā krāsā

29,99

Ir citi varianti

SIMESTED

paklājs ar garām plūksnām

200x200 cm sarkanā krāsā-baltā krāsā

129 €

MALM

galds

120x41x78 cm baltā krāsā

79 €

KALLAX

plaukts

77x39x147 cm baltā krāsā

75 €

Ir citi varianti

VARIERA

kaste

24x17x10.5 cm baltā krāsā

2,99

Ir citi varianti

DRAGAN

vannasistabas piederumi, 4 gab.

9,99

SAMLA

kaste ar vāku

28x20x14 cm caurspīdīgs

2,09

Ir citi varianti

SANELA

spilvena pārvalks

50x50 cm zeltaini brūna

5,99

Ir citi varianti

KALLAX

ieliktnis ar durvīm

33x37x33 cm baltā krāsā

10 €

Ir citi varianti

KALLAX

plaukts

77x39x77 cm baltā krāsā

35 €

Ir citi varianti

KROKUSLILJA

spilvens

60x30 cm zaļā krāsā-zilā krāsā

3,99

KALLAX

plaukts

147x39x147 cm baltā krāsā

109 €

Ir citi varianti

PLATSA

skapis

120x61x221 cm baltā krāsā-baltā krāsā

276 €