Cilvēki ir tik dažādi, arī gaume un mīļākais stils katram var būt citādi. Atšķirīgas ir arī finansiālās iespējas, tāpēc galu galā arī katra guļamistaba ir citāda. IKEA interjera dizaineri iesaka guļamistabas iekārtošanu sākt ar jautājumu uzdošanu sev. Gaišu vai tumšu? Ar skapi vai kumodēm? Vai guļamistabā tikai gulēsi? Pirms iepērcies, izdomā visas istabas iekārtojumu un izmēri telpu līdz pēdējam centimetram.
Mazo lieto paslēptuve
Sīkumu sīkumiem piemīt apbrīnojama spēja uzrasties un vairoties pat to cilvēku mājās, kas ir apsolījušies sargāt savas mājas no haosa. Lai aiztaupītu raizes, tu vari tiem būt vienu soli priekšā – iegādājies mēbeles ar plauktiem, skapīšiem vai atvilktnēm pat tad, ja sākumā šķiet, ka tev nav ko tur glabāt. Lai tevi nemulsina tukši plaukti, jo tieši tā izskatās būšana soli priekšā sīklietu invāzijai tavās mājās. Šādu iespēju piedāvā arī BRIMNES gulta, kam ir gan plaukti, gan atvilktnes, un pat plauktiņš galvgalī naktslampai, modinātājpulkstenim vai citiem sīkumiem.
Gulta var stāvēt jebkur
Arī PLATSA gulta ir mantu glabāšanas eksperts ar plauktiem, atvilktnēm un dažiem modeļiem pat ar drēbju skapi. Ierastākā vieta gultai ir pie sienas, taču ir vēl tik daudz citu vietu, kur to varētu likt, jo tās pielietojums ir tik plašs, tā nav tikai mēbele gulēšanai. Tā var būt arī mantu glabātava vai pat telpas sadalītājs. Izmanto visas priekšrocības, ko tā sniedz un atklāj vēl citas iespējas ar PLATSA plānotāju IKEA tīmekļa vietnē.
Kas tev istabā?
Nesteidzies mēbeļu veikalā pirkt visu, kas vien iepatīkas. Ietaupi naudu un pūliņus, iepērkoties apdomīgi. Pieraksti visas mantas, kuras plāno glabāt guļamistabā, sagrupējot tās. Pēc tam izdomā, kāda veida glabātava būtu piemērotākā katrai no šīm grupām. Ja pārzināsi savas mantas, būs vieglāk piemeklēt piemērotāko risinājumu to glabāšanai – plauktos, uz drēbju stangas vai lielās atvilktnēs vai mazās? Izpēti daudzveidīgās MALM un SYVDE kolekcijas un izvēlies sev piemērotāko risinājumu.
Funkcionāla daudzveidība
Ja tev ir plaša guļamistaba un ja tu labprāt izvēlies ietilpīgas mēbeles, kas palīdz efektīvi izmantot vietu istabā, iekārto naktsmiera telpu pārdomāti, lai tā palīdzētu noskaņoties miegam un neizskatītos kā noliktava. Ja istabā pietiek vietas MALM gultai, tajā, visticamāk, atradīsies vieta arī vismaz vienam PAX skapim, kosmētikas galdiņam vai pat omulīgam lasāmstūrītim, kur atlaisties ērtākajā atpūtas krēslā ar mīļāko grāmatu rokās.


 
Brīva vieta
Guļamistaba ir miera osta, kur izgaist dienas raizes un rūpes. Tajā nav vieta nekam lietām, tikai patiesi svarīgajam, lai kas nu kuram tas arī būt. Ja veselas telpas atvēlēšana tikai gulēšanai tev šķiet lieka greznība, izmanto vietu savā labā – KALLAX plaukts pieejams dažādos izmēros un veidos. Necenties pārbāzt plauktus, jo tā radīsi kārtīgākas istabas iespaidu. Ir sen aiz muguras tie laiki, kad visas sienas bija paslēptas aiz skapjiem. Tagad modē ir brīvības sajūta istabā, tāpēc atstāj arī pietiekami daudz brīvas vietas.
Divas istabas vietā
Iekārtojot viesistabu, kas naktīs pārtop par guļamistabu, prioritāte ir funkcionalitāte. Centies panākt tādu efektu, lai, atrodoties tajā pa dienu, būtu nojaušams, ka tā ir telpa, kur kūsā dzīvība un notiek dzīve, bet vakarā tai jākļūst par mierpilnāko un iemidzinošāko telpu mājās. To var panākt, veidojot telpas zonējumu. Lielākā istabā varētu būt vieta pat lielajai gultai, bet mazākā – izvelkamais dīvāns sevi noteikti attaisnos.
Vai rokdarbi mēdz ievilkties arī naktsstundās?
Ja guļamistabā pietiek vietas arī darba stūrītim, iekārto to, pieskaņojoties istabas interjeram un krāsu gammai. Lai saglabātu mierpilnākās telpas statusu, var izvēlēties vienas mēbeļu kolekcijas mēbeles vai mēbeles līdzīgos un saskaņotos toņos. MALM šajā jomā ir visdaudzveidīgākā mēbeļu kolekcija, kurā ietilpst ne tikai mēbeles gulēšanai. Lieti noderēs ne tikai MALM gultas rāmis, bet arī naktsgaldiņi un rakstāmgalds ar izvelkamu paneli, ko var pielikt labajā vai kreisajā pusē. Tiem, kas nevēlas labu dizainu upurēt funkcionalitātes vārdā vai otrādi, MALM būs īsts atradums.
Viens otram pa kājām
Istaba ir tik liela, cik ir, un nav nekādas burvestības, kas liktu istabas sienām izplesties. Daudzās ģimenēs guļamistabā mīļi jāsadzīvo gan vecākiem, gan kādam no bērniem. IKEA šādiem gadījumiem ir daudz risinājumu, un moduļu mēbeles PLATSA ir tikai viens piemērs. Tās var kombinēt atkarībā no vajadzības vai no telpas izmēra un specifikas. Moduļus var piestiprināt pie sienas pat tā, lai iekārtotu mājīgu aliņu bērnam. Personisko telpu var nodalīt ar VIDGA aizkaru sliedi, to stingri piestiprinot pie griestiem. Šāds risinājums aizņem maz vietas un palīdz sadzīvot, jo dod iespēju būt kopā, tomēr atsevišķi.


 


Kārtot pēc: Ieteicamais
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Sērijas
KUNGSBLOMMA

segas pārvalks un 2 spilvendrānas

pelēkā krāsā-dzeltenā krāsā

Iepriekšējā cena 24,99

22,99

Ir citi varianti

KALLAX

plaukts ar 4 ieliktņiem

baltā krāsā

Iepriekšējā cena 139 €

129 €

Ir citi varianti

GOTHEM/JAKOBSBYN

iekaramā griestu lampa

dūmots-tumši pelēkā krāsā

29,99

SYVDE

skapītis ar stikla durvīm

baltā krāsā

119 €

LANGSTED

paklājs ar īsām plūksnām

zaļā krāsā

29,99

Ir citi varianti

KALLAX

plaukts ar 2 ieliktņiem

baltā krāsā

69,99

Ir citi varianti

BUSKBO

atpūtas krēsls

baltā krāsā

119 €

SKURUP

galda/sienas lampa

melnā krāsā

19,99

IKORNNES

galda spogulis

24,99

HEMNES

spogulis

melni brūnā krāsā

59 €

Ir citi varianti

HEMNES

tualetes galdiņš ar spoguli

baltā krāsā

159 €

Ir citi varianti

MALM

kumode ar 4 atvilktnēm

baltā krāsā

75 €

Ir citi varianti

FADO

galda lampa

pelēkā krāsā

14,99

Ir citi varianti

VATTENKRASSE

lejkanna

zelta krāsā-ziloņkaula

12,99

REMSTA

atpūtas krēsls

tumši pelēkā krāsā

175 €

Ir citi varianti

LAMPAN

galda lampa

gaiši rozā

6,49

Ir citi varianti

SKRUVSTA

grozāmais krēsls

baltā krāsā

99 €

BRIMNES

gultas rāmis ar galvg. un m. glab.

baltā krāsā

215 €

Ir citi varianti

BURVIK

galdiņš

baltā krāsā

29,99

Ir citi varianti

MALM

kumode ar 6 atvilktnēm

baltā krāsā

109 €

Ir citi varianti

MALM

rakstāmgalds ar izvelkamu paneli

baltā krāsā

105 €

Ir citi varianti

JÄTTESTOR

mīkstā rotaļlieta

pelēkā krāsā

16,99

MALM

augsts gultas rāmis

baltā krāsā

219 €

Ir citi varianti

BURVIK

galdiņš

sarkanā krāsā

29,99

Ir citi varianti

TROGEN

bērnu soliņš

dzeltenā krāsā

15,99

STOCKHOLM 2017

pufs

tumši pelēkā krāsā

119 €

Ir citi varianti

PLATSA

skapis

gaiši pelēkā krāsā-baltā krāsā

559 €

Ir citi varianti

PUDERVIVA

segas pārvalks un 2 spilvendrānas

gaiši dzeltena

69 €

Ir citi varianti

SYVDE

vaļējs skapis

baltā krāsā

69 €

PLATSA

gultas rāmis ar 2 atvilktnēm

baltā krāsā

346 €