Ieskaties jaunajā IKEA katalogā! Vēl neredzētas preces prieka dzirkstij ikdienā, atjautīgi risinājumi ērtākai mājas dzīvei un praktiskas idejas, kas radušās, izpētot mājokļus visā pasaulē. Ikvienam ir iespēja uzlabot savu pašsajūtu, dažreiz pietiek ar kādu sīkumu.
Viss par miegu
Tik daudz runāts par darba un privātās dzīves sabalansēšanu, un visi vēlas to panākt. Bet kā ir ar miegu? Pēdējos 50 gados vidējais gulēšanas ilgums ir samazinājies no astoņām uz sešām stundām. Šajā katalogā miegs ir kā stāsta galvenais pavediens, tas caurvij visu no vāka līdz vākam un visos katalogā redzamajos mājokļu iekārtojumos," pastāsta IKEA kataloga galvenā redaktore Tanja Dolfina (Tanja Dolphin).

"Rudens daudziem nozīmē jaunu sākumu – došanos uz skolu,
atgriešanos darbā pēc atvaļinājuma. Pārmaiņām ir vieglāk
pielāgoties, ja esi labi atpūties."

IKEA kataloga galvenā redaktore Tanja Dolfina (Tanja Dolphin)
Iekārtojies ērtāk un mosties atpūties
Katalogā atradīsi daudz noderīgu padomu par miegu, arī par to, kā ar nelieliem līdzekļiem uzlabot vidi guļamistabā, piemēram, izveidojot risinājumu telpas aptumšošanai ar aizkariem vairākās kārtās, izvēloties tekstilizstrādājumus, kas tā vien vilinās doties pie miera un ergonomiskus spilvenus pilnvērtīgai atpūtai.
Kataloga veidotāji pamatīgi izpētīja miega tēmu un iedziļinājās arī paši savos miega paradumos, atzīmējot, kādu efektu atstāj fiziskas aktivitātes, apkārtējā vide un kofeīna patēriņš.
Spilvens vissaldākajam miegam
Labs spilvens var šķist sīkums, tomēr tas ļoti ietekmē mūsu miega kvalitāti. Piedāvājam jaunus ergonomisko spilvenu veidus, kas pielāgoti dažādām gulēšanas pozām. Spilvenu forma un pildījums veidoti tā, lai ciešu, spirdzinošu miegu varētu baudīt gan tie, kas parasti atpūšas uz muguras, gan tie, kam labāk tīk saritināties uz sāniem.
Vai labam miegam ir svarīgs tikai labs matracis?
"Ir pienācis laiks apgāzt mītu par matraci kā vienīgo nozīmīgo aspektu kvalitatīva miega nodrošināšanai. Ir jādomā arī par apgaismojumu, skaņu, ērtumu, temperatūru un gaisa kvalitāti," saka IKEA kataloga galvenā redaktore Tanja Dolfina (Tanja Dolphin).
Jūties kā mājās
IKEA veiktajā pētījumā par cilvēku dzīvi mājās tika secināts, ka daudzi savās mājās nemaz nejūtas īsti mājīgi. Tāpēc kataloga veidošanas komanda lika prātus kopā, lai saprastu, kā to mainīt. Rezultātā tika izveidoti vairāki mājokļa iekārtojumi, kur katrs atbilst kādam no emocionālajiem priekšnosacījumiem, kas jāizpilda, lai varētu rasties māju sajūta: piederība, īpašumtiesības, drošība, ērtības un privātā telpa.
Jaunumi krāsainākai dzīvei
Koši, praktiski un stilīgi jauni risinājumi ikvienai mājokļa telpai! Katalogā ir gan jau iemīļotas preces, gan arī daudz jaunumu ar drosmīgu dizainu un neparastām krāsu un rakstu kombinācijām. Negaidīti pavērsieni ar pārsteiguma efektu.
Lai dzīvo krāsu prieks!
Lai interjers izskatītos kā jauns, nav nemaz jāpārkārto viss mājoklis. Izvēlies nelielus, taču izteiksmīgus akcentus un atsvaidzini iekārtojumu kā uz burvja mājienu. Viss, kas nepieciešams oriģinālai, optimistiskai noskaņai, ir negaidīti, šķietami pārspīlēti krāsu un materiālu salikumi.


 


Kārtot pēc
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Sērijas
POKAL

glāze

rozā

0,79

SKÄRVFRÖ

spilvens

baltā krāsā-melnā krāsā

3,99

GURLI

spilvena pārvalks

melnā krāsā

4,99

Ir citi varianti

LYCKSELE HÅVET

divvietīgs guļamdīvāns

rozā

334 €

KUNGSBLOMMA

segas pārvalks un 2 spilvendrānas

pelēkā krāsā-baltā krāsā

Iepriekšējā cena 24,99

22,99

Ir citi varianti

PLATSA

gultas rāmis ar 2 durvīm un 3 atv.

baltā krāsā

438 €

POKAL

glāze

tirkīzzilā krāsā

0,79

Ir citi varianti

TILLAGD

galda piederumi, 24 gab.

melnā krāsā

59 €

LACK

galdiņš

baltā krāsā

9,99

Ir citi varianti

FORMIDABEL

šķīvis

gaiši rozā

3,99

PIPIG

galda paliktnis

melna/balta

0,99

BRUNKRISSLA

segas pārvalks un spilvendrāna

zilā krāsā-pelēkā krāsā

14,99

Ir citi varianti

EKET

skapītis ar 4 nodalījumiem

gaiši pelēkā krāsā

45 €

Ir citi varianti

FÄRGRIK

šķīvis

tumši tirkīzzilā krāsā

1,79

Ir citi varianti

VENCHE

spilvena pārvalks

spilgti dzeltena

4,99

Ir citi varianti

ROSENSKÄRM

ergon. spilv. gul. uz sāniem/mug.

16,99

FÄRGRIK

šķīvis

tirkīzzilā krāsā

7,16 / 4 gab.