Kāds saimnieks, tāds mājoklis. Dzīvojamā istaba ir telpa, kuru visbiežāk redz viesi, un tās interjers nosaka, kāds būs viesu iespaids par saimniekiem. Dzīvojamajā istabā ir iespēja parādīt savus vaļaspriekus un skaistākās mantas. Jo telpa ir mazāka, jo rūpīgāk jāpārdomā iekārtojums, lai neradītu pārblīvētības iespaidu un lai visam pietiktu vietas.
Funkcionalitāte un daudzpusība
Moduļu dīvāni un guļamdīvāni ir ideāli piemēroti daudzfunkcionālām telpām. VALLENTUNA moduļu dīvāni ir ērti gan sēdēšanai, gan viesiem, kas palikuši pārnakšņot. Visus kolekcijas moduļus var izmantot atsevišķi vai radīt kombināciju nepieciešamajā izmērā. Polsterējumā esošās atsperes nodrošina ērtu sēdēšanu.
Kārtība un labsajūta
Ļoti ērti, ja dažos no dīvāna moduļiem ir arī mantu glabātava, lai visu varētu ātri sakārtot un paslēpt no acīm, reizē paturot pie rokas. Ātri saliec iekšā visu, ko vēlies paslēpt, aiztaisi "vāku" un izbaudi kārtības harmoniju!


 
Nekur nav tik labi kā mājās
Atpūties POÄNG krēslā ar kāju soliņu. Liekta bērza saplākšņa rāmis ir elastīgs un padara sēdēšanu ļoti ērtu, bet mīksta, izturīga āda kalpos gadiem un būs piemērota arī ģimenēm ar maziem bērniem, jo ir viegli kopjama. Personalizē savu POÄNG atpūtas krēslu ar dažādiem spilveniem un plediem.
Vienmēr var atrast vietu vēl kādam atpūtas krēslam
VEDBO atpūtas krēsla dizains veidots klasiskā formā, tāpēc neizies no modes, iederēsies dažāda stila interjeros un būs viegli saskaņojams ar citām mēbelēm. Krēsls aizņem mazāk vietas nekā tradicionālie atpūtas krēsli, bet masīvkoka detaļas padara to īpaši izsmalcinātu. Papildini ar spilveniem pēc savas gaumes.
Klasika, kas neiziet no modes
Funkcionalitāte ir lieliska, bet vēl labāk, ja tā nodrošina arī ērtības. STRANDMON atpūtas krēsls ir dizaina klasika, kas izskatās pievilcīgi un tā vien vilina apsēsties un baudīt atpūtu. Augstā atzveltne balsta muguru un skaustu. Pagatavo tasi tējas un velti laiku tikai sev.
Pamatīgs ēdamgalds mājīgām viesībām
Ēdamzona dzīvojamajā istabā ir labs risinājums, ja virtuve ir neliela vai mājā bieži uzņem viesus. IKEA ir risinājumi gan mazākām, gan lielākām telpām. Ja telpa ir neliela, un plašu galdu vajag tikai dažreiz, izvēlies tādu, kuru var pēc vajadzības pagarināt, lai visi varētu ērti sasēsties.
Mēbeles dzīvei
Izvēlies galdu ar maināmu izmēru, lai iegūtu vairāk telpas dažādām aktivitātēm. GAMLEBY galdam ir nolokāmi gali, lai pie tā varētu ērti sēdēt 2‒6 cilvēki, un tam ir ērta atvilktne, kur salikt galda piederumus, salvetes, sveces vai citus sīkumus, kas nepieciešami maltītēm. Lielisks risinājums mājoklī, kur labprāt uzņem ciemiņus, bet kur ikdienā pietiek ar nelielu galdu.
Neliela telpa? Tas nekas!
Ja istaba ir pārāk maza, lai tajā glabātu papildu krēslus, tos var nepieciešamības gadījumā paņemt no citām mājokļa telpām. Kombinējot dažādas mēbeles, radīsies eklektiski mājīga noskaņa, kurā viesi jutīsies īpaši gaidīti.
Risinājums ir vienmēr
Saliekamie krēsli neaizņem daudz vietas, kad tos neizmanto, un tos var salikt skapī, pieliekamajā vai vienkārši istabas stūrī. Neparastāks, taču apbrīnojami ērts risinājums ‒ pakarināt krēslus uz āķiem pie sienas.
Atjautīgi risinājumi harmoniskam interjeram
Ja īsti nezini, kā kombinēt mēbeles, lai dzīvojamās istabas iekārtojums neizskatītos haotisks, izvēlies moduļu mēbeles no vienas kolekcijas. Piemēram, BESTÅ kolekcijā ir visdažādākie plaukti un skapji, gan ar stikla, gan necaurspīdīgām durvīm. Pielāgo mēbeles sev un savam mājoklim!


 


Kārtot pēc: Ieteicamais
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Sērijas
GNARP

virtuves piederumi, 3 gab.

melnā krāsā

1,29

POÄNG

kāju soliņš

krēmkrāsā

69 €

Ir citi varianti

VEDBO

atpūtas krēsls

tumši pelēkā krāsā

165 €

Ir citi varianti

NORNA/NILSOVE

krēsls ar paliktni

baltā krāsā-smilškrāsā

73,99

KVISTBRO

galdiņš ar mantu glabātavu

tumši zilā krāsā

24,99

SKYMNINGEN

iekaramā griestu lampa

baltā krāsā

49,99

Ir citi varianti

ODGER

krēsls

antracīta krāsā

59 €

Ir citi varianti

POÄNG

atpūtas krēsls

krēmkrāsā

129 €

Ir citi varianti

NYMÅNE

iekaramā griestu lampa

baltā krāsā

39,99

Ir citi varianti

MELLTORP

galds

baltā krāsā

35 €

Ir citi varianti

KOLLUND

gludi austs paklājs

pelēkā krāsā

279 €

NISSE

saliekamais krēsls

melnā krāsā

9,99

STOCKHOLM

spilvens

melna/balta

14,99

STRANDMON

kāju soliņš

tumši pelēkā krāsā

49,99

Ir citi varianti

REMSTA

atpūtas krēsls

tumši pelēkā krāsā

175 €

Ir citi varianti

GRANBODA

galdiņu komplekts, 3 gab.

55 €

NYMÅNE

stāvlampa

baltā krāsā

55 €

SJÖPENNA

iekaramā griestu lampa

19,99

Ir citi varianti

JOHANNE

pleds

melnā krāsā un smilškrāsā

24,99

STRANDMON

bērnu atpūtas krēsls

pelēkā krāsā

119 €

ENEBY

Bluetooth skaļrunis

baltā krāsā

99 €

Ir citi varianti

RANARP

stāvlampa/lasāmlampa

melnā krāsā

49,99

Ir citi varianti

GAMLEBY

saliekams galds

pelēkā krāsā

189 €

BURVIK

galdiņš

baltā krāsā

29,99

Ir citi varianti