Karstās vasaras dienās šķiet dabiski doties atvēsināties pie jūras, upes vai ezera. Taču ne jau visiem tas patīk. Ja vēlies labāk palikt mājās, tad paliec. Ja mājās nav glābiņa no karstuma, mums ir daži ieteikumi, kas varētu palīdzēt.
Iekārtojies tur, kur pūš atspirdzinošs vējiņš
Dabiska vēja pūsma vienmēr ir labāka nekā enerģiju patērējoši kondicionieri un ventilatori. Uz platas palodzes var salikt spilvenus, bet pie loga piestiprināt TISKEN trauku ar piesūcekņiem, kur salikt dažādus sīkumus. Ielej KORKEN pudelē veldzējošu dzērienu, paver logu un vieta atpūtai gatava!
Atceries padzerties
Kas ir galvenais svelmainās dienās? Atcerēties lietot pietiekami daudz šķidruma. Tas ir vieglāk paveicams, ja dzer gardas augļu sulas. Ņem STORHET glāzi, piepildi ar ledu, citronu sulu, ogām un piparmētru lapiņām. Izbaudi un... Atkārto.
Noteikti atvēsinies
Kā vislabāk izturēt tveici? Uzņemot daudz šķidruma un atvēsinoties. Mums ir doma, kā to izdarīt mājas apstākļos! Saliec FLÅDIS grozā vairākus ISTAD atkārtoti aizveramos maisiņus ar ledu un atvēsini kājas.
Paslēpies ēnā
Karstās dienās nav nemaz slikti uzmeklēt mājas tumšākos kaktus! Ja nevari atrast nevienu tumšu stūri, kur patverties no svelmes, to var radīt ar bieziem HILLEBORG aizkariem.
Vēsā migla
Vai tevi pārsteidza mūsu ideja aukstai kāju vannai? Pagaidi, līdz dzirdēsi, kas vēl mums padomā! Ņem TOMAT smidzinātāju, piepildi ar gurķa šķēlītēm un ledusaukstu ūdeni un apsmidzini seju. Labi, vai ne?


 

 


Kārtot pēc: Ieteicamais
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Sērijas
IVRIG

glāze

pelēkā krāsā

5,99 / 4 gab.

Ir citi varianti

HILLEBORG

gaismu necaurlaid. aizkari, 1 pāris

pelēkā krāsā

34,99

TISKEN

trauks ar piesūcekņiem

baltā krāsā

4,99

TISKEN

pakaramais ar piesūcekni

baltā krāsā

Iepriekšējā cena 2,99

2,49 / 2 gab.

FÖRNYANDE

salmiņš

baltā krāsā

2,59 / 100 gab.

Ir citi varianti

ISTAD

atkārtoti aiztaisāms maisiņš

dzeltena/balta

3,49 / 50 gab.

Ir citi varianti

TOMAT

smidzinātājs

baltā krāsā

0,99

FLÅDIS

grozs

9,99

IKEA 365+

glāze

1,29

STORHET

šampanieša glāze

1,99

KORKEN

pudele ar aizbāzni

1,99