Skolotāju istaba mūzikas skolā piedzīvo sengaidītas pārvērtības! Jaunais interjers ar harmonisku, uzmundrinošu krāsu paleti un ērtu atpūtas stūrīti ir kā radīts aizrautīgo, radošo pedagogu atelpas brīžiem. Atjaunotās telpas iekārtojums ir daudzfunkcionāls un piemērots gan produktīvam darbam, gan atpūtai. Dinamiski līdzsvarotajā telpā ir vieta gan sanāksmēm, gan darbam, gan miera mirkļiem.

Pirmā bija ideja

Visi lieliski interjeri sākas ar labu ideju! Šoreiz iedvesmu telpas atjaunošanai sniedza skolas direktors Ainārs Šablovskis un viņa vietniece Liene Batņa. Abi raksturo skolotāju istabu kā radošo centru visiem mācībspēkiem. Tā funkcionē gan kā vieta, kur apspriest darba ikdienu, gan kā patvērums no ikdienas kņadas un stūrītis, kur mierīgi izbaudīt krūzi kafijas.

Pirms: novecojis un neiedvesmojošs interjers

Skolotāju istabas iekārtojumu paši skolotāji sauc par "morāli novecojušu". Tajā laiks šķiet apstājies pasenā pagātnē. Interjeram pietrūkst dinamikas un modernas noskaņas. Ir ļoti nepieciešama atsvaidzināšana, kas sniegtu iedvesmu un enerģiju radošanā darbā.

Pēc: simfonija zilajos toņos

Skolotāju istaba ir piedzīvojusi fantastiskas pārvērtības. Jaunajā interjerā krāšņu zilo toņu paleti papildina un līdzsvaro silti dabiska koka toņi. Mājīgais atpūtas stūrītis ar dīvānu vedina atvilkt elpu un mierīgi aprunāties ar kolēģiem. Atjaunotajā telpā organiski savijas moderni un dabiski elementi, kas rosina radošo garu un vēlmi sastrādāties.
 

Pēc: zona produktīvam darbam

Atjaunotā skolotāju istaba der dažādām vajadzībām, un tajā ir paredzēta arī vieta darbam vai ātrai iekošanai pie galda. Augstie galdi ar saliekamiem krēsliem dod iespēju pasēdēt ar kolēģiem, bet atsevišķs stūrītis nodrošina vietu netraucētam darbam. Kompakts kafijas stūrītis ir iespēja ātri iedzert karstu dzērienu starp stundām.
 
Pēc: virtuve zilā nokrāsās
Virtuves zonā dizainere izvēlējusies dabiska koka sienas skapīšus, kas daļēji krāsoti dažādos zilās krāsas toņos, padarot monotono virsmas laukumu dinamiskāku. Virtuvē ir arī praktisks atkritumu šķirošanas risinājums ilgtspējīgākai ikdienai. Virtuve ir vienkārša un praktiska un lieliski papildina kopējo interjeru.
 

Daudzfunkcionāls stūrītis ātrai kafijai

Kafijas stūrītis ir izveidots atsevišķi no galvenās virtuves zonas. Tam izmantoti nolokāmi galdiņi ar vietu krūžu un citu trauku glabāšanai. Saliktā veidā pie galdiņiem var arī piesēst, tā iegūstot papildu vietu.

Iepriekšējās pārvērtības

"Manas mājas ar IKEA" sākusies jau 9. sezona! Vēlies apskatīt iepriekš veiktās pārmaiņas? Ieskaties.
 

Kārtot pēc: Ieteicamais
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Kolekcijas

NOLMYRA

atpūtas krēsls, bērzkoka finieris/pelēkā krāsā

49 €

Ir citi varianti

SORTERA

atkritumu tvertne ar vāku, 37 l, baltā krāsā

9,99

Ir citi varianti

MALSKÄR/LOBERGET

grozāmais krēsls, baltā krāsā

44,99

TROTTEN

skapītis ar durvīm, 70x35x110 cm, baltā krāsā

129 €

TOMMARYD

galds, 130x70x105 cm, baltā krāsā

169 €

Ir citi varianti

FRIHETEN

stūra guļamdīv. ar mantu glab., Skiftebo zilā krāsā

489 €

Ir citi varianti

SORTERA

atkritumu tvertne ar vāku, 60 l, baltā krāsā

12,99

Ir citi varianti

FOTO

iekaramā griestu lampa, 50 cm, alumīnijs

29,99

KYRRE

taburete, melnā krāsā

19 €

Ir citi varianti

FRANKLIN

saliekamais bāra krēsls ar atzv., 74 cm, baltā krāsā/baltā krāsā

39 €

Ir citi varianti

ASKERSUND

atvilktnes priekša, 60x40 cm, gaiša oškoka imitācija

12 €

Ir citi varianti

NORBERG

pie sienas stipr. nolokāms galds, 74x60 cm, baltā krāsā

39 €

IVAR

skapītis, 80x30x83 cm, priežkoks

89 €

Ir citi varianti

KYRRE

taburete, bērzkoks

19 €

Ir citi varianti
X