Plašu banketu vienistabas dzīvoklī, protams, sarīkot nevar, toties draudzīgas pasēdēšanas gan šim mājoklim nav svešas! Mājokļa saimnieki uzskata, ka ciemiņus var ērti uzņemt arī nelielās telpās, ir tikai rūpīgi jāplāno, uzkodām jāsagatavo daudz nelielu trauku, lai galds izskatītos bagātīgāks, un, pats svarīgākais, gatavošanās jāuztver kā aizraujoša nodarbe, nevis slogs.

Knifi noskaņas radīšanai

Kad uzkodas un dzērieni jau ir gandrīz gatavi pasniegšanai, ir laiks radīt noskaņu! Šaismājās tas nozīmē izraudzīties piemērotāko mūzikas sarakstu, aizdegt sveces un radīt vairākas gaismas saliņas. Plašo vāzu kolekciju pirms viesībām izmanto ziedu kompozīciju izveidošanai – tas uzreiz padara atmosfēru svinīgāku.
 

Lai dzīvo skaisti trauki!

Sagaidīt mājās ciemiņus vienmēr ir patīkami, un tā ir arī lieliska iespēja parādīt savus skaistākos traukus! Šādos brīžos glāžu kolekcija, kas parasti ir gādīgi paslēpta virtuves skapīšos, piedzīvo savu slavas stundu un piedod īpašu odziņu pat pašiem vienkāršākajiem dzērieniem.

Uzkodas pēc sirds patikas

Virtuvīte ir pavisam neliela, toties tai ir priekšrocība, ka ēdamgalds vienmēr ir rokas stiepiena attālumā, tāpēc pagatavotos gardumus var uzreiz pasniegt. Tik nelielā mājoklī klasisku vakariņu vietā parasti ceļ galdā daudz nelielu uzkodu, ko baudīt visa vakara garumā.

Kopābūšanas svētki

Ērti sasēdušies, visi var pārrunāt, kas kuram jauns un nodoties patīkamām sarunām, baudot gardu ēdienu un dzērienus. Lai priekpilns katrs mirklis, ko varam pavadīt kopā ar draugiem!
 

Kārtot pēc: Ieteicamais
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Kolekcijas

OMBONAD

glāze, 32 cl, pelēkā krāsā

12,99 / 4 gab.

OSTBIT

paplāte, 25x33 cm, bambuss

6,99

KONSTFULL

vāze, 19 cm, zaļā krāsā

14,99

Ir citi varianti

TYNGDLÖS

paplāte ar 3 bļodām, bambuss/baltā krāsā

11,99

GRÖNSAKER

salātu servēšanas komplekts, 2 gab., bambuss

3,49

BORGEBY

kafijas galdiņš, 70 cm, bērzkoka finieris

89,99

GLADELIG

bļodiņa, 14 cm, pelēkā krāsā

12,99 / 4 gab.

TREBENT

irbulīši, 4 pāri, bambuss

2,49

GLADELIG

šķīvis, 20x13 cm, pelēkā krāsā

6,99 / 2 gab.

Ir citi varianti

IKEA 365+

karafe ar korķi, 1 l, stikls/korķis

3,99

Ir citi varianti
X