Arī mājīgi neliels mājoklis var izskatīties pasakaini un sniegt pietiekami daudz vietas mantu glabāšanai. Šajā omulīgajā virtuvē funkcionāli izmantotas sienas – pie tām izvietoti augstie sienas skapji, kuros valda nevainojama kārtībā, savukārt pie logiem rodami diezgan pārsteidzoši uzglabāšanas risinājumi. Ievies kārtību un ķeries pie gatavošanas.

Atjautīgi uzglabāšanas risinājumi virtuvei

Kurš teicis, ka neliela telpa nevar būt gan praktiska, gan pievilcīga? Šajā virtuvē aiz skaistām, matēti baltām durvīm slēpjas funkcionāls pieliekamais. Iebūvētajos plauktos vienmēr turēsies kārtība un nepieciešamais būs viegli pārskatāms.

Paplašini virtuves plauktu potenciālu

PÅLYCKE

iekarams organizators

3,50

PÅLYCKE

pieliekams grozs, 22x26x19 cm

4 €

Ir citi varianti

VARIERA

plaukta ieliktnis, 32x28x16 cm, baltā krāsā

7 €

Ir citi varianti

PÅLYCKE

pieliekams grozs, 36x26x14 cm

5 €

Ir citi varianti

 

Gatavo bez bēdu: viss vajadzīgais pa rokai

Atbrīvo vietu uz darba virsmas un ļauj vaļu savām kulinārajām prasmēm. Pie sienas stiprināms organizators tradicionāli iekārtotai virtuvei piešķir mājīgumu un visbiežāk izmantotos piederumus ļauj turēt pa rokai. Un ja nepieciešama papildu vieta, izmanto atvilktnē iestiprinātu izvelkamo darba virsmu.
 

Pārsteidzoši glabāšanas risinājumi

Ja mājoklis ir salīdzinoši neliels un ierastajām uzglabāšanas mēbelēm nav pietiekami daudz vietas, laiks likt lietā atjautīgus risinājumus. Piemēram, šajā virtuvē stilizētus aizkarus veido pie loga piekārti katli un pannas, nepieciešamākais pakarināts uz āķiem, pārtikas trauki glīti sarindoti ratiņos, un ledusskapis paslēpts aiz durvīm.
 

Askētiska elegance

Pārvērt nelielu virtuvi pārlaicīgā telpā, kurā ir patīkami gatavot. Šīs elegantās un funkcionālās virtuves zvaigzne ir matēti baltās fasādes apvienojumā ar atjautīgu un varbūt mazliet neparastu uzglabāšanas risinājumu. Lai gan lietderīgi izmantots katrs stūrītis, telpai piemīt gan tradicionāls šarms, gan mūsdienīga vienkāršība.

Par visu padomāts: no traukiem līdz atkritumu šķirošanai

Tikt galā ar jucekli ir daudz vieglāk, nekā tev šķiet. Ir vērts sākt ar virtuves atvilktnēm un skapīšiem. Izmanto organizatorus, lai nevainojama kārtība valdītu gan atvilktnēs un plauktos, gan pie atkritumu tvertnēm. Turklāt atvilktņu ieliktņi pat saskan ar virtuves fasādēm.
 
 

Radi savu sapņu virtuvi

Virtuves ir dažnedažādas, un katram ir savs priekšstats par ideālo virtuvi, tāpēc METOD virtuves iekārta ir ļoti funkcionāla: skapīši pieejami dažādos izmēros un ir kombinējami, lai būtu pilnībā pielāgojami tavām vajadzībām.
 X

Paziņojumi par to, ka prece atkal ir pieejama

Uzzini pirmais, kad nolūkoto [itemName] atkal varēs iegādāties:

Gatavs! Atliek vien sagaidīt paziņojumu.

Kad [itemName] atkal varēs iegādāties, tu saņemsi e-pastu