Izlaidums nav aiz kalniem! Lai nosvinētu skolas beigšanu, nevajag ne smalku restorānu, ne atpūtas namu. Arī pilsētas autostāvvietā var sarīkot svētkus, ko atcerēties vēl gadiem ilgi ‒ galvenais ir īstā atmosfēra un labs noskaņojums!
Krāsu rotaļas vasarīgā gammā
Lai ballītes noskaņu rada krāsas un raksti! Galda klājums ar košiem akcentiem izskatīsies īpaši vasarīgi un vilinās priecāties un līksmot līdz rīta gaismai. Varbūt šķīvjus ar uzkodām salikt uz zemām, platām vāzēm?

Zaļumi vienmēr izskatās labi kopā ar stiklu ‒ gan dekorējot, gan pasniedzot ēdienus. Salātus var ērti paņemt līdzi KORKEN burkā, un turpat arī pasniegt.
Dalīts darbs ir pusdarbs
Kamēr viens parūpējas par krāsainām lentēm, citi var klāt galdu un gādāt par dzērieniem. SOMMAR 2019 vīna dzesētājs ir izcili sabiedrotie piknikos un āra ballītēs.

Darba pietiks visiem ‒ vēl taču vajadzīgs apgaismojums! Elektriķis nav vajadzīgs, SOLVINDEN lampiņu virtenes un SOMMAR 2019 laternas svecēm būs īstā izvēle, lai uzburtu īsajā vasaras naktī patiesu maģiju.
Māksla dzīvot ir māksla improvizēt
Ja ikviens būs devis savu artavu ballītes rīkošanā, tā būs patiesi neaizmirstama. Lai viesi šoreiz atnes ne tikai groziņus, bet arī krēslus, zviļņus, pufus vai taburetes. Jo vairāk stilu un krāsu, jo labāk.
Dabas liegais pieskāriens pilsētā
Lai vasara zaļo arī pilsētas mūru ielenkumā! RUNNEN mākslīgais zāliens ilgi kalpos un ilgi izskatīsies kā jauns, jo materiāls ir īpaši stabilizēts, lai būtu noturīgs pret UV stariem un neizbalotu.


 


Kārtot pēc
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Sērijas
INNERSKÄR/OTTERÖN

pufs lietošanai telpās vai ārā

zilā krāsā

49,99

TRANARÖ

taburete/gald. liet.telpās vai ārā

sarkanā krāsā

16,99

OTTERÖN/INNERSKÄR

pufs lietošanai telpās vai ārā

sarkanā krāsā

49,99

ÄPPLARÖ

sols ar sienas paneli, āra

brūni beicēts

79,98

KORKEN

trauks ar vāku

3,49 / 3 gab.

Ir citi varianti

RUNNEN

āra grīdas segums

29,99 / 9 gab.

KORKEN

trauks ar vāku

1,49

Ir citi varianti

IKEA 365+

glāze

1,29

RUNNEN

āra grīdas segums

brūni beicēts

19,99 / 9 gab.

Ir citi varianti

JANINGE

krēsls

dzeltenā krāsā

34,99

Ir citi varianti

TEODORES

krēsls

baltā krāsā

24,99

Ir citi varianti