Vai zini, kā panākt, lai neliela virtuve izskatītos ne tikai stilīga, bet arī daudz plašāka? Gudri uzglabāšanas risinājumi ļauj skatienam slēpt jucekli, savukārt baltas fasādes atstaro gaismu un rada lielākas telpas iespaidu.
Plauktu ieliktņi un pie plauktiem pieliekami grozi ir ļoti noderīgi, ja vēlies  pilnībā izmantot vietu skapī. Tie pieejami par zemu cenu un ir viegli uzstādāmi, tāpēc izcilu pieliekamo var aprīkot ātri un neizmantojot instrumentus.
 

Iegūsti papildu vietu ar sienas organizatoriem

Pāreja no juceklīgas telpas uz gaišu miera ostu iespējama vien tad, ja izdodas atvadīties no atvilktnes, kurā vienlaikus  ir “viss un nekas”. Aizstāj to ar sienas organizatoru, lai sīkumi, piemēram, pildspalvas un piezīmju blociņš, vienmēr būtu pa rokai. Sakārtota darba virsma telpai sniedz gaišu un rāmu gaisotni, kas ļauj netraucēti piesēst, lai samaksātu rēķinus vai vienkārši atvilktu elpu.
 

Kā ieviest kārtību virtuves atvilktnēs

Lielās virtuves atvilktnes ir praktiska mantu glabātava, taču tajās ātri mēdz parādīties juceklis. Izmantot īpašus organizatorus, lai sakārtotu atvilktņu saturu. Šķīvjus un bļodas liec uz perforētā dēļa, savukārt dakšas, nažus un karotes vietā turēs galda piederumu organizators. Šajā skapītī viena atvilktne iestrādāta citā, lai varētu pilnībā izmantot vietu, nekaitējot glītās fasādes izskatam un virtuvi padarot par reizē funkcionālu un pievilcīgu.
 

Vairāk skapīšos, mazāk uz darba virsmas

Ja vietas ir salīdzinoši maz, mantu uzglabāšanai ir vērts izmantot katru kvadrātcentimetru – jo vairāk vietas skapīšos, jo vieglāk ieviest kārtību uz darba virsmas un telpu saglabāt pievilcīgu. Nelielas ierīces lieliski iederas šaurā skapītī, kur tās ir viegli pieejamas un veikli noslēptas skatienam aiz glītas fasādes.
 

Negaidīti mantu glabāšanas risinājumi

Ja mājoklis ir salīdzinoši neliels un ierastajām uzglabāšanas mēbelēm nav pietiekami daudz vietas, laiks likt lietā atjautīgus risinājumus. Piemēram, šajā virtuvē stilizētus aizkarus veido pie loga piekārti katli un pannas, nepieciešamākais pakarināts uz āķiem, pārtikas trauki glīti sarindoti ratiņos, bet ledusskapis paslēpts aiz durvīm.
 X

Paziņojumi par to, ka prece atkal ir pieejama

Uzzini pirmais, kad nolūkoto [itemName] atkal varēs iegādāties:

Gatavs! Atliek vien sagaidīt paziņojumu.

Kad [itemName] atkal varēs iegādāties, tu saņemsi e-pastu