Bērnistabā saimnieko bērni. Tā ir viņu drošā vietiņa, kur dzīvoties un būvēt sapņu pilis. Iekārtojot šo istabu, jāņem vērā vispirms bērnu drošība un pēc tam pašu bērnu, ne tikai vecāku vēlmes. Ja istabā dzīvo vienatnē un ja ir pietiekami daudz vietas, istabu var sadalīt vairākās funkcionālajās zonās – katrai nodarbei savu vietu un, vēlams, arī atsevišķu apgaismojumu. Ja istabā jāsadzīvo vairākiem bērniem, ieteicams katram iekārtot savu stūrīti, lai būtu lielākas izredzes uz draudzīgu sadzīvošanu.
Mēbeles augošiem bērniem
Bērni izaug tik ātri! Lai ik pēc pāris gadiem nebūtu jāpērk jaunas mēbeles, izvēlies tās gudri jau šodien. MINNEN gultu var pagarināt, lai mazais savā mīļākajā gultā varētu gulēt ne vienu vien gadu. Tas patiks gan bērnam, gan vecāku maciņam, turklāt klasiska dizaina gultu ir viegli pieskaņot citām mēbelēm istabā.
Tik daudz vietas vienā gultā!
SLAKT gulta ir pusaudža sapnis. Tā ir mūsdienīga, gaumīga un tik ietilpīga – ar daudzām atvilktnēm, kur var salikt visu, sākot ar T krekliem un beidzot ar spēlēm. Gultu var izmantot arī telpas sadalīšanai, jo tās aizmugure ir apstrādāta un lakota tādā pašā krāsā kā pārējais rāmis. SLAKT ir gulta ilgam laikam, jo tajā var gulēt no sešu gadu vecuma līdz brīdim, kad bērns augumā būs panācis pat savus vecākus.
Viena gulta – daudz variantu
Iekārtojot bērnistabu, jāņem vērā tas, cik bērni tajā dzīvos un kādi ir bērnu vaļasprieki un paradumi. SLAKT gulta ir laba izvēle bērnistabai, jo tā ir pieejama dažādās variācijās. Ja jāatrod vieta daudzām mantām, izvēlies gultu ar atvilktnēm. Tā mantas būs paslēptas no acīm un no putekļiem, un istaba izskatīsies kārtīgāka. Ja bērnistabā mēdz notikt pidžamu ballītes vai mēdz pārnakšņot draudzene, ir vērts izvēlēties SLAKT gultu ar izvelkamu papildu guļvietu vai SLAKT salokāmo matraci, ko var izmantot arī kā solu sēdēšanai un pārējā laikā kompakti noglabāt zem gultas vai skapī. Labākā draudzene vienmēr ir mīļi gaidīta ciemos.
Mazuļa miera osta
Mazuļa vajadzības ļoti atšķiras no pārējiem mājiniekiem, tāpēc visu ērtībām vēlams mājās ierīkot istabu vai vismaz istabas stūrīti speciāli mazajam brālītim vai māsiņai. Šādu telpu ieteicams iekārtot gaišos, nomierinošos toņos un ar tieši bērniem paredzētām un drošām mēbelēm. Liela nozīme ir arī lampām. Griestu lampas apgaismojums tumšā vakarā mazulim var būt par spilgtu. Labāk mazulim neaizsniedzamā attālumā pieliec sienas lampu ar abažūru klusinātam apgaismojumam.
Drošs ietaupījums
SUNDVIK bērnu gultiņa ir vairāk nekā tikai guļvieta zīdainim. Šī gultiņa ir radīta, domājot ne tikai par mazuļu ērtībām, bet arī par vecāku naudas maciņu un lietu ilglaicību, jo tā būs noderīga vairākus gadus. Gultiņas pamatnes augstumu var likt augstu vai zemu, un sānu redeles vienā malā var noņemt, kad mazais būs tā paaudzies, ka pats varēs iekāpt savā gultiņā vai no tās izkāpt.
Interjers augošam bērnam
STUVA mēbeļu kolekcija ir radīta, domājot par bērniem. Par viņu ērtībām un drošību, kā arī vajadzībām, kas laika gaitā mainās. Mēs mēdzam teikt, ka šīs kolekcijas mēbeles aug kopā ar bērnu. Tas nozīmē, ka tās var pārveidot, pārkārtot, papildināt un dažādi kombinēt atbilstoši bērna vajadzībām dažādā vecumā. STUVA mēbelēm ir ļoti pieņemama cena, turklāt ilgtermiņā to iegāde daudzkārtēji atmaksāsies, jo nebūs ikreiz jāpērk jaunas mēbeles.
Kam pievērst uzmanību, iegādājoties mēbeles mazuļiem?
Pirmkārt, drošībai – gan drošam, izturīgam karkasam, gan materiāliem un krāsām, kas ir drošas mazuļa veselībai. Otrkārt, ergonomikai – piemēram, gultiņas augstumam, matrača stingrībai un apgaismojumam telpā. Treškārt, ērtībām. Tas attiecas arī uz gaisa apmaiņu un temperatūras regulāciju, kas ir īpaši svarīgi, kad mazulis čuč. Spraugas gultiņas pamatnē un matracis, kas izgatavots no gaisu caurlaidīga materiāla, spēj pasargās mazuli no pārkaršanas un sasvīšanas naktī. Tie un citi apsvērumi jāņem vērā, lai gādātu par saldu miegu mazulim un sirdsmieru vecākiem.
Motivācija mājasdarbiem
Motivācija mīt katrā no mums. Lai pamudinātu mazo skolnieku pieķerties mājasdarbiem, mācību un radošo darbu stūrīti iekārto ērtu, funkcionālu, pienācīgi izgaismotu un visādi citādi motivējošu. Ja istabā jāiekārto divas darba vietas un ja pietiek vietas, sagādā divus PAHL vai citus rakstāmgaldus. Katram vajadzēs savu galda lampu, un abas mācību vietas var nodalīt ar BEKANT rakstāmgalda aizslietni vai plauktu, lai bērni viens otram netraucētu.
Griezies, griezies, apgriezies
Katrs skolēns ir pelnījis labu, tieši sev piemērotu rakstāmgalda krēslu. ÖRFJÄLL grozāmā krēsla augstumu var regulēt, turklāt, pateicoties ritentiņiem ar bremžu mehānismu, šis krēsls ir patiešām labs ķēriens. Labākais, ka tas nemaz nebūs jāķer, jo krēsls aprīkots ar bremžu sistēmu, kas reaģē uz spiedienu: pieceļoties krēsls neaizripo, bet apsēžoties ar to var braukāt pa istabu.
Darba stūrītis
PAHL rakstāmgaldam var pielikt mazāku vai lielāku plauktu, lai visu vajadzīgo mājasdarbiem un maziem vaļasprieka darbiņiem saliktu kompakti, tomēr turpat pa rokai. Lai uz galda virsmas būtu vairāk brīvas vietas, apgaismojumam var izvēlēties KRUX sienas lampu. Pat šī lampa tev piedāvā izvēles iespējas, jo pieejama divās variācijās – gan kā sienas lampa, gan galda lampa.


 


Kārtot pēc
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Sērijas
SÅNGLÄRKA

spilvens

baltā krāsā-zilā krāsā

8,59

SÅNGLÄRKA

spilvens

oranžā krāsā-zilā krāsā

6,99

GULSPARV

segas pārv. un spilvend. b. gult.

zilā krāsā

11,99

Ir citi varianti

GULSPARV

segas pārv. un spilvend. b. gult.

5,99

Ir citi varianti

ÖRFJÄLL

bērnu rakstāmgalda krēsls

rozā-baltā krāsā

35,99

Ir citi varianti

GOSIG GOLDEN

mīkstā rotaļlieta

7,49

SUNDVIK

bērnu gultiņa

baltā krāsā

85 €

KLÄMMIG

segas pārv. un spilvend. b. gult.

sarkanā krāsā

7,99

Ir citi varianti

PÅHL

rakstāmgalds ar papildu moduli

baltā krāsā

64 €

Ir citi varianti

BUSUNGE

kumode ar 2 atvilktnēm

gaiši rozā

85 €

Ir citi varianti

MAMMUT

bērnu taburete

dzeltenā krāsā

6,99

Ir citi varianti

MINNEN

pagarināmās gultas rāmis ar redelēm

baltā krāsā

89 €

Ir citi varianti

PÅHL

rakstāmgalds

zaļā krāsā-baltā krāsā

49 €

Ir citi varianti

VANDRING HARE

mīkstā rotaļlieta

Iepriekšējā cena 7,29

5,99

FLISAT

bērnu taburete

19,99

Ir citi varianti

LIVLIG

mīkstā rotaļlieta

Iepriekšējā cena 15,99

12,99

FRITIDS/STUVA

bērnu gultiņa ar atvilktnēm

sarkanā krāsā

Iepriekšējā cena 157 €

143 €

Ir citi varianti

SKÅLBERG/SPORREN

grozāmais krēsls

baltā krāsā

28,99

Ir citi varianti

FRITIDS/STUVA

kumode ar 6 atvilktnēm

baltā krāsā-baltā krāsā

119 €

Ir citi varianti

SLÄKT

gultas rāmis ar apakšr. un m.glab.

baltā krāsā

Iepriekšējā cena 199 €

169 €

SOLGUL

bērnu gultiņa

baltā krāsā

79 €

SLÄKT

saliekams matracis

69 €