Ja vienā mājoklī dzīvo daudz cilvēku, ļoti liela nozīme ir kompromisu mākslai. Katram ģimenes loceklim ir savas vajadzības un sapņi, bet dzīvojamā istaba ir jāiekārto tā, lai ikviens varētu justies tiešām ērti un mājīgi. Plašas telpas, protams, dod daudz iespēju izveidot visiem piemērotu interjeru, taču plašas telpas ir pieejamas tikai nedaudzos mājokļos. Izvēloties atjautīgus risinājumus, ģimene varēs justies labi arī nelielā telpā.
Mans dīvāns – mana pils
Dzīvojamai istabai jābūt funkcionālai, drošai un – pats svarīgākais – ērtai un mājīgai. Tai arī jāpielāgojas visu ģimenes locekļu vajadzībām un vaļaspriekiem. Ja jautātu, kas ir galvenā mēbele, kāda nepieciešama dzīvojamā istabā, daudzi, iespējams, sacītu, ka tas ir dīvāns. Pēc garas dienas nekas nešķiet tik vilinošs kā mīksts, ērts dīvāns, kur apgulties un atpūsties, cik vien tīk. GRÖNLID trīsvietīgais guļamdīvāns ir izcils sabiedrotais gariem, laiskiem vakariem, kad baudi laiku vienatnē vai atpūties kopā ar ģimeni.
Forma, kas pielāgojas funkcijai
Lielākās un mazākās telpās būs ērts universāls dīvāns, kas der gan sēdēšanai, gan arī gulēšanai. FLOTTEBO guļamdīvāns ir labs risinājums, ja jāizgulda viesi, jo to var ērti pārveidot par gultu. Zem sēdvietas var salikt segas un gultas veļu, un visu, kam jābūt pie rokas, bet ne gluži acu priekšā. Ērtie atzveltnes spilveni ļauj ērti iekārtoties.
Sīkumiem ir nozīme
Katram zināms, ka vislielāko prieku var sagādāt sīkumi. Pat ērtākais dīvāns būs vēl ērtāks, ja blakus noliksi nelielu galdiņu mīļākajai grāmatai, tējas tasei, TV tālvadības pultij vai klēpjdatoram. VITTSJÖ klēpjdatora statīvs ir ļoti kompakts, jo tā apakšdaļu var daļēji iebīdīt zem dīvāna, bet augšdaļa ir pāri sēdeklim, lai viss būtu viegli aizsniedzams. Nelielam galdiņam var būt liela nozīme.
Ģimenes pavarda siltums
Istaba visām ģimenes vajadzībām. Daudzās ģimenēs ēdamgalds ir vieta, kur visi sapulcējas pēc aizvadītās dienas un zina, ka ir pienācis laiks gardam ēdienam, ģimenes leģendām, jokiem un smiekliem. INGATORP izvelkamais galds ir gatavs uzticami kalpot dienu no dienas. Galda izmēru var mainīt pēc nepieciešamības, un pie tā var ērti sēdēt 4–6 cilvēki. Galdu var tik viegli izvilkt garāku, ka to var paveikt viens cilvēks.
Mēbeles tavam dzīves ritmam
Mūsdienu dinamiskajā pasaulē ir arvien vairāk cilvēku, kuriem ir nenormēts darba laiks un kuri strādā no mājām. Daudziem tomēr nav tik plaša mājokļa, lai iekārtotu darbistabu atsevišķā telpā. Bet tas nekas, jo ēdamgalds vajadzības gadījumā var būt arī ērts rakstāmgalds. Ja ģimene ir kupla, bet lieku telpu nav, risinājums ir daudzfunkcionālas mēbeles. TINGBY galds ir mazliet platāks par standartu; uz tā atradīsies vieta gan maltītēm, gan mājasdarbiem, gan rokdarbiem, gan citām ikdienas aktivitātēm. LÅNGFJÄLL biroja krēsls ir tik ērts, ka der gan darbam, gan ilgām pusdienām ar ģimeni un draugiem.
Mazo telpu glābiņš
Daudzos mājokļos ēdamzonai var atvēlēt tikai pavisam nedaudz vietas. Šādos gadījumos viens no labākajiem risinājumiem ir GAMLEBY galds, kura izmēru var mainīt pēc nepieciešamības. Pie tā var ērti sēdēt 2–6 cilvēki. Uzklāj galdu ģimenei vai viesiem ātrāk par ātru, un tad, kad papildu virsma nav nepieciešama, noloki un ietaupi vietu.
Izmanto telpu gudri
Domājot par ēdamtelpu, vairumam cilvēku ienāks prātā tikai galds un krēsli, bet aizmirsīsies par visu, ko ir ērti glabāt galda tuvumā. Nelielās telpās ieteicams izmantot skapjus ar bīdāmām durvīm, jo tad nav jāplāno papildu vieta durvju atvēršanai. Aiz durvīm mantas arī neapputēs.


 


Kārtot pēc
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Sērijas
SKURUP

stāvlampa/lasāmlampa

melnā krāsā

35,99

HEMNES

TV plauktu kombinācija

gaiši brūna

559 €

Ir citi varianti

NILSOVE/NORNA

krēsls ar paliktni

73,99

FLOTTEBO

guļamdīvāns

pelēkā krāsā

509 €

Ir citi varianti

VITTSJÖ

klēpjdatora statīvs

melni brūnā krāsā

Iepriekšējā cena 19,99

15,99

HEMNES

kafijas galdiņš

89 €

GRÖNLID

divvietīgs dīvāns

baltā krāsā

359 €

Ir citi varianti

GRÖNLID

atpūtas krēsls

smilškrāsā

249 €

SVENBERTIL

krēsls

melnā krāsā-baltā krāsā

39 €

Ir citi varianti

VANDRING HARE

mīkstā rotaļlieta

Iepriekšējā cena 7,29

5,99

INGATORP

nolokāms galds

melni brūnā krāsā

119 €

Ir citi varianti

LÅNGFJÄLL

biroja krēsls

baltā krāsā-gaiši brūngani rozā krāsā

Iepriekšējā cena 99 €

89 €

Ir citi varianti

RÅSKOG

taburete

melnā krāsā

Iepriekšējā cena 19,99

16,99

IDÅSEN

skapītis ar bīdāmām stikla durvīm

smilškrāsā

259 €

Ir citi varianti

INGATORP

krēsls ar roku balstiem

smilšpelēka-melnā krāsā

95 €

Ir citi varianti

TINGBY

galds

baltā krāsā

149 €

GAMLEBY

saliekams galds

pelēkā krāsā

189 €

SOLGUL

gultiņa ar putu materiāla matraci

baltā krāsā

69 €

GRÖNLID

trīsvietīgs dīvāns

smilškrāsā

609 €

Ir citi varianti