Šodien IKEA un TV3 uzsāk kopīgu projektu ar nosaukumu "Manas mājas ar IKEA". IKEA interjera dizaineri bez maksas pārveidos desmit telpas desmit dažādos mājokļos. Pārveidošanas procesu filmēs un no iegūtā materiāla izveidos televīzijas raidījumu ar desmit sērijām, kur dizaineri parādīs, kā IKEA piedāvātie mājokļa labiekārtošanas risinājumi var izskatīties reālās telpās, un dos praktiskus interjera dizaina padomus.

Ikvienu, kas vēlētos piedalīties un kandidēt uz telpas pārvērtībām, aicinām aizpildīt pieteikšanās formu šeit.
Jaunas mājas jaunam sākumam
"Šajā projektā mēs visvairāk vēlētos iekārtot tādu cilvēku mājokļus, kuru dzīvē ir noticis kāds jauns pavērsiens vai kuri šobrīd atrodas dzīves krustcelēs. Mūsuprāt, izmaiņām dzīvē vajadzētu būt saistītām ar pozitīvām izmaiņām dzīves telpā. Tāpēc īpaši aicinām pieteikties cilvēkus, kuri nesen ir piedzīvojuši pārmaiņas. Varbūt tas ir ģimenes pieaugums, varbūt pārvākšanās uz jaunu mājokli, jauna dzīves posma sākums, kad pieaugušie bērni pamet ģimenes ligzdu, vecāku pārnākšana dzīvot pie bērniem vai patstāvīgas dzīves sākums pēc šķiršanās. Lai kāda nebūtu situācija, mēs meklēsim vajadzībām atbilstošākos risinājumus un padarīsim ikdienas dzīvi ērtāku un skaistāku," saka Baiba Freija, IKEA Interjera dizaina nodaļas vadītāja. Viņa uzsver, ka telpu iekārtošanu veiks bez maksas.
Piesakies tūlīt!
Pirmais projekta "Manas mājas ar IKEA" posms ir dalībnieku izvēle no tiem, kuri būs pieteikušies telpas pārvērtībām. Pieteikties ir aicināti visi Latvijas pastāvīgie iedzīvotāji. Piesakoties jānorāda telpa, kurā vēlētos mainīt iekārtojumu: dzīvojamā istaba, guļamistaba, virtuve vai uzņēmuma telpas. Projekta žūrija izvēlēsies 10 dalībniekus un iekārtos kopā 10 telpas. Projekta otrais posms ir televīzijas raidījums "Tavas mājas ar IKEA", kas taps sadarbībā ar TV3. Raidījums būs par iekārtošanas darbiem dalībnieku pieteiktajās telpās, tiks apspriestas sākotnējās idejas un vajadzības, izvēlētas mēbeles, kombinēti interjera elementi utt. Katrā sērijā parādīs vienas telpas pārvērtības. Skatītāji redzēs, kā top pārmaiņas, un saņems interjera dizaineru padomus, ko izmantot savās mājās.
Jauno raidījumu "Manas mājas ar IKEA" rādīs televīzijā rudenī.
Visus, kas vēlas pieteikties telpas pārvērtībām, aicinām pieteikties šeit. Pieteikšanās termiņš: 12.07. Projekta organizatori sazināsies tikai ar dalībniekiem, kas būs izvēlēti pārvērtību veikšanai. Projektu "Manas mājas ar IKEA" organizē "Paul Mason Properties SIA" (IKEA Latvija) un SIA "All Media Latvia" (TV3).