Dzīvesvietas maiņa nozīmē jaunu sākumu un vēl nebijušas iespējas. Droši dodies dzīvē! Lai kurp tā tevi aizvestu, ar OMBYTE kolekciju pārcelties būs vieglāk, jautrāk un košāk. Visām precēm ir praktisks, funkcionāls dizains, kas piemērots ikvienam, kas bieži kravā mantas, lai dotos pretī jauniem izaicinājumiem. Ja atrodi vietu, kur palikt visu mūžu, OMBYTE noderēs arī pastāvīgajā mājvietā.

"Ar OMBYTE kolekciju vēlējāmies parādīt, ka pārceļoties gan ir svarīgs ērtums,
taču nevajadzētu novērtēt par zemu arī prieku, ko sagādā košas krāsas un raksti."

IKEA radošais vadītājs Džeimss Fačers (James Futcher)
Pārcelies… vai nepārcelies
OMBYTE kastes ir piemērotas gan pārvācoties, gan kā interjera elements. "Veidojot kastu dizainu, man bija doma radīt katrai kastei vairākus dažādus rakstus, taču tā, lai tās savā starpā harmonizētu un izskatītos labi. Dzīvnieku rakstus esmu kombinējusi pašas izdomātiem, un visam piešķīrusi dažādas krāsas. Saliekot daudzas kastes kopā, izveidojas unikāla mozaīka," skaidro Īda Petešsone Preica (Ida Pettersson Preutz).
Gan vēl noderēs
Tērauda kastes no OMBYTE kolekcijas ir tapušas, iedvesmojoties no senlaiku darbarīku kastēm un apģērbu lādēm; tās ir ļoti praktiskas, ja pārvācoties jāsaliek trauslas mantas. Turklāt pievilcīgais dizains gādās, lai kastes atrastu savu vietu arī jaunajās mājās.
Vienmēr ceļā
Ieskaties! Izturīgie OMBYTE ratiņi ar divām kastēm un vāku ir īpaši ērti – kastes var salikt vienu uz otras un tās ir viegli paceļamas, jo sānos ir rokturi. Parocīgi pārvācoties, lai noglabātu mantas vai papildinātu interjeru. Ja savajagas papildu kafijas galdiņu, noņem augšējo kasti un gatavs!
Vai pārvācoties noteikti vajag kastes?
Lūk, jaunā, funkcionālā pārvākšanās kastu versija! OMBYTE stiepļu grozos visas mantas būs redzamas, turklāt grozus var salikt vienu virs otra, un tiem ir durtiņas – ja vēlies, vari tos uzreiz likt jaunajā miteklī un izmantot kā skapīšus.
Es varu visu!
Daudz mantu gadās pārnēsāt ne tikai pārvācoties. Reizēm tā gadās, piemēram, ja jāpārnes veļa no guļamistabas uz saimniecības telpu vai jāpārnes mājās iepirkumi. Košajās OMBYTE somās varēs viegli salikt visu nepieciešamo gan uzsākot dzīvi jaunā mājvietā, gan ikdienā. "Mans iedvesmas avots bija apjomīgās, ietilpīgās hokeja somas. Gribēju radīt praktisku un izturīgu risinājumu," skaidro dizainers Filips Zīsmans (Philipp Süssmann)
Nekas nav par grūtu
Saliekamie OMBYTE ratiņi ar lieliem riteņiem un izturīgu rokturi atvieglo smagu priekšmetu pārvietošanu, kad pienācis laiks pārcelties uz jaunām mājām. Kad pārcelšanās būs galā, ratiņus varēs viegli noglabāt skapī, jo tie neaizņem daudz vietas. Pieejami divās dažādās krāsās, kas saskaņotas ar somām, kastēm un līmlentēm no tās pašas kolekcijas. Kāpēc nepadarīt pārcelšanos skaistāku, saskaņojot palīgrīku krāsas?
Īpašas rūpes par īpašām lietām
Pārcelšanās ir īstais laiks, lai izvērtētu, ko atstāt un ko ņemt līdzi jaunajā dzīvē. Īpaši ir jāparūpējas par mantām, kas sevišķi tuvas sirdij, un tad ļoti noder OMBYTE līmlente un aizsargpārsegs.


 


Kārtot pēc
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Sērijas
OMBYTE

iepakojuma kastes atdal.

1,99

0,49

OMBYTE

kaste ar vāku

59 €

20 €

OMBYTE

stiepļu grozs

29,99

1,99