Šogad apņēmies atsvaidzināt vannasistabas izskatu? Ar IKEA varēsi to paveikt, netērējot daudz laika un līdzekļu. Sāc ar nelielām pārmaiņām, izvēloties, piemēram, EKOLN vannasistabas piederumus vai dzīvespriecīgi košu dvieli!
Mēbeles, kas ietaupa vietu
Lai mazākā telpa mājoklī kļūst plašāka un kārtīgāka! Ir vērts ieguldīt daudzfunkcionālās mēbelēs un vannasistabas piederumos. GUTVIKEN/LILLÅNGEN/VISKAN kombinācija ar izlietni reizē paslēps caurules un ļaus sakārtot visus mājsaimniecībā nepieciešamos tīrīšanas līdzekļus (un citas mantas, ko vēlies paslēpt tālāk no acīm). Seklais, taču ietilpīgais DYNAN plaukts ar dvieļu pakaramo apvieno divas funkcijas ‒ nodrošina vietu gan salocītiem tīrajiem dvieļiem, gan tiem, kas tiek lietoti.
Tekstilizstrādājumi vannasistabai
Tirkīzzilie VÅGSJÖN dvieļi ir mīksti un lieliski uzsūc mitrumu, turklāt ir arī ļoti izskatīgi un sader ar VOXSJÖN vannasistabas paklājiņiem. Dvieļi ir dažāda izmēra un austi no smalkiem kārstas kokvilnas pavedieniem, kas ir īpaši maigi un izturīgi. Ja tirkīzzilā nav tava mīļākā krāsa vai katrs ģimenes loceklis vēlētos citas krāsas dvieli, VÅGSJÖN kolekcijā ir daudz dažādu krāsu, lai ikviens varētu izvēlēties pēc sirds patikas.
Spodrība mazā telpā
Pietiek pat ar nelielu nišu vannasistabā, lai izveidotu vietu veļas mazgāšanai. Šī telpa sadalīta divās zonās: vienā pusē ar baltām LILLÅNGEN mēbelēm iekārtota vannasistaba, bet otrā ‒ praktiska, funkcionāla vieta veļasmašīnai, daudzfunkcionālam TORKIS veļas grozam, plauktiem un mājsaimniecības piederumiem, kā arī SKÅDIS perforētajam dēlim, kur glabāt dažādus sīkumus. Pievieno stangu, kur žāvēt apģērbu uz pakaramajiem, lai ietaupītu vietu un laiku gludināšanai!
Neliela vieta, izteiksmīgs iekārtojums
Neliels mājoklis? Vannasistaba vienalga var būt ērta, eleganta un funkcionāla. Arī šaurā telpā var ievietot visu, kas nepieciešams ērtai dzīvošanai: mēbeles nepieciešamākajām mantām (piemēram, LILLÅNGEN sienas skapīšus vai izlietnes skapīšus), dušas telpu, kas norobežota ar aizkaru, un dažus košus akcentus ‒ krāsainus dvieļus, telpaugus vai rakstainas flīzes dzīvīgākam iespaidam.
Krāsaini un kārtīgi
Nosauc trīs lietas, kuras tev noteikti vajadzētu, lai justos vannasistabā ērti. Mēs domājam, ka derētu liels spogulis, LILLÅNGEN izlietnes skapītis ar durtiņām un ENUDDEN dvieļu pakaramais, lai visi dvieļi būtu pie rokas. Bet, ja vēlies, lai vannasistaba būtu ne tikai kārtīga, bet arī krāsaina, ļaujies pārvērtībām! Ar krāsainiem dvieļiem, ziepjutraukiem un dušas aizkariem tas būs pavisam vienkārši.


   


Kārtot pēc
  • Ieteicamais
  • Kategorijas
  • Cena, sākot ar mazāko
  • Cena, sākot ar lielāko
  • Sērijas
VARIERA

kaste

zaļā krāsā

4,19

Ir citi varianti

TOFTBO

vannasistabas paklājs

smilškrāsa/balta

5,99

Ir citi varianti

BULLIG

kaste

melnā krāsā

14,99

FEJKA

mākslīgais telpaugs ar puķupodu

Iepriekšējā cena 4,99

3,79 / 3 gab.

Ir citi varianti

TOFTBO

vannasistabas paklājs

daudzkrāsains

5,99

Ir citi varianti

TRENSUM

spogulis

5,49

VARIERA

kaste

baltā krāsā

2,79

Ir citi varianti

SINNLIG

aromatizētā svece stikla traukā

zaļā krāsā

0,99

Ir citi varianti

VÅGSJÖN

vannas dvielis

tumši pelēkā krāsā

4,99

Ir citi varianti

DRAGAN

vannasistabas piederumi, 4 gab.

9,99

LANGESUND

spogulis

baltā krāsā

34,99

DRAGAN

ziepju trauks

3,59

Ir citi varianti

TORKIS

veļas grozs lietoš. telpās vai ārā

zilā krāsā

5,49

VÅGSJÖN

vannas dvielis

gaiši rozā krāsā

4,99

Ir citi varianti

TOFTBO

vannasistabas paklājs

pelēkbalta

5,99

Ir citi varianti

DYNAN

plauktu modulis ar dvieļu pakaramo

baltā krāsā

24,99

Ir citi varianti